voda pod tesnenim okna

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátoři: vwCharlie, areka

Odpovědět
maxomaxo
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 14.06.2008 09:03

voda pod tesnenim okna

Příspěvek od maxomaxo »

Ahojte, chem vas poprosit o radu. Ked odtiahnem gumene tesnenie predneho okna (lavy aj pravy dolny roh) od karoserie vytecie mi odtial trocha vody (aj ked som uz 3 tyzdne nejazdil po dazdi). Tesnenie prilieha po celom obvode (o sklo aj o karoseriu) a neviem odkial sa tam ta voda berie. Uvazujem, ze medzi sklo-tesnenie a karoseriu-tesnenie dam po celom obvode ciry lak, alebo tmel. Stretli ste sa uz s tym? Co mi poradite. Vdaka.

Uživatelský avatar
labolatolni_mys
Pilot
Pilot
Příspěvky: 818
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: E.ON Distribuce a.s.
Kontaktovat uživatele:

Re: voda pod tesnenim okna

Příspěvek od labolatolni_mys »

Voda se dostane všude s tím nic nenaděláš... :|

Uživatelský avatar
OndrIs
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1875
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Morava,
Kontaktovat uživatele:

Re: voda pod tesnenim okna

Příspěvek od OndrIs »

V tom rámu okna jsou v dolní příčce, dvě odtokové díry, ktere pokračuji pod torpedo, apak de voda pryč, přes diry na staranch u blatniku!Ty diry sou tam proto, aby sem tam ta vode pod tím oknem nedržela!Je možný, že se ti to nejak ucpalo, nebo co! Každopádně bych stím něco dělal, ja měl od vody zhnilej celéj spodní rám a měnil sem i Torpédo :(

maxomaxo
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 14.06.2008 09:03

Re: voda pod tesnenim okna

Příspěvek od maxomaxo »

Najradsej by som to utesnil tym lakom, alebo tmelom,ale neviem,ci su diery aj v tesneni a treba dat tmel aj medzi sklo-tesnenie, alebo staci iba medzi tesnenie-karoseria.
Co bude lepsie lak, alebo tmel (aky?)?

Uživatelský avatar
Red Baron-DC
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 17.02.2008 11:51
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Re: voda pod tesnenim okna

Příspěvek od Red Baron-DC »

Nevim jestli ti to pomuze, ale koupil jsem nejaký lepidlo a píšou tam na autoskla, tak možná by to tvůj problem vyřešilo pro ukazku přikládám fotky aby si viděl jak to vypadá... :) já to teda koupil na něco jinýho, ale ten prodavač řikal, že je to na všechno hlavně na autoskla :wink:
Volkswagen...Das Auto

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + Styling“