NA G2 xenony

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátoři: vwCharlie, areka

Uživatelský avatar
mcmart
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 217
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kyjov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mcmart »

no ja ti nevim.... kdyz mas vepredu vyrazeny atest.... :lol:
PS: na technicke nerekli ani pul slova :wink:

Uživatelský avatar
Davwe
Profík
Profík
Příspěvky: 929
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Davwe »

mcmart píše:no ja ti nevim.... kdyz mas vepredu vyrazeny atest.... :lol:
PS: na technicke nerekli ani pul slova :wink:
ja nejak nekritizuju tvoji praci, naopak mas to udelany fakt super a pokud ani na STK nic nerekli, tak tim lip :D

Uživatelský avatar
Mathyas
Profík
Profík
Příspěvky: 1012
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: PRAHA a celá ČR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mathyas »

kamarad si dal do Micana Galanta xenony do cire optiky co tam je v zakladu a ja se svojema H4 svitim lip, asi zalezi na typu paraboly, ale u nej to sviti jen jako bilo modry opar. A vymontoval to po 5. kontrole bengacu. Asi zalezi na jakyho omezence narazis, ale on narazil petkrat a uz ma sest bodu za to. S tim oslnovanim to vim z vlastni zkusenosti kdyz jezdim po ceskych luzich a hajich a leti proti me auto s cirou a v tom narvany xenony tak me tim opepri slusne. Nerikam, kazdej muze mit zkusenosti jiny, ja mam tyto.
Poradenská činnost v oblasti čištění vozidel

Pořádání tématických školení JAK NA TO.

Profesionální služby v oblasti rozleštění a ošetření vozidel

Nevíte si rady s péčí o Váš vůz? Kontaktujte mě

Uživatelský avatar
drew
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 39
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drew »

Jj diky chlapy za odpovědi je vidět že názory se ruzní, ztim váham nicměně tak na pul sem rozhodlý do toho jít. Jinak dnes sem byl zkusit seřídi a zkontrolovat čiry světlomety na svim "G". a docela mě překvapilo (s ohledem že na to nekteří nadávaj) že ten lom světla byl celkem solidní a svítilo to dobře. Ale doštelovat to byl boj :? (řešní uchycení se mi nezdá moc šťastné ale co hl že to funguje) :)

Jinak ted bych měl jinaou otázku. Jaký xenon konkretně bílí 4000K modrobílí 6000K atd.???

Uživatelský avatar
Davwe
Profík
Profík
Příspěvky: 929
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Davwe »

Mathyas píše:kamarad si dal do Micana Galanta xenony do cire optiky co tam je v zakladu a ja se svojema H4 svitim lip, asi zalezi na typu paraboly, ale u nej to sviti jen jako bilo modry opar. A vymontoval to po 5. kontrole bengacu. Asi zalezi na jakyho omezence narazis, ale on narazil petkrat a uz ma sest bodu za to. S tim oslnovanim to vim z vlastni zkusenosti kdyz jezdim po ceskych luzich a hajich a leti proti me auto s cirou a v tom narvany xenony tak me tim opepri slusne. Nerikam, kazdej muze mit zkusenosti jiny, ja mam tyto.
a vis proc mu to svitilo spatne? Protoze nemel prestavbovou sadu, ale mel bastl, xenony vytazeny z jinyho auta a samo domo nasochany bez ohledu na nejaky ohnisko. To pak nesviti a jeste k tomu oslnuje. Pletes dve veci dohromady :) staci osnisko posunuty o milimetr a je to jak pripad tveho kolegy s galantem. Nicmene co clovek to nazor. Ja s tim problem nemam :) Schvalne o vikendu hodim do pokecu anketu kdo mel kdy problem s policajtama a dodelavanejma xenonama a uvidime co na to ostatni. :)

Uživatelský avatar
martinvr6
Profík
Profík
Příspěvky: 1069
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jihomoravský kraj

Příspěvek od martinvr6 »

Davwe píše:bixenony - 5700,-

zastavba do svetla vymenou za zarovku H4 :) jednoducha montaz, zacvakat konektory, upevnit startery a svitite :)

co se tyce zastavby cocky do svetla, prace k nezaplaceni, jsem si to delal do svyho golfa kdysi a je to peklo
a co takhle H2 prestavbovou sadu by jsi nemel?
coming soon...
Obrázek

Uživatelský avatar
Davwe
Profík
Profík
Příspěvky: 929
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Davwe »

2drew: Lom svetla ti u prestavbovy sady zustane naprosto totoznej :) Ja osobne doporucuju 6000K. Je s nima videt stejne jako s 4300K ale lip vypadaji :oops:

2martinvr6: Nemam, ale delam vsechno pro to, abych se dopatral jestli se vubec vyrabi a pripadne je sehnal. Nejsi jedinej kdo by je rad do rallyecka :cry:

Uživatelský avatar
drew
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 39
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drew »

Dik za typ Davwe, řekl bych že už je definitivně rozhodnuto ted hl sehnat nějaký ty paršule a dokud sem v laufu tak dotoho jít. Jakmile je budu mít namontované tak se určitě pochlubim. :lol:

Uživatelský avatar
Lacko_TD
Řidič
Řidič
Příspěvky: 147
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chomutof a taky Pragl
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lacko_TD »

