GTI 16V TURBO

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: vwCharlie, areka

Odpovědět
GT28
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 242
Registrován: 02.02.2008 11:59

Re: GTI 16V TURBO

Příspěvek od GT28 »

orinov píše:Stale se motam v nekonecnem bludnem kruhu problemu ale uz mam alespon zmereno....zatim jsem si postavil jak mi kamarad rekl "celkem slusna atmosfera" :(
Vykon velmi dobry na tuhle jednotku jak to jede v praxi nevynechava v nizsich otackach

Uživatelský avatar
orinov
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 29
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: GTI 16V TURBO

Příspěvek od orinov »

GT28 píše:
orinov píše:Stale se motam v nekonecnem bludnem kruhu problemu ale uz mam alespon zmereno....zatim jsem si postavil jak mi kamarad rekl "celkem slusna atmosfera" :(
Vykon velmi dobry na tuhle jednotku jak to jede v praxi nevynechava v nizsich otackach
Auto nekucka ale taky skoro do 4000 nejede....pote plynuly zatah....pocitove nic extra...turbo plni postupne,pozadovaneho tlaku dosahnu az v max. otackach,pravdepodobne mi nestiha na vstriky 440 original palivove cerpadlo...pokud se prubeh motoru po zmene pumpy nezmeni budu nucen nechat upravit palivovou mapu coz je znovu stejna castka za cip a dosavadni cip se stava nadbytecnym :((( tentokrat uz nebudu zadat plynuly nabeh...pokud jejich zamer byl postupne plneni tak je to nevyhovujci....a posledni varianta je ze jsem zvolil moc velkou vyfukovou cast turba...

Uživatelský avatar
Gixxer
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1349
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: GTI 16V TURBO

Příspěvek od Gixxer »

orinov píše:
GT28 píše: Vykon velmi dobry na tuhle jednotku jak to jede v praxi nevynechava v nizsich otackach
Auto nekucka ale taky skoro do 4000 nejede....pote plynuly zatah....pocitove nic extra...turbo plni postupne,pozadovaneho tlaku dosahnu az v max. otackach,pravdepodobne mi nestiha na vstriky 440 original palivove cerpadlo...pokud se prubeh motoru po zmene pumpy nezmeni budu nucen nechat upravit palivovou mapu coz je znovu stejna castka za cip a dosavadni cip se stava nadbytecnym :((( tentokrat uz nebudu zadat plynuly nabeh...pokud jejich zamer byl postupne plneni tak je to nevyhovujci....a posledni varianta je ze jsem zvolil moc velkou vyfukovou cast turba...
na takovy vstriky to orig cerpadlo nemuze stihat , kup tam walbro 255 a mas klid , ono totiz seriovy cepradlo ti udela treba velkej tlak ale ty potrebujes hlavne litras
.

Uživatelský avatar
Marosh16v
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4753
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Krnov/Bratislava

Re: GTI 16V TURBO

Příspěvek od Marosh16v »

velký tlak=velká litráž, ne? jak jinak bys docílil velké litráže? :lol: ...teďka ses u mě trošku shodil... :wink:

Uživatelský avatar
r.-
Řidič
Řidič
Příspěvky: 179
Registrován: 08.11.2007 20:41
Bydliště: 3nec , p`boro

Re: GTI 16V TURBO

Příspěvek od r.- »

Zvednutim tlaku zvednes mnozstvi cerpaneho benzinu pres cerpadlo ? Maroshu , Maroshu ... Ano pujde ti pres vstriky vic benzinu ale jen toho co cerpadlo natlaci snad , Takze potrebuje vetsi cerpadlo at tlaci vic , Hmm ? ;)
Na 440ccm urco vetsi cerpadlo ...

