Přepis / nepřepis

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: vwCharlie, areka

Uživatelský avatar
pino.t
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5204
Registrován: 27.02.2008 17:45
Bydliště: Mám, PV
Kontaktovat uživatele:

Re: Přepis / nepřepis

Příspěvek od pino.t »

VWgolfGT píše: tak to ste snad vyjimka u nas a v okoli to plati jak jsem psal i lidem z usti nad labem neba tam nkde a z ostravy jsem to delal a meli ten stejyn problem museli dohlasit
Dohlásit to musíš, ale když je už ekologicky zlikvidovany, tak nechtěj platit eko daň, nechtěj ani evidenční kontrolu z STK, stačí jim ten doklad o likvidaci ze šroťáku.
Sněhová paštička
Stropnici na Passata mám od Passtu a luxus, díky.
Držáky předního nárazníku Passat B4 jsem si vyrobil, tak si je za 500 strčte do ...

Uživatelský avatar
xanadu
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 290
Registrován: 01.12.2007 18:42

Re: Přepis / nepřepis

Příspěvek od xanadu »

pino.t píše:
VWgolfGT píše: tak to ste snad vyjimka u nas a v okoli to plati jak jsem psal i lidem z usti nad labem neba tam nkde a z ostravy jsem to delal a meli ten stejyn problem museli dohlasit
Dohlásit to musíš, ale když je už ekologicky zlikvidovany, tak nechtěj platit eko daň, nechtěj ani evidenční kontrolu z STK, stačí jim ten doklad o likvidaci ze šroťáku.
Ač tomu nerozumím, tak tohle mě dává smysl, neboť eko poplatek se platí při přihlášení vozu do provozu a jeho výše je stanovena podle znečištění, které auto produkuje, tedy pokud se ekologicky zlikviduje, tak se přeci nemůže platit eko poplatek za jeho budoucí znečišťování :!: :?:
Koho to zajímá, ať se nato podívá
svižné Country 8-) http://www.myvideo.de/watch/2239288/VW_ ... y_ganz_fix

Uživatelský avatar
vwCharlie
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 7792
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: Přepis / nepřepis

Příspěvek od vwCharlie »

pino.t píše:
VWgolfGT píše: tak to ste snad vyjimka u nas a v okoli to plati jak jsem psal i lidem z usti nad labem neba tam nkde a z ostravy jsem to delal a meli ten stejyn problem museli dohlasit
Dohlásit to musíš, ale když je už ekologicky zlikvidovany, tak nechtěj platit eko daň, nechtěj ani evidenční kontrolu z STK, stačí jim ten doklad o likvidaci ze šroťáku.
no jo,ale jak ho chceš ekologicky zlikvidovat,když není dohlášené :)
Teď ses do toho trochu zamotal :)

u nás je to tak jak psal VWgolfGT

Uživatelský avatar
pino.t
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5204
Registrován: 27.02.2008 17:45
Bydliště: Mám, PV
Kontaktovat uživatele:

Re: Přepis / nepřepis

Příspěvek od pino.t »

vwCharlie píše:
pino.t píše: Dohlásit to musíš, ale když je už ekologicky zlikvidovany, tak nechtěj platit eko daň, nechtěj ani evidenční kontrolu z STK, stačí jim ten doklad o likvidaci ze šroťáku.
no jo,ale jak ho chceš ekologicky zlikvidovat,když není dohlášené :)
Teď ses do toho trochu zamotal :)
u nás je to tak jak psal VWgolfGT
Já sem to tak dělal, auto v polopřevodu, odvezl sem ho za šroťák, ti mi dali papír o likvidaci, na úřadě sem zaplatil 800, oni to přihlásili a hned odhlásili.
Sněhová paštička
Stropnici na Passata mám od Passtu a luxus, díky.
Držáky předního nárazníku Passat B4 jsem si vyrobil, tak si je za 500 strčte do ...

Uživatelský avatar
zvooky
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3717
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sokolov
Kontaktovat uživatele:

Re: Přepis / nepřepis

Příspěvek od zvooky »

U nas je taky fuk kdy je delana odhlaska proste jen 800 protoze se to ekologicky zlikvidovalo a je to OK
BBS Motorsport

Uživatelský avatar
vwCharlie
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 7792
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: Přepis / nepřepis

Příspěvek od vwCharlie »

no ještě jsem to takhle nezkoušel,takže se o to přít nebudu... :)
Ale něco mi furt říká,že to nechcou vzít do likvidačky,když to není přihlášené. I když zas nevidím důvod proč,však co je na tom.

Uživatelský avatar
pino.t
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5204
Registrován: 27.02.2008 17:45
Bydliště: Mám, PV
Kontaktovat uživatele:

Re: Přepis / nepřepis

Příspěvek od pino.t »

vwCharlie píše:no ještě jsem to takhle nezkoušel,takže se o to přít nebudu... :)
Ale něco mi furt říká,že to nechcou vzít do likvidačky,když to není přihlášené. I když zas nevidím důvod proč,však co je na tom.
Co vím, tak akorát zkontrolují jestli souhlasí várobní čísla s TP.
Dokonce, když ztratíš velkej TP a jdeš na úřad, že nechceš ani duplikát, ale jen výpis z evidence vozidel, protože auto ekologicky zlikviduješ hned, tak ti daj papír na kterém jsou důležité údaje a s těma to zavezeš do kovošrotu, ti to skontrolují, daj doklad, že vrak převzali a jdeš na úřad a dokončíš vše tam.
Toto platí i kyž je auto v polopřevodu.
Sněhová paštička
Stropnici na Passata mám od Passtu a luxus, díky.
Držáky předního nárazníku Passat B4 jsem si vyrobil, tak si je za 500 strčte do ...