Já si myslím že ty 4300k určitě stačí.Jakákoli modřejší barva by přitahovala policajty.Svítivost s 6000k neni větší.Jde spíš o vzhled.Posílam taky pár fotek jak to svítí mně v G2 s čirou optikou.Upozorňuju že ještě nebyly seštelovaný tak to svítilo dost nahoru.
Přílohy
a tohle sou klasika H3 dálky
a tohle sou klasika H3 dálky
P1010253.JPG (15.49 KiB) Zobrazeno 1231 x
a táák svítí po cca 15-20vteřinách(zahřátí)
a táák svítí po cca 15-20vteřinách(zahřátí)
P1010252.JPG (24.78 KiB) Zobrazeno 1235 x
takhle svítěj 4300k po nastartování....
takhle svítěj 4300k po nastartování....
P1010251.JPG (20.79 KiB) Zobrazeno 1236 x

Andre
Řidič
Řidič
Příspěvky: 150
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Andre »

Jelikož jezdím hodně přez noc, dal jsem xenony do B4, přestavbová sada H1, jezdím s tím 3 měsíce a nebyl zatím nikdy žádný problém (oslnovaní, benga, atd). Chce to mít dobře seřízená světla, a nejlíp regulaci sklonu z kabiny (když je v zadu náklad), pak s tím opravdu není problém.
Když si ted sednu do auta s obyč světlama, tak pořád sahám po vypínači, jestli mám vůbec rozsvíceno, nedá se to srovnat, až bude hotová G2, půjdou tam bixenony, ten Passat má 2x H1 a když k těm xenonům pustím obyč dálkové, je to jen taková bludička.
Jinak mám 6000k, na suchu opravdu super, ale za deště tomu ta žlutá možná chybí, příště bych možná uvažoval o 4300k.
A ještě jedna poznámka, jel jsem v noci s G4 s origo xenonama, a naprosto upřímě jsem měl pocit, že to svítilo hůř než ty moje přestavbovky, to jen k tomu, že jsou tu občas názory, že se ty přestavbový sady nedají s origo srovnávat, je to nesmysl.

Uživatelský avatar
ok
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2770
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ok »

Andre píše:Jelikož jezdím hodně přez noc, dal jsem xenony do B4, přestavbová sada H1, jezdím s tím 3 měsíce a nebyl zatím nikdy žádný problém (oslnovaní, benga, atd). Chce to mít dobře seřízená světla, a nejlíp regulaci sklonu z kabiny (když je v zadu náklad), pak s tím opravdu není problém.
Když si ted sednu do auta s obyč světlama, tak pořád sahám po vypínači, jestli mám vůbec rozsvíceno, nedá se to srovnat, až bude hotová G2, půjdou tam bixenony, ten Passat má 2x H1 a když k těm xenonům pustím obyč dálkové, je to jen taková bludička.
Jinak mám 6000k, na suchu opravdu super, ale za deště tomu ta žlutá možná chybí, příště bych možná uvažoval o 4300k.
A ještě jedna poznámka, jel jsem v noci s G4 s origo xenonama, a naprosto upřímě jsem měl pocit, že to svítilo hůř než ty moje přestavbovky, to jen k tomu, že jsou tu občas názory, že se ty přestavbový sady nedají s origo srovnávat, je to nesmysl.
Jj, Andre má prvdu, svítí to moc pěkně, a sériová G4 vedle toho svitila na prd.(bez xenonů)

Uživatelský avatar
Nanjua
Řidič
Řidič
Příspěvky: 51
Registrován: 01.04.2008 18:00
Bydliště: Krnov
Kontaktovat uživatele:

Re: NA G2 xenony

Příspěvek od Nanjua »

Raubees píše:Ahoj kluci

Mam takovou otazecku ma nekdo z vas na G2 xenony a jak to udelat a nebo kde to koupit. Chtel bych si na Golfa dat xenony a nevim jak na to chtel bych nejaky fotky kdyztak dekuji
Ja je teď budu dávat.Dřív jsem měla čočky,teď budu mít jen žárovky-ty se instaluji jednodušeji(nemusíš nic vyřezávat,upravovat)Stojí to kolem 4000.

Uživatelský avatar
GTI16V
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4637
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Česká Lípa

Re:

Příspěvek od GTI16V »

Mathyas píše:kamarad si dal do Micana Galanta xenony do cire optiky co tam je v zakladu a ja se svojema H4 svitim lip, asi zalezi na typu paraboly, ale u nej to sviti jen jako bilo modry opar. A vymontoval to po 5. kontrole bengacu. Asi zalezi na jakyho omezence narazis, ale on narazil petkrat a uz ma sest bodu za to. S tim oslnovanim to vim z vlastni zkusenosti kdyz jezdim po ceskych luzich a hajich a leti proti me auto s cirou a v tom narvany xenony tak me tim opepri slusne. Nerikam, kazdej muze mit zkusenosti jiny, ja mam tyto.

...nevím jak mohl dostat body pryč ! V tomhle případě hrozí maximálně pokuta do 2000
za " technický stav " . Pokud to je techn. závada, která ohrožuje ostatní účastníky provozu, což tohle rozhodně není, pak teprve se auto odstaví a věc pak řeší správní orgán, ale body ?!? 8O
NO SHINE JUST PERFORMANCE
1989 G2 GTI 16V (swap vr6)
1991 G2 1.6TD GL
1996 G3 1.9 TDI

insta: @mkv2r6base
facebook: mkdva vršestá

Uživatelský avatar
evoluzione
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 203
Registrován: 05.05.2008 22:26
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: NA G2 xenony

Příspěvek od evoluzione »

polsky chlapci to riesia celkom zaujmavo :P

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
Georgy.
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 467
Registrován: 13.04.2008 20:57
Kontaktovat uživatele:

Re: NA G2 xenony

Příspěvek od Georgy. »

jj to je masakr myslite ze by tam sli z octavie II

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + Styling“