Kitování

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátoři: vwCharlie, areka

Odpovědět
Heinrich33
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 30
Registrován: 14.05.2014 18:59

Kitování

Příspěvek od Heinrich33 »

Zdravím potřeboval bych poradit jaký použít kit na větší kitování...vyloženě bych chtěl vědět značku s čím máte nejlepší zkušenosti nechci to za půl roku dělat znova
Ex Golf 2 1.6 ex Golf 2 66 Kw RP edition Fire und Ice a teď mi pr**l vozí Golf 4 2.0

Uživatelský avatar
M@rty
Profík
Profík
Příspěvky: 1058
Registrován: 29.12.2008 14:32
Bydliště: Olomouc City
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od M@rty »

Kitovat co a kde?

Odesláno z chyťil jsem syfl,tak bacha:D
Volkswagen Golf: je vyráběn od roku 1974 a oslavován jako ikona. Auto, po kterém byla pojmenována nejen třída vozidel, ale také celá generace automobilů - generace Golf.

Heinrich33
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 30
Registrován: 14.05.2014 18:59

Re: Kitování

Příspěvek od Heinrich33 »

vzadu jak je tažný oko tak je to okolo ohnilí takže tam se bude určitě brousit a vařit potom mam různě ďůlky z parkoviště tak ybch to chtěl zatáhnout a na střeše je pár bouchanců od kroupů ale ty jsou minimální a je jich opravdu málo třeba 5-7...prostě potřebuju zahladit všechno chtěl bych auto dát na folii
Ex Golf 2 1.6 ex Golf 2 66 Kw RP edition Fire und Ice a teď mi pr**l vozí Golf 4 2.0

Uživatelský avatar
areka
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1960
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vrchlabí - Jilemnice

Re: Kitování

Příspěvek od areka »

Pokud to před kitování pořádně nesrovnáš (aby tam bylo tmelu co nejméně) a pořádně neodrezíš, tak to stejně vždycky vyleze. Je jedno jestli za 6 měsíců nebo za rok, ale vyleze to. :wink:

Heinrich33
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 30
Registrován: 14.05.2014 18:59

Re: Kitování

Příspěvek od Heinrich33 »

to je mi jasný že toho kitu tam musí být co nejmíň spíš mě zajímalo jakej kit
Ex Golf 2 1.6 ex Golf 2 66 Kw RP edition Fire und Ice a teď mi pr**l vozí Golf 4 2.0

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + Styling“