Jetta diesel - výfuk z mašiny

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: vwCharlie, areka

Uživatelský avatar
El Burro
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 450
Registrován: 04.01.2009 19:42
Bydliště: Praha-Západ

Jetta diesel - výfuk z mašiny

Příspěvek od El Burro »

Mám Jettu 1.6D a chtěl bych udělat u ní lepší zvuk a vám že to jde i u nafty,koupil jsem si výfuk ze Suzuki Bandit 600 akorát nevím jestli ho vykuchat nebo nechat tak jak je(střeďák pude pryč místo něj trubka).Já jen jestli jste to už někdo nezkoušel já vím teda o jednom klukovi co na G II 1.6D měl střeďák pryč a vzadu laďák z motorky a na volnoběh to bylo jak normální diesel.Případně jeslti nevíte o nějakém videu takového projektu
VW Golf II 1.6TD - http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=121&t=220870" onclick="window.open(this.href);return false;
VW Golf III 1.6 55kW - http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=128&t=309057" onclick="window.open(this.href);return false;
VW Golf III 1.6 74kW

Uživatelský avatar
11mAjA11
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9064
Registrován: 13.09.2008 15:42
Bydliště: Small Town in North Moravia

Re: Jetta diesel - výfuk z mašiny

Příspěvek od 11mAjA11 »

šmarjá pano..koupil sis Diesla na levné ježdění nebo na supertuningový zvuk výfuku..
na Dietě s výfukem nic nevykouzlíš a podle mě to ještě víc dojebeš, bude to dělat maximálně kravál ale užitek bude nulový..to sis měl pořídit benzína na takovéhle hokuspokusy.. :roll:
Moje přibližovadla :Golf Mk II TDi AHF, Golf Mk IV 1.6 16V, T3 1.6D Alpinweiss - Das ReiseWagen, Sup1AMX, GSX-R 750, Jawa 23 Mustang, Alhambra I AFN,P206
Příběh Australanky --> Obrázek

R.I.P. areka

Uživatelský avatar
Dráža
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3203
Registrován: 18.01.2008 21:50
Bydliště: Chrudim
Kontaktovat uživatele:

Re: Jetta diesel - výfuk z mašiny

Příspěvek od Dráža »

:lol: :lol: A já si myslel, že už mě nic nemůže překvapit. Chyba lávky. :mrgreen:

Uživatelský avatar
splouchy
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4798
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: jižní morava
Kontaktovat uživatele:

Re: Jetta diesel - výfuk z mašiny

Příspěvek od splouchy »

ja sem mel na g2 gtd koncovej ladak a melo to peknej zvuk,jeste kuzel filtr nebyl spatnej,to bylo slyset turbo pekne ale to se tebe netyka...

Uživatelský avatar
sails
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1484
Registrován: 01.10.2007 20:58
Bydliště: North

Re: Jetta diesel - výfuk z mašiny

Příspěvek od sails »

60ka nerez nic lepsiho neznam 8)
Fuck new evolution, Oldschool is the Best !

Uživatelský avatar
El Burro
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 450
Registrován: 04.01.2009 19:42
Bydliště: Praha-Západ

Re: Jetta diesel - výfuk z mašiny

Příspěvek od El Burro »

sails píše:60ka nerez nic lepsiho neznam 8)
Máš nějaký video?
VW Golf II 1.6TD - http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=121&t=220870" onclick="window.open(this.href);return false;
VW Golf III 1.6 55kW - http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=128&t=309057" onclick="window.open(this.href);return false;
VW Golf III 1.6 74kW

Uživatelský avatar
El Burro
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 450
Registrován: 04.01.2009 19:42
Bydliště: Praha-Západ

Re: Jetta diesel - výfuk z mašiny

Příspěvek od El Burro »

11mAjA11 píše:šmarjá pano..koupil sis Diesla na levné ježdění nebo na supertuningový zvuk výfuku..
na Dietě s výfukem nic nevykouzlíš a podle mě to ještě víc dojebeš, bude to dělat maximálně kravál ale užitek bude nulový..to sis měl pořídit benzína na takovéhle hokuspokusy.. :roll:
Mě se prostě nelíbí ten sériovej zvuk to je tisíc lidí tisíc názorů,tak když jsem slyšel jiný diesely z laďákama a ten zvuk se mi líbil tak proč bych to nemohl zkusit.Sériovej výfuk budu mít pořád ještě jeden kdyby náhodou
VW Golf II 1.6TD - http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=121&t=220870" onclick="window.open(this.href);return false;
VW Golf III 1.6 55kW - http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=128&t=309057" onclick="window.open(this.href);return false;
VW Golf III 1.6 74kW

Uživatelský avatar
Ondraschek
Profík
Profík
Příspěvky: 1155
Registrován: 02.03.2009 20:47
Bydliště: české budějovice

Re: Jetta diesel - výfuk z mašiny

Příspěvek od Ondraschek »

dej si na youtube do vyhledávače: diesel no muffler a uvidíš jaký to má zvuk
Kdo nic nedělá, nic nezkazí.

