Jetta diesel - výfuk z mašiny

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: vwCharlie, areka

Uživatelský avatar
Ondraschek
Profík
Profík
Příspěvky: 1155
Registrován: 02.03.2009 20:47
Bydliště: české budějovice

Re: Jetta diesel - výfuk z mašiny

Příspěvek od Ondraschek »

Willdaa píše:Tak ted jsem se odporoucel pod stul. :lol: :lol: to myslis vazne :?: doufam ze ne :wink:
já melu pořád kraviny ale s tim svým laufem to tak mám a jak to krásně střílí :D
Kdo nic nedělá, nic nezkazí.

Uživatelský avatar
cec
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 217
Registrován: 28.07.2009 14:30
Bydliště: Bratislava

Re: Jetta diesel - výfuk z mašiny

Příspěvek od cec »

Ondraschek píše:na tlaky sere bílej tesák, já mám místo posledního tlumiče jenom rouru a žere to stejně , pěkně to střílí do vejfuku a že by se podpalovali písty tak o tom nevim....tak třeba když si vemu moto GP když oni tam žádnej tlumič nemaj na vejfuku taky holou rouru krom rossiho ten to tam má že aby se líp soustředil páč to řve, jasný auto a motorka se nedá porovnávat ale zase motor jako motor a kord u nafty tam sou takový tlaky při tom spalování že tomu je jedno jestli tam má rouru od turba nebo ne a ke všemu turbo utlumí taky dost..stačí se kouknout na lancii delata integrale v B skupině...to má jenom trubku od turba tak 30 cm dlouhou a hotovo ...tak to zkus s tou trubkou od motora až do pryč a když se ti to nebude líbit tak to zase vrátíš do původního stavu
lenze aj to moto GP aj lancia ma prisposobene sanie k tomu vyfuku :wink:
mozes dat holu ruru od motoru az dozadu ale musis tomu prisposobit aj sanie... takze minimalne sportovy filter, lestene sanie, alebo otvorene sanie bez filtru...
zaklad je, ak znizis odpor vo vyfuku musis znizit odpor aj v sani a naopak
a Elburro ma hladky diesel, takze to utlmenie tlakov turbom je bezpredmetne :?
a chlapcovi ide hlavne o zvuk a ten z motorkoveho vyfuku s dieslom nedostane
mozes dat motorkovy vyfuk na nejaky vysokootackovy benzin a to potom bude robit pekne prdy pri vysokych otackach, ale hladky diesel urcite nie...

Uživatelský avatar
Ondraschek
Profík
Profík
Příspěvky: 1155
Registrován: 02.03.2009 20:47
Bydliště: české budějovice

Re: Jetta diesel - výfuk z mašiny

Příspěvek od Ondraschek »

cec píše:
Ondraschek píše:na tlaky sere bílej tesák, já mám místo posledního tlumiče jenom rouru a žere to stejně , pěkně to střílí do vejfuku a že by se podpalovali písty tak o tom nevim....tak třeba když si vemu moto GP když oni tam žádnej tlumič nemaj na vejfuku taky holou rouru krom rossiho ten to tam má že aby se líp soustředil páč to řve, jasný auto a motorka se nedá porovnávat ale zase motor jako motor a kord u nafty tam sou takový tlaky při tom spalování že tomu je jedno jestli tam má rouru od turba nebo ne a ke všemu turbo utlumí taky dost..stačí se kouknout na lancii delata integrale v B skupině...to má jenom trubku od turba tak 30 cm dlouhou a hotovo ...tak to zkus s tou trubkou od motora až do pryč a když se ti to nebude líbit tak to zase vrátíš do původního stavu
lenze aj to moto GP aj lancia ma prisposobene sanie k tomu vyfuku :wink:
mozes dat holu ruru od motoru az dozadu ale musis tomu prisposobit aj sanie... takze minimalne sportovy filter, lestene sanie, alebo otvorene sanie bez filtru...
zaklad je, ak znizis odpor vo vyfuku musis znizit odpor aj v sani a naopak
a Elburro ma hladky diesel, takze to utlmenie tlakov turbom je bezpredmetne :?
a chlapcovi ide hlavne o zvuk a ten z motorkoveho vyfuku s dieslom nedostane
mozes dat motorkovy vyfuk na nejaky vysokootackovy benzin a to potom bude robit pekne prdy pri vysokych otackach, ale hladky diesel urcite nie...
tak at tam nedává nic jenom holou rouru a je to
Kdo nic nedělá, nic nezkazí.

Uživatelský avatar
cec
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 217
Registrován: 28.07.2009 14:30
Bydliště: Bratislava

Re: Jetta diesel - výfuk z mašiny

Příspěvek od cec »

a zas sme na zaciatku :D predstav si motor ako funguje... sice mas kde tlacit splodiny ale nemas ho ako krmit lebo ta brzdi sanie, takze mas nevyvazeny chod motoru...
ale je to tvoje auto, daj si tam co chces, kludne tam vyfuk nedaj vobec a miesto filtru daj spongiu na riady a tankuj do toho prepaleny neprefiltrovany olej riedeny acetonom nech to ma prdy :!: :twisted:
a nezabudni vyzut elektrony z pneu a nalep miesto gumy izolacku aby si bol proklate nizko a mal to dostatocne tvrde :mrgreen:
a skoro som zabudol na odrezane pruziny :gey:
ked tuzing tak poriadny :twisted:

Uživatelský avatar
Golficek1
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5523
Registrován: 24.08.2008 00:41
Bydliště: Kroměřížsko

Re: Jetta diesel - výfuk z mašiny

Příspěvek od Golficek1 »

Já jsem měl na dietě holou rouru,a jaký to mělo zvouček,když jsem odjížděl z práce,tak moja už slyšela,že jedu a spotřeba šla o litr nahoru. :mrgreen:
Jsem tak chytrý,jak daleko doprdnu.
Nechám si tak dlouho kadit na hlavu,až mě ty sračky zasypou.
Golficek1©

Uživatelský avatar
Rikipiki
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 365
Registrován: 17.01.2008 10:09
Bydliště: DětmaroVWice

Re: Jetta diesel - výfuk z mašiny

Příspěvek od Rikipiki »

Sdílím názor vwCharliho a toho co hned v druhém odkazu napsal 11maja11. Jen tak naokraj se chci zeptat, ten výfuk cos koupil z té mašiny byl fungl nový? Asi bych se tu ani neozval, ale připomělo mi to léta , kdy jsem měl před 10.ti lety favorita,a zadní tlumič jsem provrtal roxorem a nakonec jsem navařil osoustruženou 100ku rouru. Pak jsem to dolad'oval postupně drátěnkama z máminina dřezu.Mělo to nakonec slušný zvuk , pak jsem stejně o rok později koupil vectru-oplíka, ale ten favorit byl opravdu "favorit" a jesli ho nikdo nesešrotoval, tak jezdí dodnes! :lol:

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“