Naklápění světel

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátoři: vwCharlie, areka

Odpovědět
Uživatelský avatar
kask
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Zašová

Naklápění světel

Příspěvek od kask »

HELP! Nefunguje naklápění světel. Nevíte někdo, jak to funguje? Nenaklápí ani jedno, takže bych to viděl v tom otočném spínači. Jak se do něj dostanu, aby to přežil? :?: :?: :?:

Uživatelský avatar
drew
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 39
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Naklapění světel

Příspěvek od drew »

Nejdřív by bylo vhodné zjistit kde je chyba jestli v motorku, spínači či kabeláži, to znamená vyzkoušet zda ti jde proud k motorku. Pokud ano je problem v motorku pokud ne tak musíš hledat dal jestli je to spínačem neko je někde špatnej kontakt nebo jinak přerušene vedení

Uživatelský avatar
Runcajz
Závodník
Závodník
Příspěvky: 544
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: S L O V E N S K O - Malacky

Příspěvek od Runcajz »

nazdar.Mám s tým tiež problém.Ale ja tam nemám žiadne motorky.Len mechanizmy čo už sú asi polámané.Dá sa to nejako vymeni aby som mohol nastavi svetla?Teraz svietim len do nebies a nič nevidím...:-(

Uživatelský avatar
kask
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Zašová

Příspěvek od kask »

Kdybych tam neměl motorky, tak bych je sešteloval, aby svítily, kam chci, ale občas jezdím s naloženým zadkem a když už tam jsou a nedávno ještě šlapaly, tak to chci spravit.

Uživatelský avatar
Runcajz
Závodník
Závodník
Příspěvky: 544
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: S L O V E N S K O - Malacky

Příspěvek od Runcajz »

Vie niekto poradi ako vysoko majú by nastavené svetlá? Napr: voči stene od spodu pr:60cm alebo nejako bodobne... Už som rozchodil tie úchyty, ale neviem do akej výšky to nastavi. Jak tlmené tak diažkové... a na tachnickú sa mi nechce chodi, (mám nejaké to svetielko rozbité a budem ho meni) Takže radšej by som si v garážy nakreslil nejaké čiary podža ktorých by som to nastavoval. Poradí niekto?

Uživatelský avatar
kask
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Zašová

Příspěvek od kask »

Mám to čerstvě seřízené, tak skusím poměřit obraz na zdi a zítra tu písnu.

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + Styling“