Světla

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátoři: vwCharlie, areka

Odpovědět
Uživatelský avatar
Zuzmen
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Světla

Příspěvek od Zuzmen »

Zdravim všechny
Tak už tu mám další problém :? Poslední dobou jsem si všiml,že
po nastartování auta mi jakoby pulzuje veškeré světelné zařízení, nejvíc je to vidět na předních světlech,není to přímo blikání ale pulzuje to. Tak jestli se s tím někdo setkal a věděl by jak na to ? já si myslím že to souvisí s altíkem

Uživatelský avatar
ukro
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 206
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chlumec nad Cidlinou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ukro »

zmer si dobijeni, projdi komplet kabelazod altiku k baterce a ukostreni (motor,baterka,karoserie)no a potom to muze byt jedine baterka

Uživatelský avatar
lukin2
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 291
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno

Příspěvek od lukin2 »

ukro píše:zmer si dobijeni, projdi komplet kabelazod altiku k baterce a ukostreni (motor,baterka,karoserie)no a potom to muze byt jedine baterka
A nebo regulátor...

Uživatelský avatar
Zuzmen
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Příspěvek od Zuzmen »

Tak v pátek to zkusím překontrolovat proměřit a uvidím o baterce vím že už je trochu jetá když jí nabíjím tak nejde naplno.
Ten regulátor je kde ?

Uživatelský avatar
ukro
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 206
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chlumec nad Cidlinou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ukro »

primo na altiku je prisroubovan dvema sroubky ale na nem nic neuvidis max ze jsou uz sjete uhliky nejdriv zmer dobijeni!!! a jestli to bude dobijet malo tak jdi po regulatoru ale stejne by bylo dobry projit si ukostreni a tak!!!

Uživatelský avatar
Baltik_VW
Člen klubu
Příspěvky: 560
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Nové Strašecí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Baltik_VW »

to bude někde špatná kostra bych tipnul.

dej pak schválně vědět kde se stala chyba...? :wink:

Uživatelský avatar
lukin2
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 291
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno

Příspěvek od lukin2 »

Stejnej problém jsem jednou řešil u Fabie,bylo to regulátorem.Po výměně byl klid :wink: Ale když si projdeš kabeláž a ukostření a vše očistíš,tak uděláš jen dobře.

Uživatelský avatar
Zuzmen
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Příspěvek od Zuzmen »

Dneska nebo zítra dám vědět jak to dopadlo už se na to chystám.
Jsem musel ještě ráno řešit proraženou přední gumu :evil: jsem trochu nabral vobrubník :oops:

Uživatelský avatar
Zuzmen
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Příspěvek od Zuzmen »

Tak jsem to dneska prošel pročistil kontakty ,bylo to takové zoxidované pak jsem to dal do kupy nastartoval a zjistil jsem že na volnoběch bez přidání plynu to svítí normálně v pohodě ale jakmile přidám plyn tak to začne pulzovat.
Takže to bude asi ten regulátor ??

Uživatelský avatar
Mathyas
Profík
Profík
Příspěvky: 1012
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: PRAHA a celá ČR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mathyas »

delalo mi to podobny bordel, vymenil jsem regulator, protoze mi jeste svitila jemne, tak ze to nebylo skoro videt, dioda od dobijeni na pristrojovce a od ty doby co jsem vymenil regulator je klid. Ale muze to byt i neco jinyho. Dioda dobijeni ti zhasne normalne a neproblikava?
Poradenská činnost v oblasti čištění vozidel

Pořádání tématických školení JAK NA TO.

Profesionální služby v oblasti rozleštění a ošetření vozidel

Nevíte si rady s péčí o Váš vůz? Kontaktujte mě

Uživatelský avatar
Zuzmen
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Příspěvek od Zuzmen »

Mathyas píše:delalo mi to podobny bordel, vymenil jsem regulator, protoze mi jeste svitila jemne, tak ze to nebylo skoro videt, dioda od dobijeni na pristrojovce a od ty doby co jsem vymenil regulator je klid. Ale muze to byt i neco jinyho. Dioda dobijeni ti zhasne normalne a neproblikava?

Tak dioda od dobíjení mi zhasne po nastartování a nebroblikává nebo jsem si nevšiml že by nějak jemně svítila,ale je možný že se mi stalo že problikávala po nastartování,a když jsem to měřil na alternátoru tak to ukazovalo něco kolem 15V.Chtělo by to vyzkoušet ten regulátor a věděl bych víc.Jestli je to ono :?

Uživatelský avatar
VPetr
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 201
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: WEST
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od VPetr »

takze pokud mas vedeni ok...a zmeril jsi ze to dobiji...pote je treba kouknout na uhliky ktere byvaji uchecene na regulatoru (predpokladam ze to jde nahradit stabilizatorem) a drahy po kterych uhliky jezdi! :idea: :idea: :idea:

Uživatelský avatar
Mathyas
Profík
Profík
Příspěvky: 1012
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: PRAHA a celá ČR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mathyas »

po nastartovani vetsinou problikava nebo sviti do doby nez se nabudi altik. Zkus prohlidnout ty uhliky a prohlidni i kontakty u toho regulatoru, vyndej ho ven a prohlidni ho. A nemas moznost dat tam jinou baterku o ktery vis ze je v pohode, je mozny ze ukro ma precijen pravdu a bude hotova baterka
Poradenská činnost v oblasti čištění vozidel

Pořádání tématických školení JAK NA TO.

Profesionální služby v oblasti rozleštění a ošetření vozidel

Nevíte si rady s péčí o Váš vůz? Kontaktujte mě

Uživatelský avatar
Zuzmen
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Příspěvek od Zuzmen »

Mrknu na ten alternátor,vyndám ho a prohlídnu ty uhlíky v jakém jsou stavu,škoda že nemám tu baterku abych to zkusil,jestli to na to má vliv.

Uživatelský avatar
Zuzmen
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Příspěvek od Zuzmen »

Tak vyřešeno altík co jsem tam měl byl špatnej,a ty uhlíky taky nestály za moc teď už tam mám jinej a šlape to krásně :)

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + Styling“