Padá mi okno uřidičě

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátoři: vwCharlie, areka

Odpovědět
Uživatelský avatar
Rouballik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1050
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jilemnice

Padá mi okno uřidičě

Příspěvek od Rouballik »

Něco mi v tom prasklo. S kličkou můžu točit jak chci a nic, takže asi nějaký lanko. Mohl by jste mi někdo poslat nějaký fotky jak to tam vapadá a jak se k tomu dostat a vyměnit to. diky

Uživatelský avatar
Kami-Golf
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 48
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kami-Golf »

no tak sundat tapecirunk by nemel byt moc velky problem a pak uz to uvidis jestli se pretrhlo lanko... ale neznam G II takze ti tu spousta lidi poradi urcite lip

Uživatelský avatar
Baltik_VW
Člen klubu
Příspěvky: 560
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Nové Strašecí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Baltik_VW »

tak to máš kámo v piči stahovačku :wink:

Uživatelský avatar
panda
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 228
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: ceskolipsko

Re: Padá mi okno uřidičě

Příspěvek od panda »

Rouballik píše:Něco mi v tom prasklo. S kličkou můžu točit jak chci a nic, takže asi nějaký lanko. Mohl by jste mi někdo poslat nějaký fotky jak to tam vapadá a jak se k tomu dostat a vyměnit to. diky
jestli s tim tocis jak vzteklej a nic tak urco prdlo lanko,nic s tim neudelas(maximalne dat pod nej klacek nez sezenes stahovacku),neni to nic tezkeho,sundas tapec a pak uz to je jen logicky postup nejtezsi je sehnat tu stahovacku :D ---- pricak X bezpricak?

Uživatelský avatar
Rouballik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1050
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jilemnice

Příspěvek od Rouballik »

Mam bezpříčkáče. Dneska jsem na to koukal a lanko je prdlý. Za kolik se dá sehnat?

Uživatelský avatar
Suny
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 268
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Suny »

Zkus http://katalog.mjauto.cz/index.phtml" target="_blank? sekce FEBI - dodatkový katalog (nejdřív vyplnit výrobce, model a motor). Dřív jsem je taky scháněl různě po vrakárnách a tady je seženeš za cenu jak z vrakoviště a máš to nový.

Uživatelský avatar
kubiczek
Závodník
Závodník
Příspěvky: 553
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: DěČín city
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kubiczek »

hele pokud máš možnost někde sehnat lanko tak to natáhneš při troše dobrý vůle a nervů sám...já sem to dělal před 14 dny a stahuje to jedna báseň...práce cca na hodinu, žádná záludnost

Uživatelský avatar
Rouballik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1050
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jilemnice

Příspěvek od Rouballik »

nemohl by jsi mi to lanko vyfotit, mam tu struny ke kytaře a podobný věci tak jestli by to nešlo. Nikdy sem to nedělal a nechce se mi to rozebírat páć mi to stojhí před panelákem a taky bych to nemusel složit.

Uživatelský avatar
Rouballik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1050
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jilemnice

Příspěvek od Rouballik »

Našel jsem néjaký nákresy. Kdyby ste měl nékdo stejnej problém tak se koukněte sem http://icelord.net/vw/doc/1081-11.pdf" target="_blank

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + Styling“