Maska na G II

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátoři: vwCharlie, areka

V3s3lk!ns
Závodník
Závodník
Příspěvky: 696
Registrován: 03.06.2008 19:40

Maska na G II

Příspěvek od V3s3lk!ns »

Zdar clubáci, chtěl bych se zeptat jestli nevíte kde by se dala sehnat tahle maska co je na fotce s tou červenou linkou ale na dvouoko ..... :wink:

Uživatelský avatar
m-NIC-h
Profík
Profík
Příspěvky: 916
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: in Budweis
Kontaktovat uživatele:

Re: Maska na G II

Příspěvek od m-NIC-h »

tak jsem našel

Akorát já zas hledám tu samou ale s chromen

V3s3lk!ns
Závodník
Závodník
Příspěvky: 696
Registrován: 03.06.2008 19:40

Re: Maska na G II

Příspěvek od V3s3lk!ns »

m-NIC-h píše:tak jsem našel


Akorát já zas hledám tu samou ale s chromen
Jj o téhle stránce vím jenže to je na 4oko a ja jí schnáním na 2oko a ani nevim jestlí jí vůbec někdo vyrábí. Vím že s logem na 2oko se sehnat dá ale bez loga sem jí zatim ještě nikde neviděl..

Uživatelský avatar
m-NIC-h
Profík
Profík
Příspěvky: 916
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: in Budweis
Kontaktovat uživatele:

Re: Maska na G II

Příspěvek od m-NIC-h »

V3s3lk!ns píše:
m-NIC-h píše:tak jsem našel

Akorát já zas hledám tu samou ale s chromen
Jj o téhle stránce vím jenže to je na 4oko a ja jí schnáním na 2oko a ani nevim jestlí jí vůbec někdo vyrábí. Vím že s logem na 2oko se sehnat dá ale bez loga sem jí zatim ještě nikde neviděl..
hmm našel jsem ale s chromovou lištou, ale zaslech jsem že si lidi koupí obyč. dokonale oblepí a natřou nebo tastříkaj červenou. A jinak sorry přehlídl jsem poslední slovo, a to mam čtyři oči :lol:

V3s3lk!ns
Závodník
Závodník
Příspěvky: 696
Registrován: 03.06.2008 19:40

Re: Maska na G II

Příspěvek od V3s3lk!ns »

m-NIC-h píše:
V3s3lk!ns píše: Jj o téhle stránce vím jenže to je na 4oko a ja jí schnáním na 2oko a ani nevim jestlí jí vůbec někdo vyrábí. Vím že s logem na 2oko se sehnat dá ale bez loga sem jí zatim ještě nikde neviděl..
hmm našel jsem ale s chromovou lištou, ale zaslech jsem že si lidi koupí obyč. dokonale oblepí a natřou nebo tastříkaj červenou. A jinak sorry přehlídl jsem poslední slovo, a to mam čtyři oči :lol:
Jj w pohodě se stává no já je mam taky a stejnak vždycky něco přehlídnu... jinak dneska sem si psal s jedním clubákem kterej tu masku co schánim právě má a když sem se ho ptal kde jí sehnal tak mi řekl že si jí udělal přesně jak si to napsal :wink:

Uživatelský avatar
m-NIC-h
Profík
Profík
Příspěvky: 916
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: in Budweis
Kontaktovat uživatele:

Re: Maska na G II

Příspěvek od m-NIC-h »

ono se to tu už dřiv řešilo. Tak jsem si vzpoměl

V3s3lk!ns
Závodník
Závodník
Příspěvky: 696
Registrován: 03.06.2008 19:40

Re: Maska na G II

Příspěvek od V3s3lk!ns »

m-NIC-h píše:ono se to tu už dřiv řešilo. Tak jsem si vzpoměl
JJ já právě přemejšlim nad maskou a tahle se mi zdá ani ne přehnaná ani ne obyčejná prostě takovej hezkej decent :wink:

Uživatelský avatar
m-NIC-h
Profík
Profík
Příspěvky: 916
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: in Budweis
Kontaktovat uživatele:

Re: Maska na G II

Příspěvek od m-NIC-h »

Já právě taky přemejšlim nad maskou chci dát ouzký nárazníky s chrom. lištou, ale nevím jestli mam dát dvou oko nebo čtyř oko. Na širokejch nárazníkách se mi líbí čtyř a na ouzkých sem zatim zahlídl jen dvou. Tak nevím jak to vypadá se čtyřma. A jinak bych dal určo tuhle než tu dvou, ale to je můj názor každej má jinej vkus.

