Jaké přípravky na péči o lak?

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátoři: vwCharlie, areka

Odpovědět
Uživatelský avatar
CREO
Řidič
Řidič
Příspěvky: 64
Registrován: 09.02.2013 23:06

Jaké přípravky na péči o lak?

Příspěvek od CREO »

Ahoj, blíží se Vánoce, tak jsem si chtěl nadělit nějakou sadu na mytí auta :D
Chtěl bych se zeptat, co bych si měl koupit na tenhle starší lak? Myslel jsem něco od Meguiars, chtěl bych nějakej set. Šampón, vosk, pak něco na leštění kol a něco na pneumatiky. Prosím tedy o nějakou radu, třeba i s odkazem přímo na výrobek. Děkuju moc :)
Naposledy upravil(a) CREO dne 01.12.2013 12:56, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
pino.t
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5204
Registrován: 27.02.2008 17:45
Bydliště: Mám, PV
Kontaktovat uživatele:

Re: Prosím o radu

Příspěvek od pino.t »

Změň si předmět, "Prosím o radu" je tady furt.
Sněhová paštička
Stropnici na Passata mám od Passtu a luxus, díky.
Držáky předního nárazníku Passat B4 jsem si vyrobil, tak si je za 500 strčte do ...

Uživatelský avatar
CREO
Řidič
Řidič
Příspěvky: 64
Registrován: 09.02.2013 23:06

Re: Jaké přípravky na péči o lak?

Příspěvek od CREO »

Změněno :)

Uživatelský avatar
PL679SX
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 29.12.2014 16:21
Bydliště: Bratislava

Re: Jaké přípravky na péči o lak?

Příspěvek od PL679SX »

Sadu ti priamo neodporucim, ale ako sampon odporucam na nevoskovany lak Chemical Guys citrus wash&gloss- spickovy ph neutral sampon s vysokou schopnostou odstranovat necistoty. A na uz voskovany lak Chemical Guys Glossworkz- perfektny sampon, taktiez samozrejme ph neutral na voskovane a osetrovane laky, neposkodzuje a nenarusa vrstvy vosku alebo sealantov a dodava pekny lesk.
Po dokladnom umyti by som ti odporucil na ozivenie laku lestenku Autoglym SRP (2-3 vrstvy) a nasledne naniest s 24hod odstupom dve vrstvy tvrdej pasty Collinite 476s ako ochranu- postaci na 3-5mesiacov. Alebo sealant Chemical guys Jet Seal- jednoduchsia aplikacia, vydrz do jedneho roka.
Na pneu a gumy by som doporucil Chemical Guys New look trim gel- lahke nanasanie, super efekt a dlha vydrz.

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + Styling“