mlhovky z G3 do G2

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátoři: vwCharlie, areka

Odpovědět
Uživatelský avatar
panda
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 228
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: ceskolipsko

mlhovky z G3 do G2

Příspěvek od panda »

Cau kluci,tak dnes jsem se vrhnul na mlhovky,ze bych na G2 pasnul mlhovky z G3,pln chuti stvorit neco noveho jsem se jal rezat diru v narazniku(sirokej),diru jsem vyrizl opravdu moc hezky,mlhovka pasovala skvele.Nebyl by ani tak velky problem s uchycenim mlhovky.Tak jsem to cele capnul a spechal to nandat na auti jak to bude vypadat.pri nasazeni se objevil problem,ktery jsem neocekaval(tak to byva vzdy--nejaky problem).Jelikoz mlhovka z G3 je konstrukcne celkem protahla do delky,tak nebylo pro ni misto,opirala se o pricku motoru.
Kdyz jsem sundal z mlhovky ten plastovy uzaver se svorkovnici tak to nebylo o moc lepsi,sklon byl stale spatny.musel by se zbrousit i ten hlinikovy vylitek se zamkem na zarovku.Do cehoz se mi moc poustet nechce.
Zitra se kouknu ve meste po nejakem alternativnim reseni.
Pokud uz tento problem nekdo resil a vyresil tak pls nake rady,fotky dik

Uživatelský avatar
mara7518
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1263
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od mara7518 »

sem dneska dopoledne daval cocky mel sem to jentak tak,hlavne na strane s odtahovym okem.. :oops:

Uživatelský avatar
panda
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 228
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: ceskolipsko

Příspěvek od panda »

mara7518 píše:sem dneska dopoledne daval cocky mel sem to jentak tak,hlavne na strane s odtahovym okem.. :oops:
si to rozebral a dal tam jen ten predek teda?zarovku a jeji uchyceni jsi vyresil jak???Mas nejake foto??

Uživatelský avatar
mara7518
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1263
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od mara7518 »

panda píše:
mara7518 píše:sem dneska dopoledne daval cocky mel sem to jentak tak,hlavne na strane s odtahovym okem.. :oops:
si to rozebral a dal tam jen ten predek teda?zarovku a jeji uchyceni jsi vyresil jak???Mas nejake foto??

ja daval cocky,ne mlhovky z trojky,taky sem chtel je dat,ony sou vlstne podobny kdyz je prohodis levou za pravou,ale zdaly s mi dlouhy tak sem je nedaval...

Uživatelský avatar
panda
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 228
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: ceskolipsko

Příspěvek od panda »

mara7518 píše:
panda píše: si to rozebral a dal tam jen ten predek teda?zarovku a jeji uchyceni jsi vyresil jak???Mas nejake foto??

ja daval cocky,ne mlhovky z trojky,taky sem chtel je dat,ony sou vlstne podobny kdyz je prohodis levou za pravou,ale zdaly s mi dlouhy tak sem je nedaval...
no prave ze jsou moc dlouhy,sem te spatne pochopil-sem myslel tu celou predni cast i se sklickem

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + Styling“