Jinak k te jednotce , neni snad lepsi mit nekoho 'po ruce' ktery vidi co to dela atd ? Na kazdou zmenu cehokoliv v motoru se Musi udelat mapa na miru at je to ideal ;)

Uživatelský avatar
Gixxer
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1349
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: GTI 16V TURBO

Příspěvek od Gixxer »

r.- píše:Zvednutim tlaku zvednes mnozstvi cerpaneho benzinu pres cerpadlo ? Maroshu , Maroshu ... Ano pujde ti pres vstriky vic benzinu ale jen toho co cerpadlo natlaci snad , Takze potrebuje vetsi cerpadlo at tlaci vic , Hmm ? ;)
Na 440ccm urco vetsi cerpadlo ...

Jinak k te jednotce , neni snad lepsi mit nekoho 'po ruce' ktery vidi co to dela atd ? Na kazdou zmenu cehokoliv v motoru se Musi udelat mapa na miru at je to ideal ;)

staci zmenit blbej prumer vyfuku a nebo jinak udelat sani nebo neco a uz to neni ono ... kazda uprava se musi doladit , vim to vim pac sem takhle pozvyhazoval par penez :D ... jako ono to pojede pekne aji kdyz to nebude uplne sladeny ale nebude to proste ono
.

Uživatelský avatar
maro
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1604
Registrován: 10.10.2007 18:13
Bydliště: Orlová
Kontaktovat uživatele:

Re: GTI 16V TURBO

Příspěvek od maro »

tady něco od polskych kolegu
Přílohy
DSC01327.JPG
DSC01334.JPG

Uživatelský avatar
orinov
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 29
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: GTI 16V TURBO

Příspěvek od orinov »

Tak nastal konec sezony a zaroven jedne etapy....zacina obdobi demontaze repase a zmen :) viz foto letosni dosazene maximum
Přílohy
VW Scirocco MK2 1.8 16v PL T
VW Scirocco MK2 1.8 16v PL T

Uživatelský avatar
Gixxer
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1349
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: GTI 16V TURBO

Příspěvek od Gixxer »

to sou krasny krivky :)
.

Uživatelský avatar
orinov
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 29
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: GTI 16V TURBO

Příspěvek od orinov »

Gixxer píše:to sou krasny krivky :)
Po pul rocni bide a trapeni se mi konecne zmenil na prubeh preplnovanyho motoru ,spokojenost ... rozdil viz graf na predchozi strance :)

Uživatelský avatar
Gixxer
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1349
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: GTI 16V TURBO

Příspěvek od Gixxer »

a nejlepsi je ten prechod jak to zacina tlacit ze??:D to se mi nejvic libi kdyz jedes a pomalu pridavas a najednou to vysrteli :D
.

Uživatelský avatar
orinov
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 29
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: GTI 16V TURBO

Příspěvek od orinov »

Gixxer píše:a nejlepsi je ten prechod jak to zacina tlacit ze??:D to se mi nejvic libi kdyz jedes a pomalu pridavas a najednou to vysrteli :D
Spis hrabe nez vystreli ....jinak videjko z projizdky ,omlouvam se za spatnou kvalitu,bohuzel muj phone na vic nema :) online nesedi zvuk takze doporucuji stahnout na local PC http://www.ulozto.cz/live/6313947/scirocco-wmv" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Gixxer
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1349
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: GTI 16V TURBO

Příspěvek od Gixxer »

to je jasny ze ne na maly kvalty , nejsem blbej vim co znamena takovy kone v malym aute :) myslel swem treba na ctverku kdyz vyjizdis poalu z mesta :)
.

Uživatelský avatar
BADBOYSFAMILY
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4709
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha Picco
Kontaktovat uživatele:

Re: GTI 16V TURBO

Příspěvek od BADBOYSFAMILY »

to asi pojede ku*va :mrgreen:

GT28
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 242
Registrován: 02.02.2008 11:59

Re: GTI 16V TURBO

Příspěvek od GT28 »

orinov píše:
Gixxer píše:to sou krasny krivky :)
Po pul rocni bide a trapeni se mi konecne zmenil na prubeh preplnovanyho motoru ,spokojenost ... rozdil viz graf na predchozi strance :)
Parada velka chvala skousel si 402m jaky cas :D

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“