Výměna nárazníků

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátoři: vwCharlie, areka

Odpovědět
Uživatelský avatar
Pukin
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Šluknovský výběžek
Kontaktovat uživatele:

Výměna nárazníků

Příspěvek od Pukin »

Chci vyměnit moje stávající uzký nárazníky za široký. Kopil jsem si přední širokej i s GTi lízátkem. Ten ouzkej jsem s vypětím všech sil sundal až za pomocí pistole na povolování kol. Širokej nárazník mam i s výztuhou. Zkoušel jsem tam nasadit ten širokej a je to docela pakárna... Je na to nějaký postup?? Má se tam nasadit celý naráz nebo nejdřív odšroubovat ten kousek té výztuhy a přišroubovat ho a pak na to teprve hodit nárazník protože trefit ty zavity ve výztuze neni moc jednoduchý :) A zdá se mi, že taky ta výztuha nepadne ťipťop, jakoby byla trochu křivá.

Uživatelský avatar
Laďa
Pilot
Pilot
Příspěvky: 823
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Blansko

Příspěvek od Laďa »

:D no jo přišel jsi na to že to nebude jen tak, na to už já dávno :?

nechápu co myslíš tím odšroubováním kusu výztuhy, jestli jako odmontovat ty držáky namontovat na auto a potom výztuhu to nevím jak bys to pak montoval tu výztuhu...

Měl by se tam nasadit celej naráz zasunout do bočních držáků a ze spodu přišroubovat a jeto :) ale vono to tak lehce nejde...

já na to teď nemám čas a musel zvohnout očko jednu stranu držáků výztuhy pořimontuju, ale u druhé nemám dírky na správným místě :evil: tak budu muset je udělat na novém místě a přivařit matky
No a pak ty boční držáčky ty tam asi nechám stejný podle mě se to hejbat nebude zvrchu tam zajedou a když to přimontuju tak to stad bude v poho maximálně tam přivařím další umelohmotný packy zespodu.....Teď to jen ten čas na to :cry:

No a ze zadním stejný sraní + výroba výztuhy, tam je to zas celý jakýsi hejblý tam budu muset ne jedné straně ďoury nějak převrtat

Uživatelský avatar
Laďa
Pilot
Pilot
Příspěvky: 823
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Blansko

Příspěvek od Laďa »

jo a ktomu že se ti zdá jako by byla křivá, tak je možný že máš ty dírky vevnitř nějak hejblý či ty držáky výztuhy na jedné straně o něco šprajcují...možností více, ale na křivou výztuhu bych to neviděl....

Uživatelský avatar
Pukin
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Šluknovský výběžek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pukin »

jo přesně jak píšeš, nesedej mi tam ty díry na šrouby... Rozhodně nejde aby to dělal jeden člověk :? a zjistil jsem, že na jednom blatníku z boku mam díry na držáky širokého nárazníku a na druhém ne :roll: Tak to budu muset ještě nějak vymyslet

Uživatelský avatar
Vecernicek
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4285
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vecernicek »

Držím palečky a přeju hodně trpělivosti... Hoši na to se musí fikaně a přemýšlet u toho. Jsem to tam dostal sám, a v pohodě. A projel sis napřed ty díry těma šroubama? Jsou nalakovaný. A ono když to tam nasadíš (celý i do těch držáků po stranách) tak tam prostrč třeba šroubovak a tref se. postup je u každýho jinej, já jsem třeba napřed přimontoval jeden ten přední, pak druhej a pak teprve zbývající zadní. (u jedno jsem zabral natolik že jsem vytvořil novej zavit.

PS Láďík: Našel jsem ty držáky, mám je převařit, nebo máš někoho kdo ti je přetvaruje? Nemám horkovzdušnou pistoli a ani original, jen pájku :twisted:

Uživatelský avatar
Laďa
Pilot
Pilot
Příspěvky: 823
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Blansko

Příspěvek od Laďa »

Vecernicek píše:Držím palečky a přeju hodně trpělivosti... Hoši na to se musí fikaně a přemýšlet u toho. Jsem to tam dostal sám, a v pohodě. A projel sis napřed ty díry těma šroubama? Jsou nalakovaný. A ono když to tam nasadíš (celý i do těch držáků po stranách) tak tam prostrč třeba šroubovak a tref se. postup je u každýho jinej, já jsem třeba napřed přimontoval jeden ten přední, pak druhej a pak teprve zbývající zadní. (u jedno jsem zabral natolik že jsem vytvořil novej zavit.

PS Láďík: Našel jsem ty držáky, mám je převařit, nebo máš někoho kdo ti je přetvaruje? Nemám horkovzdušnou pistoli a ani original, jen pájku :twisted:
nikoho nemám a mommentálně neřeším a když jsem tam ten nárazník nacpal tak jsem měl co dělat abych ho voddělal, takže možná ani ty držášky předělávat nebudu a nechám to na těch malejch jak to bude držet...

Hele no šroubovák prostrčit ono když se koukneš zespoda a nevidíš ani kousek dírky tak jsi v řiti a musíš vyrobit novou díru :evil:

Wesni
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 227
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Zdíkov(Jihočeský kraj)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wesni »

Musis tam ty bocni drzaky dat jiny primo ty na sirokej nar!!!

Uživatelský avatar
Pukin
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Šluknovský výběžek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pukin »

Wesni píše:Musis tam ty bocni drzaky dat jiny primo ty na sirokej nar!!!
jj to je jasný :D , už ha tam mam nasazenej i s čirýma blinkrama!

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + Styling“