Centrální stěrač - tipy a triky...

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátoři: vwCharlie, areka

Uživatelský avatar
smyk
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2693
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kousíčekkk od Brna
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od smyk »

Davwe píše:ja nerikam ze bonrath je naprd... stira dost rychle... ale me celkove sere jeden sterac proste
tak ja stebou vymením bonratha za klasickej mechanismus :wink:
Zde se plní muj další sen tentokrát ten pravej original:-)
https://www.facebook.com/Golf-2-Rallye- ... 999392424/" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Davwe
Profík
Profík
Příspěvky: 929
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Davwe »

smyk píše:
Davwe píše:ja nerikam ze bonrath je naprd... stira dost rychle... ale me celkove sere jeden sterac proste
tak ja stebou vymením bonratha za klasickej mechanismus :wink:
to je sice hezka nabidka, ale druha dira je zavarena :) takze smula :)

Uživatelský avatar
smyk
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2693
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kousíčekkk od Brna
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od smyk »

Davwe píše:
smyk píše: tak ja stebou vymením bonratha za klasickej mechanismus :wink:
to je sice hezka nabidka, ale druha dira je zavarena :) takze smula :)
vrtačka to jistí ne :D
Zde se plní muj další sen tentokrát ten pravej original:-)
https://www.facebook.com/Golf-2-Rallye- ... 999392424/" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Majsha
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2885
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vyškov

Příspěvek od Majsha »

Udelal jsem centralni sterac z originalniho a muzu vam rict nekolik poznatku :

A) Stira i od gumy ke gume, zalezi jak si vychytate delku raminek

B) I kdyz je lijak, tak bez problemu stiha. Motorek normalne taha 2 sterace, ale kdyz je tam jen jeden, tak lita sem tam rychlejc i na normalni rychlost, pac taha mensi zatez - mam to vyzkouseny

Uživatelský avatar
Laďa
Pilot
Pilot
Příspěvky: 823
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Blansko

Příspěvek od Laďa »

he já to mám vyřešený mě se centrální stírátko na autě nelíbí tak nemusím nic předělávat :D nejhorší jsou ty co zůstávají uprostřed to je děs :?

Uživatelský avatar
diRk
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1848
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: sever MoraVWy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od diRk »

Laďa píše:he já to mám vyřešený mě se centrální stírátko na autě nelíbí tak nemusím nic předělávat :D nejhorší jsou ty co zůstávají uprostřed to je děs :?
Jj, uprostred je to takovy naky... no... divny. Ja bych ho polozil pekne na stranu, co nejvic dolu... ale kdyz mas dva sterace, tak na tom okne vypadaji tak nejak rozhazene, proste kazdej miri jinym smerem, je to hnusny... radsi jeden :wink:
Audi A4 - Flat Fives (W12 monoblocks) | Audi Cabrio - OZ Futura | VW Golf GTI 20 Jahre - BBS RS722 | VW Golf GTI Edition One - BBS RS001

Uživatelský avatar
alean
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1644
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: North Moravia

Příspěvek od alean »

Majsha píše:Udelal jsem centralni sterac z originalniho a muzu vam rict nekolik poznatku :

A) Stira i od gumy ke gume, zalezi jak si vychytate delku raminek

B) I kdyz je lijak, tak bez problemu stiha. Motorek normalne taha 2 sterace, ale kdyz je tam jen jeden, tak lita sem tam rychlejc i na normalni rychlost, pac taha mensi zatez - mam to vyzkouseny
přesně tak stačí si s tím pohrát a z originálu udělat jeden a když dáš delší ramínko ,třeba z fiatu tak ti to stírá až ke gumě měl jsem to na dvojce 3roky a až na jednu poruchu(moji vinou) to jelo porád :wink:

Uživatelský avatar
PepaN
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slovwácko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PepaN »

Mě by spíš zajímalo jak mají být dlouhé origo sterače a jak daleko mají byt od spodku okna... ty moje se mi zdají kratší (možná je to jenom zdání no..) a určitě je mám o dost výš než ostatní dvoječky :oops: ... ale zase se bojím že by to pak vlevo nestíralo až ke gumě kdybych to dal níž :? nevíte někdo jak to má byt origo popř. nějaká fotečka by bodla... dík

Uživatelský avatar
diRk
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1848
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: sever MoraVWy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od diRk »

Majsha píše:Udelal jsem centralni sterac z originalniho a muzu vam rict nekolik poznatku :

A) Stira i od gumy ke gume, zalezi jak si vychytate delku raminek

B) I kdyz je lijak, tak bez problemu stiha. Motorek normalne taha 2 sterace, ale kdyz je tam jen jeden, tak lita sem tam rychlejc i na normalni rychlost, pac taha mensi zatez - mam to vyzkouseny
Od gumy ke gume?? To me zajima... Nechces taky zpracovat nakej nakres a popsat co a jak upravit?? :wink:
Audi A4 - Flat Fives (W12 monoblocks) | Audi Cabrio - OZ Futura | VW Golf GTI 20 Jahre - BBS RS722 | VW Golf GTI Edition One - BBS RS001

Uživatelský avatar
Majsha
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2885
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vyškov

Příspěvek od Majsha »

diRk píše:
Majsha píše:Udelal jsem centralni sterac z originalniho a muzu vam rict nekolik poznatku :

A) Stira i od gumy ke gume, zalezi jak si vychytate delku raminek

B) I kdyz je lijak, tak bez problemu stiha. Motorek normalne taha 2 sterace, ale kdyz je tam jen jeden, tak lita sem tam rychlejc i na normalni rychlost, pac taha mensi zatez - mam to vyzkouseny
Od gumy ke gume?? To me zajima... Nechces taky zpracovat nakej nakres a popsat co a jak upravit?? :wink:
No nakres... Ja zadnej nemam, vsecko jsem delal za chodu... Muzu se pokusit neco vytvorit, ale nejlepsi je to vyzkouset. Me to jelo jak ma az na 3 pokus a znicil jsem 3 tahla :P

Ale ve zkratce: To tahlo co se toci na motorku se necha byt, to co je na steraci se musi zkratit a navarit tou kulickou dolu ! Je to cca. 8 mm a to tahlo mezi nema se zase prodlouzi na miru - tak asi 3 cm Je nutny to ale fakt zkusit. Jinak hrozi i zlomeni tahla jako me :P
Jinak to neni nic slozityho.

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + Styling“