Kliky dveří

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátoři: vwCharlie, areka

Odpovědět
Marwe
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 15.03.2013 09:06

Kliky dveří

Příspěvek od Marwe »

Nevíte jestli jde prohodit levá klika za pravou?na předních dveř.Dík

Uživatelský avatar
11mAjA11
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9062
Registrován: 13.09.2008 15:42
Bydliště: Small Town in North Moravia

Re: Kliky dveří

Příspěvek od 11mAjA11 »

Neměla by jít, ale já sem třeba dal pravou zadní z 5dv na pravé 3dv dveře tak nevím...
Moje přibližovadla :Golf Mk II TDi AHF, Golf Mk IV 1.6 16V, T3 1.6D Alpinweiss - Das ReiseWagen, Sup1AMX, GSX-R 750, Jawa 23 Mustang, Alhambra I AFN,P206
Příběh Australanky --> Obrázek

R.I.P. areka

Uživatelský avatar
areka
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1960
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vrchlabí - Jilemnice

Re: Kliky dveří

Příspěvek od areka »

Zadní - přední z té samé strany jde, pouze chybí nebo přebývá zámeček. Logicky pokud dám přední kliku dozadu, tak s klíčem ji neodemknu. Bude fungovat jako bez klíče.

Pravá za levou ne bez kompletního rozebrání a přeházení pohyblivých částí z druhé strany. Vnitřní díly jsou plast a zinek, pokud cokoli praskne je to konečná, tak se to nevyplatí dělat. :wink:

Marwe
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 15.03.2013 09:06

Re: Kliky dveří

Příspěvek od Marwe »

Dík,asi to zkusim potřebuji přehodit zámek z prava do leva...nějakej chmaták mi to vybral a zničil v levo zámek a nechce se mi kupovat novej s jinym klicem a celou klikou...tvl uplnej dement,si vzal rádio sencor asi v ceně 3.50kč,bonbony,sušený maso,podkovu k constructu z roku 90 a celej kaslík s poškrábanejma cd...kvuli tomu rozjebe celej zámek kterej by votevřela čtyřletá holka foukací fixou.. :D no nic...dík za rady :good:

Uživatelský avatar
Georgino007
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2086
Registrován: 18.06.2008 09:29
Bydliště: Plzeň

Re: Kliky dveří

Příspěvek od Georgino007 »

Pokud jde jenom o zámkovou vložku, ta přehodit jde :wink: Ale určitě je lepší když pasuje klíč do obou dveří, sežeň někde na vrakáči jinou tu vložku a předělej jí na svuj klíč, když to rozebereš, uvidíš že na tom neni nic složitýho, stačí tam jenom přeskládat západky z tý původní vložky a hotovo :wink:

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + Styling“