V3s3lk!ns
Závodník
Závodník
Příspěvky: 696
Registrován: 03.06.2008 19:40

Re: Maska na G II

Příspěvek od V3s3lk!ns »

m-NIC-h píše:Já právě taky přemejšlim nad maskou chci dát ouzký nárazníky s chrom. lištou, ale nevím jestli mam dát dvou oko nebo čtyř oko. Na širokejch nárazníkách se mi líbí čtyř a na ouzkých sem zatim zahlídl jen dvou. Tak nevím jak to vypadá se čtyřma. A jinak bych dal určo tuhle než tu dvou, ale to je můj názor každej má jinej vkus.
Já už jsem si právě zkoušel 4oko na svojeho Volka a moc mě to nevzalo jinak s těma nárazníkama já zase schánim ty široký no jenže moc nejsou ..... zatim sem sehnal jen na předek ale to teprve čekám až mi dorazej fotky abych viděl jak vypadá, jinak ke 4oku bych si musel koupit ještě ty přídavný lampy

Uživatelský avatar
m-NIC-h
Profík
Profík
Příspěvky: 916
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: in Budweis
Kontaktovat uživatele:

Re: Maska na G II

Příspěvek od m-NIC-h »

To je jasný sto hlav sto chutí. To víš origo nárazníky se scháněj špatně já jeden mám a jen tak ho nedám

V3s3lk!ns
Závodník
Závodník
Příspěvky: 696
Registrován: 03.06.2008 19:40

Re: Maska na G II

Příspěvek od V3s3lk!ns »

m-NIC-h píše:To je jasný sto hlav sto chutí. To víš origo nárazníky se scháněj špatně já jeden mám a jen tak ho nedám
JJ ale ono je to docela těžký rozhodnutí ..... jestli přejít na ty široký nebo ne ?? protože ty ouzký jsou hezký s velkym GTi lízem ale ty široký z toho zase dělaj uplně jiný auto

Uživatelský avatar
m-NIC-h
Profík
Profík
Příspěvky: 916
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: in Budweis
Kontaktovat uživatele:

Re: Maska na G II

Příspěvek od m-NIC-h »

Záleží co z toho auta chceš. Mě se taky líbí široký, zároveň i ty ouzký. Ale široký už má každej. To je to samí jak se tady rozjeli BBS tak se jich pár lidí zbavilo, myslim si že je to blbost se zbavovat takovejch kol. Akorát když se koukneš do sekce tak tam má každej stejnej nápad a to je černej střed, ale teď my dal kámoš brouka do hlavy co snima mám udělat (neprozradim páč by to chtěli taky) to sem trochu odbočil takže zpět. Ouzký jsou retro a to chci udělat i z auta jinak to nedokážu řict :lol:

V3s3lk!ns
Závodník
Závodník
Příspěvky: 696
Registrován: 03.06.2008 19:40

Re: Maska na G II

Příspěvek od V3s3lk!ns »

m-NIC-h píše:Záleží co z toho auta chceš. Mě se taky líbí široký, zároveň i ty ouzký. Ale široký už má každej. To je to samí jak se tady rozjeli BBS tak se jich pár lidí zbavilo, myslim si že je to blbost se zbavovat takovejch kol. Akorát když se koukneš do sekce tak tam má každej stejnej nápad a to je černej střed, ale teď my dal kámoš brouka do hlavy co snima mám udělat (neprozradim páč by to chtěli taky) to sem trochu odbočil takže zpět. Ouzký jsou retro a to chci udělat i z auta jinak to nedokážu řict :lol:
No taky dobrej názor teďka jsem založil téma na nárazníky komu se co líbí tak jsem zvědavej jak stim pochodim .... mě se strašně libí kámošovo dvojka snížená na kolech s límcem široký nárazníky a je to uplně hnedka jiný auto ale i otom to je no že ty široký má každej kdežto ty s těma ouzkejma těch už moc není

Uživatelský avatar
xxMIKExx
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1438
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Hrušky-okr. Břeclav
Kontaktovat uživatele:

Re: Maska na G II

Příspěvek od xxMIKExx »

jenze vetsina prodejcu ma na obrazku z cervenou linkou a pak ti donde bez te linky
Corrado G60 by BBS LM
Scirocco 16v GTX by SSF Mattig
Polo 86c 2f by SSF Mattig

Uživatelský avatar
vwCharlie
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 7792
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: Maska na G II

Příspěvek od vwCharlie »

xxMIKExx píše:jenze vetsina prodejcu ma na obrazku z cervenou linkou a pak ti donde bez te linky
:) asi tak. Předem bych se na to raději zeptal :wink:

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + Styling“