zavarit kliky-ano/ne

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátoři: vwCharlie, areka

Uživatelský avatar
mara7518
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1263
Registrován: 24.02.2006 21:02

zavarit kliky-ano/ne

Příspěvek od mara7518 »

ahoj nejde mi o to aby mi nikdo radil jak to udelat,to neresim..jde mi o zkusenosti jaky jsou pak s piliciji a TAK..nadavaj nebo to prejdou..chci to na tridveraka..dik :wink:

Uživatelský avatar
diRk
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1848
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: sever MoraVWy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od diRk »

osobne bych kliky nechal, zavareny se mi to nelibi... kdyz uz to chces upravovat, dej tam audi kliky, ale holy bych to nenechaval...
Audi A4 - Flat Fives (W12 monoblocks) | Audi Cabrio - OZ Futura | VW Golf GTI 20 Jahre - BBS RS722 | VW Golf GTI Edition One - BBS RS001

Uživatelský avatar
GTi
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 328
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slezsko

Příspěvek od GTi »

maximalne vymena za jine, ale urcite nevarit... :wink:
Obrázek

Uživatelský avatar
Willdaa
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3608
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Willdaa »

Mam zavareno a bok je takovej krasne hladkej a jednolitej....zalezi na vkusu. :wink:
Golf zwei mit G-lader , Golf III Europe 100kW TDI AHF a Scirocco Mk. I VR6 ITB
Obrázek

Uživatelský avatar
mara7518
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1263
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od mara7518 »

Willdaa píše:Mam zavareno a bok je takovej krasne hladkej a jednolitej....zalezi na vkusu. :wink:
preva o to mi jde,ale pouzivam auto dene a chodim do skoly takze si nemuzu dovolit 3xtydne platit pokutu za to ze nemam kliky,uz takhle je toho na aute dost co muze vadit.. :cry: :wink:

Uživatelský avatar
Willdaa
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3608
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Willdaa »

mara7518 píše:
Willdaa píše:Mam zavareno a bok je takovej krasne hladkej a jednolitej....zalezi na vkusu. :wink:
preva o to mi jde,ale pouzivam auto dene a chodim do skoly takze si nemuzu dovolit 3xtydne platit pokutu za to ze nemam kliky,uz takhle je toho na aute dost co muze vadit.. :cry: :wink:
ja mam pripravenou vymluvu ze to mam kuli zabezpeceni kdyz budou hodne prudit jinak s takovymhle autem jedin vsecko odkejvat a bejt slusmej pak to prejdou kdyz mas vsecko ostatni OK a nic tam vylozene neprovokuje. :)
Golf zwei mit G-lader , Golf III Europe 100kW TDI AHF a Scirocco Mk. I VR6 ITB
Obrázek

Uživatelský avatar
Žížal
Pilot
Pilot
Příspěvky: 740
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Žížal »

mara7518 píše: preva o to mi jde,ale pouzivam auto dene a chodim do skoly takze si nemuzu dovolit 3xtydne platit pokutu za to ze nemam kliky,uz takhle je toho na aute dost co muze vadit.. :cry: :wink:
Na autě pro denní ježděníbych to nedělal - celkem si s tím užiješ (halně když někoho vozíš),- frajeřina je dřina :lol:

Hoodně dobře vypadají AUDI kliky nebo kliky z G3, Cora, Toleda...

Policajti ti to můžou ocenit - je to ale tak jak ostatní úpravy o tom na koho narazíš...
Golf real car, real fast

Uživatelský avatar
mara7518
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1263
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od mara7518 »

Willdaa píše:
mara7518 píše: preva o to mi jde,ale pouzivam auto dene a chodim do skoly takze si nemuzu dovolit 3xtydne platit pokutu za to ze nemam kliky,uz takhle je toho na aute dost co muze vadit.. :cry: :wink:
ja mam pripravenou vymluvu ze to mam kuli zabezpeceni kdyz budou hodne prudit jinak s takovymhle autem jedin vsecko odkejvat a bejt slusmej pak to prejdou kdyz mas vsecko ostatni OK a nic tam vylozene neprovokuje. :)
to sem taky myslel ze bych rikal ze to mam kvuli tomu aby mi nelezly do golfa ze to je jediny poradny zabezpeceni..nemas fotku??

Uživatelský avatar
Willdaa
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3608
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Willdaa »

mara7518


http://www.vw-club.cz/modules.php?name= ... &start=240" target="_blank
prolez celej muj topic je to tam :wink:
Golf zwei mit G-lader , Golf III Europe 100kW TDI AHF a Scirocco Mk. I VR6 ITB
Obrázek

Uživatelský avatar
Reno
Pilot
Pilot
Příspěvky: 811
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slovensko,TRNAVA

Příspěvek od Reno »

mara:je to vec vkusu.

Moj pohlad:urcite to nerob!Je to neprakticke.Moderne to bolo tak pred 3-4 rokmi.Je s tym kopa prace,aby to vyzeralo ako tak.Ked uz chces rezat do Golfika,tak tam daj klucky z Audi.pozri nejake foto zo zrazov v tuningovo vyspelejsich krajnach a zistis,ze uz to davno nieje IN.Podla mna su to zbytocne vyhodene peniaze.

Mozno som si vela z Vas pohneval,ale dufam,ze na marovom golfikovi na zrazoch nejake klucky uvidim... :lol:

Uživatelský avatar
sonas111
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 269
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vsetín/Brno

Příspěvek od sonas111 »

můj názor-nevařit. A když už nutně chceš změnu, tak audi kliky.
Kamarád to taky má,ale je to nepraktické. Pořád chtěl na STK pjčit dveře :lol: , policajti ho je*ali, lidem musel otvírat. Klíče s ovalačem si párkrát zabouchl :roll: . atd...
Může-li se něco pokazit, pokazí se to.

Uživatelský avatar
Baltik_VW
Člen klubu
Příspěvky: 560
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Nové Strašecí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Baltik_VW »

mě se docela líběji ty kliky z tý audi, jak je to tam se zámkem? je to hodně složitý to předělávat?

Uživatelský avatar
zvooky
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3717
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sokolov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zvooky »

nevarit, neni to pekny...
BBS Motorsport

Uživatelský avatar
ok
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2770
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ok »

Taky se přiklánim k NEZAVAŘVAT. Zbytečná pokuta. Když se ti vybije baterka tak je to taky zajímavý. Zabezpečení to moc neni, stačí rozbýt okno :? A nedej bože se se někde rosekáš a nebudou tě moct ani dostat vej. A hlavně se mi to nelíbí, ta doba už je dávno pryč :roll:

Uživatelský avatar
Blacklady
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 232
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Blacklady »

Rozhodne nevarit...1. to nevypada az tak dobre, 2. az se do toho auta at uz z jakehokoliv duvodu nebudes moct dostat tak pochopis.... :(

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + Styling“