Průzkum - co děláte na svých dvojkách???

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: vwCharlie, areka

Odpovědět
Uživatelský avatar
mikii
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2159
Registrován: 30.01.2008 22:04
Bydliště: Skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Průzkum - co děláte na svých dvojkách???

Příspěvek od mikii »

Luban06G píše:
mikii píše: Ono zase neco nabere :mrgreen:
ale hraješ si stim dobře...kde máš svý vlákno vůbec?
nemam...o tomto projektu nemam... :wink:

Uživatelský avatar
vwCharlie
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 7792
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: Průzkum - co děláte na svých dvojkách???

Příspěvek od vwCharlie »

mikii píše:
Mach.003 píše: No pravě chcu vědět co tam pasuje jestli z passata nebo z něčeho jiného.
je to z passata ale jen tak tam nepsuje...musi se odrezat ten plech ve kterym drzi ten kryt to jeste pak musim vyresit a vymenit pastorek...pak to pasuje...jo a jeste ubrousit kousek kolem toho pastorku jak ho sundam tak ti to nafotim a je z passatu...
ty jo a co z toho budeš mít,že to je na elektriku,to ti stojí za ten bazmek,který budeš muset nějak zakrýt? To budeš mít krabicu na stropu? Vždyť si o to rozbiješ hlavu :lol:
Jsem si všiml,že se to tu posledně řešilo a koukal jsem,že celkem dost lidí po tom touží,ale nevím proč,ještě si možná vzpomenete na mechaniku :)
Ale práce na autě jinak pěkná,tak to má být,přeju ať to dotáhneš do zdárného konce :wink:

Uživatelský avatar
mikii
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2159
Registrován: 30.01.2008 22:04
Bydliště: Skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Průzkum - co děláte na svých dvojkách???

Příspěvek od mikii »

ty jo a co z toho budeš mít,že to je na elektriku,to ti stojí za ten bazmek,který budeš muset nějak zakrýt? To budeš mít krabicu na stropu? Vždyť si o to rozbiješ hlavu :lol:
Jsem si všiml,že se to tu posledně řešilo a koukal jsem,že celkem dost lidí po tom touží,ale nevím proč,ještě si možná vzpomenete na mechaniku :)
Ale práce na autě jinak pěkná,tak to má být,přeju ať to dotáhneš do zdárného konce :wink:[/quote]

no on je ten motorek tak dobre schovanej ze az tam bude strop tak by tam mel pasovat normal ten kryt...ale uvidime az tam dam tu stropnicu...jinak diky...

Pepásek
Řidič
Řidič
Příspěvky: 144
Registrován: 28.12.2007 14:15
Bydliště: Soběšín

Re: Průzkum - co děláte na svých dvojkách???

Příspěvek od Pepásek »

Takže od začátku.Nedřív se Země ochladila a pak přišli didosauři......
Pak jsem si koupil GII.No nalakoval jsem ho,vyměnil přední brzdy,nandal zadní kotoučovou nápravu,vyměnil převodovku,brzdovou pumpu,čelní sklo,koupil 3 sady disků-2xelektrony a 1x plecháče,gumy GoodYear Excellence,novej přední nárazník a různejch sraček co si ani nepamatuju.
Za auto jsem dal kdysi 80000 a dalších 50 jsem do něj už nasypal.

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“