Uživatelský avatar
sails
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1484
Registrován: 01.10.2007 20:58
Bydliště: North

Re: Jetta diesel - výfuk z mašiny

Příspěvek od sails »

video nemam ale proste takovej zvuk jen tak neslysis ale na dizlu nevim co to udela mozna tak akorat hlucnejsi traktor ale bejt tebou dam misto koncaku jenom trubku o prumeru co mas stavajici vejfuk a nechal bych to bejt bude to mit taky peknej zvuk
Fuck new evolution, Oldschool is the Best !

Uživatelský avatar
cec
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 217
Registrován: 28.07.2009 14:30
Bydliště: Bratislava

Re: Jetta diesel - výfuk z mašiny

Příspěvek od cec »

je to prasarna podla mna... treba zachovat pomer vstupneho tlaku v sani a vystupneho tlaku vo vyfuku, lebo ti to bude robit iba zlobu...
takze ked prekopes vyfuk, musis prekopat aj sanie :idea:
a na ropakovy toho moc so zvukom neurobis lebo najhorsi zvuk ti robi prave motor a nie vyfuk...

Uživatelský avatar
vwCharlie
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 7792
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: Jetta diesel - výfuk z mašiny

Příspěvek od vwCharlie »

jestli chceš kravál tak ten výfuk stačí uprostřed rozpojit.
a jestli chceš ještě větší kravál,tak ten výfuk odpoj u motoru
:roll:

Uživatelský avatar
Golficek1
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5523
Registrován: 24.08.2008 00:41
Bydliště: Kroměřížsko

Re: Jetta diesel - výfuk z mašiny

Příspěvek od Golficek1 »

Střeďák tam nechej,nebo bys ohluchl,sice nevím,jaký bude mít zvuk ten laďák z mašiny,ale za zkoušku nic nedáš.
Jsem tak chytrý,jak daleko doprdnu.
Nechám si tak dlouho kadit na hlavu,až mě ty sračky zasypou.
Golficek1©

Uživatelský avatar
cec
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 217
Registrován: 28.07.2009 14:30
Bydliště: Bratislava

Re: Jetta diesel - výfuk z mašiny

Příspěvek od cec »

a co tak podpalene ventyli? alebo zle spalovanie? ci tuzing netuzing, hlavne ze to robi kraval?
ako mne je jedno, kludne si navar ruru od motora az dozadu, ale je to blbost ten vyfuk z masiny tam len tak davat, ked ani nevies aky robi tlak vo vyfukovom systeme...
dalej motorkovy vyfuk je stavany na vysoke otacky aj nad 10000ot/min, ten ropak spravi tak maximalne 4000-4500ot/min takze aj keby ti sedeli tlaky,tak zabudni na to ze budes mat super zvuk... :bubu: :rog:

Uživatelský avatar
Ondraschek
Profík
Profík
Příspěvky: 1155
Registrován: 02.03.2009 20:47
Bydliště: české budějovice

Re: Jetta diesel - výfuk z mašiny

Příspěvek od Ondraschek »

na tlaky sere bílej tesák, já mám místo posledního tlumiče jenom rouru a žere to stejně , pěkně to střílí do vejfuku a že by se podpalovali písty tak o tom nevim....tak třeba když si vemu moto GP když oni tam žádnej tlumič nemaj na vejfuku taky holou rouru krom rossiho ten to tam má že aby se líp soustředil páč to řve, jasný auto a motorka se nedá porovnávat ale zase motor jako motor a kord u nafty tam sou takový tlaky při tom spalování že tomu je jedno jestli tam má rouru od turba nebo ne a ke všemu turbo utlumí taky dost..stačí se kouknout na lancii delata integrale v B skupině...to má jenom trubku od turba tak 30 cm dlouhou a hotovo ...tak to zkus s tou trubkou od motora až do pryč a když se ti to nebude líbit tak to zase vrátíš do původního stavu
Kdo nic nedělá, nic nezkazí.

Uživatelský avatar
Willdaa
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3608
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Jetta diesel - výfuk z mašiny

Příspěvek od Willdaa »

Tak ted jsem se odporoucel pod stul. :lol: :lol: to myslis vazne :?: doufam ze ne :wink:
Golf zwei mit G-lader , Golf III Europe 100kW TDI AHF a Scirocco Mk. I VR6 ITB
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“