Nárazníky na Gli

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátoři: vwCharlie, areka

Odpovědět
Picaso
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 40
Registrován: 17.10.2008 22:13
Bydliště: Loděnice, Brno venkov

Nárazníky na Gli

Příspěvek od Picaso »

.. nevíte někdo náhodou jaký typ nárazníků má být podle originálu na vw jetta II Gli 16v 95kw r.v. 1988? Od kdy se dávaly široké nárazníky?
Mám totiž Gli z roku 88 a vpředu je široký nárazník a vzadu zase úzký. Má to bezpříčkové dveře a široké lišty na dveřích. Díky

Uživatelský avatar
stevocz
Profík
Profík
Příspěvky: 1033
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Košice

Re: Nárazníky na Gli

Příspěvek od stevocz »

neviem ci to bolo presne urcene. ja mam 91 a mam uzke ale netusim ci to niekto predomnou neprehodil.

aj v etke je aj pri novych rocnikoch uvedeny aj uzky naraznik

Uživatelský avatar
AdaMk1
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 328
Registrován: 27.04.2012 08:18
Bydliště: Žebrák

Re: Nárazníky na Gli

Příspěvek od AdaMk1 »

Já mám také Jettu, r.v.91 GT - úzké nárazníky, bezpříčkový dveře, široké lišty, třílamelová maska, stará expanzka, kufr bez palstu pod SPZ, ne-tmavé zadní lampy, novější páčky na stěrače/blinkry. Takže také nevím :blush:
'83 VW Golf Mk.I 1.6 GTD - 3dr.
'77 VW Golf Mk.I 1.5D - 5dr.
'02 VW Bora 1.9 TDI Sportline
Obrázek

Uživatelský avatar
zadraž
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 240
Registrován: 20.03.2012 19:28
Bydliště: Jeseník

Re: Nárazníky na Gli

Příspěvek od zadraž »

AdaMk1 píše:Já mám také Jettu, r.v.91 GT - úzké nárazníky, bezpříčkový dveře, široké lišty, třílamelová maska, stará expanzka, kufr bez palstu pod SPZ, ne-tmavé zadní lampy, novější páčky na stěrače/blinkry. Takže také nevím :blush:
takzvaný "bastl" co dům dal :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
:mrgreen:
________________________________________
Obrázek prodej dílů na G2 , info -> SZ Obrázek

Uživatelský avatar
areka
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1960
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vrchlabí - Jilemnice

Re: Nárazníky na Gli

Příspěvek od areka »

Podívej se na boky karoserie v místě nárazníků, pokud je to starý model tak vzadu a i vepředu by měly být držáky nárazníku na jednu díru, pokud je to nový model tak má držák dvě díry. Samozřejmě může kdokoli namítnout, že mohl předchozí majitel vepředu vyměnil třeba starý model blatníku za nový a proto tam je již široký nárazník, ale pokud vzadu nikdo neměnil plechy v místě úchytů nárazníku, tak by se to dalo poznat tam. Nový model má také vepředu v místě uchycení blatníku výstuhu od podběhu, ale to jsem viděl až u posledních verzí (90-91)
Další poznávací znamení by mohla být ruční brzda, nádobka na vodu, a přední dveře za předpokladu, že se v tom již nějaký prase nevrtalo a nedělalo ze starýho modelu novější. :wink:

První obrázek, nový model blatníku (2 díry pro úchyt) a na druhým je krásně vidět výstuha blatníku.
Přílohy
09.jpg
10.jpg

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + Styling“