zavařuju vrata....

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátoři: vwCharlie, areka

Odpovědět
Uživatelský avatar
pikachuxxx
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 452
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: zavařuju vrata....

Příspěvek od pikachuxxx »

vis proc ti to prasklo ? kvuli te pene. ta pena nabyva jen diky vode a vodu drzi.

kit se pouziva skelny nebo s hlinikovym vlaknem.

a s tim, ze jsi to varil cele, se to muselo hodne zkroutit. tam toho kitu bude zbytecne hodne.zezadu to musis poradne vystrikat voskem nebo necim podobnym

Uživatelský avatar
mara7518
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1263
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: zavařuju vrata....

Příspěvek od mara7518 »

petulka píše:no právěže zkroucený to nemám vůbec...vařil sem to dycky po 10ti centimetrech a nechal to vychladnout a pak znova a pak znova a pak znova....plech je krásně rovnej kitu tam moc nebude...a tu pěnu mi poradilo už několik lidí...jeden klempíř u nás to tak dělá už nekolik let a nestalo se mu to....mě praskly ty vrata před těmahle a tam sem tu pěnu neměl....nevím...uvidíme...kity už sem nakoupil....zátra na to vlítnu....jinak díky za odepsání!!! :wink:
ted to vypada rovny,ale az to zbrousis ty svary a das tam skelny vlakno tak to teprv uvidi,bohate staci to bodovat,mel sem to bednu ty cca 5mm od sebe s ti ze se jelo nejdriv co nejdal od sebe aby se to neprohrivalo!!dal se dobrej kit a nepraskalo,delal sem dvoje vrata ad dodneska obe auta jezdi a je to good,jedny jsou stary 3-4 roky a druhy necele 2 roky..penu bych vubec nedaval s plechem dohromady,akorad drzi vodu a vyhnije ti to vespod!!jak rikal pikachus,nejlepsi je na dutiny vosk a nic do nich nesrat!!montzni pena mozna na zpevneni lamina!!! 8)

Uživatelský avatar
mara7518
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1263
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: zavařuju vrata....

Příspěvek od mara7518 »

petulka píše:
mara7518 píše: ted to vypada rovny,ale az to zbrousis ty svary a das tam skelny vlakno tak to teprv uvidi,bohate staci to bodovat,mel sem to bednu ty cca 5mm od sebe s ti ze se jelo nejdriv co nejdal od sebe aby se to neprohrivalo!!dal se dobrej kit a nepraskalo,delal sem dvoje vrata ad dodneska obe auta jezdi a je to good,jedny jsou stary 3-4 roky a druhy necele 2 roky..penu bych vubec nedaval s plechem dohromady,akorad drzi vodu a vyhnije ti to vespod!!jak rikal pikachus,nejlepsi je na dutiny vosk a nic do nich nesrat!!montzni pena mozna na zpevneni lamina!!! 8)
No tet už to mám celý překitovaný a budu to stříkat plničem....kitu tam nepadlo moc...a zkroucený to nebylo ani trochu vařil mi to klempíř a trvalo mu to pěkně dlouho...pořád čekal než to vychladne a říkal že se mu to povedlo...tak snad to bude dobrý...tu pěnu tam mám jako výztuhu,voda se tam nemá kudy dostat takže bych se toho nebál....až budou v laku tak dám foto... :wink:

voda ne ale vlhost jo:-)

Uživatelský avatar
mara7518
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1263
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: zavařuju vrata....

Příspěvek od mara7518 »

petulka píše:
mara7518 píše:
voda ne ale vlhost jo:-)
hmm...no uvidíme...kluci u nás to tak maj taky a nic jim to nedělá tak snad se u mě taky zadaří :lol:

ja ti drzim palce,rikal sem svuj nazor..pak dej photos

Uživatelský avatar
KaCzaba
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2254
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Scania 620psů
Kontaktovat uživatele:

Re: zavařuju vrata....

Příspěvek od KaCzaba »

co vim,tak je dobry tyto spoje zaletovat-zapajet cinem,aby to nepraskalo..a pak kytovat.kazdy,koho jsem videl se zavarenou prdeli na aute,tak to ma ted rozpraskany..tak nevim..je to hezky nastrikany a na aute to vypada hezky a pak kdyz to zacne poraskat,tak je to k vzteku ta zbytecna prace :(
motor?to je ta vec co ma vic jak 4 valce?

Uživatelský avatar
Bastard
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9884
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: zavařuju vrata....

Příspěvek od Bastard »

Nevím, jak jste na tom s tím cínem, ale je absolutně na h***o... Aby se prichytil, tak tam musíte mít správný pájecí činidlo a pájené plochy nahřát celé na teplotu tání pájky, tzn na cca 250°C u nějaké tvrdší pájky. Nehledě na to, že když cín přemrzne, tak se začne drolit...

Uživatelský avatar
vesdan
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 470
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Orlovwá
Kontaktovat uživatele:

Re: zavařuju vrata....

Příspěvek od vesdan »

je třeba to hlavně udělat pořádně jinak to praskne vždycky. Já to dělal asi před 5 lety a dneska vypadají dveře pořád stejně. Nabodoval jsem to po 2 cm a potom celé kolem dokola a pak vykitoval a plech jsem předtím naklepal do tvaru dveří, nedával jsem tam plochý rovný. Jak je rovný tak pruží
Přílohy
DSC00014.JPG
Obrázek

Uživatelský avatar
vesdan
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 470
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Orlovwá
Kontaktovat uživatele:

Re: zavařuju vrata....

Příspěvek od vesdan »

Já použil plech 1,5mm co jsem našel v garáži aby byl pevnější. Teď už jen vyřešit otvírání pokud ho ještě nemáš a je to OK
Obrázek

Uživatelský avatar
lexxa
Řidič
Řidič
Příspěvky: 119
Registrován: 31.10.2007 20:37
Bydliště: PRAHA 8
Kontaktovat uživatele:

Re: zavařuju vrata....nalakováno!!!

Příspěvek od lexxa »

petulka píše:Tak máme nalakováno....co vy na to????
:D vypada to MOOOOC pekne !!! :D
Pašík v kombajnu 1.9 TDI BLUEMOTION

Uživatelský avatar
aiworry
Profík
Profík
Příspěvky: 924
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: zavařuju vrata....

Příspěvek od aiworry »

Kto ti to lakoval bych taky potreboval neco laknou :oops: .mas to good
Audi Sq7

Uživatelský avatar
KaCzaba
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2254
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Scania 620psů
Kontaktovat uživatele:

Re: zavařuju vrata....

Příspěvek od KaCzaba »

hezky.drzim palec hlavne at to nepopraska po case...
motor?to je ta vec co ma vic jak 4 valce?

Uživatelský avatar
Tomášek
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9666
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Lovčovice u Jemnice
Kontaktovat uživatele:

Re: zavařuju vrata....

Příspěvek od Tomášek »

muzu potvrdit, je to hodne povedeny ;)

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + Styling“