Uživatelský avatar
tony1
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: 07.09.2009 11:55
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Re: Přepis / nepřepis

Příspěvek od tony1 »

Auto může zůstat na původního majitele ve velkém techničáku v pohodě napsané, stačí si vyřídit v Malém TP provozovatele na sebe, zaplatit pojistku taky svým jménem a může vám každý vlézt na hrb, je to legální, a nemusí se platit Eko daň.
Jinak jezdit s půjčeným autem lze klidně i 10 let v kuse.

Uživatelský avatar
xanadu
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 290
Registrován: 01.12.2007 18:42

Re: Přepis / nepřepis

Příspěvek od xanadu »

tony1 píše:Auto může zůstat na původního majitele ve velkém techničáku v pohodě napsané, stačí si vyřídit v Malém TP provozovatele na sebe, zaplatit pojistku taky svým jménem a může vám každý vlézt na hrb, je to legální, a nemusí se platit Eko daň.
Jinak jezdit s půjčeným autem lze klidně i 10 let v kuse.
Píšu si :wink:
Koho to zajímá, ať se nato podívá
svižné Country 8-) http://www.myvideo.de/watch/2239288/VW_ ... y_ganz_fix

Uživatelský avatar
vwCharlie
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 7792
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: Přepis / nepřepis

Příspěvek od vwCharlie »

samozřejmě to tak jde,ale většina prodávajících (pokud to není v rodině) si nepřeje mít na sebe to auto po prodeji napsané,kdo by taky chtěl.

Uživatelský avatar
nwr
Pilot
Pilot
Příspěvky: 841
Registrován: 02.10.2009 16:32
Bydliště: Havířov

Re: Přepis / nepřepis

Příspěvek od nwr »

tony1 píše:Auto může zůstat na původního majitele ve velkém techničáku v pohodě napsané, stačí si vyřídit v Malém TP provozovatele na sebe, zaplatit pojistku taky svým jménem a může vám každý vlézt na hrb, je to legální, a nemusí se platit Eko daň.
Jinak jezdit s půjčeným autem lze klidně i 10 let v kuse.
A jak se postupuje kdyz si budu chtit po pul roce auto prihlasit na sebe ? chvili budu jezdit jak popisujes a potom si to budu chtit prepsat na sebe . Nebo jak se k tomu stavi na technicke ? zkonci mi technicka a normalne mi ji udelaji ? i evidencku ? Budu ted kupovat auto a nechce se mi davat 10ti statu tak se snazim poucit jak se zachovat v takove situaci. diky za pomoc ;-)

Uživatelský avatar
pino.t
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5204
Registrován: 27.02.2008 17:45
Bydliště: Mám, PV
Kontaktovat uživatele:

Re: Přepis / nepřepis

Příspěvek od pino.t »

nwr píše:
A jak se postupuje kdyz si budu chtit po pul roce auto prihlasit na sebe ? chvili budu jezdit jak popisujes a potom si to budu chtit prepsat na sebe . Nebo jak se k tomu stavi na technicke ? zkonci mi technicka a normalne mi ji udelaji ? i evidencku ? Budu ted kupovat auto a nechce se mi davat 10ti statu tak se snazim poucit jak se zachovat v takove situaci. diky za pomoc ;-)
Když máš auto v polopřevodu, tak technickou projdeš úplně normálně, pokud projdeš :mrgreen: .
A když si ho budeš chtít přihlásit na sebe po půl roce v polopřevodu, tak normálně půjdeš na evidenčku a pak přihlásíš, nic komplikovanyho. Ale prostě tu Eko daˇmusíš zaplatit ať to máš v polopřevodu rok, nebo tyden to je jedno.
Sněhová paštička
Stropnici na Passata mám od Passtu a luxus, díky.
Držáky předního nárazníku Passat B4 jsem si vyrobil, tak si je za 500 strčte do ...

Uživatelský avatar
nwr
Pilot
Pilot
Příspěvky: 841
Registrován: 02.10.2009 16:32
Bydliště: Havířov

Re: Přepis / nepřepis

Příspěvek od nwr »

pino.t píše:
nwr píše:
A jak se postupuje kdyz si budu chtit po pul roce auto prihlasit na sebe ? chvili budu jezdit jak popisujes a potom si to budu chtit prepsat na sebe . Nebo jak se k tomu stavi na technicke ? zkonci mi technicka a normalne mi ji udelaji ? i evidencku ? Budu ted kupovat auto a nechce se mi davat 10ti statu tak se snazim poucit jak se zachovat v takove situaci. diky za pomoc ;-)
Když máš auto v polopřevodu, tak technickou projdeš úplně normálně, pokud projdeš :mrgreen: .
A když si ho budeš chtít přihlásit na sebe po půl roce v polopřevodu, tak normálně půjdeš na evidenčku a pak přihlásíš, nic komplikovanyho. Ale prostě tu Eko daˇmusíš zaplatit ať to máš v polopřevodu rok, nebo tyden to je jedno.
jo jo to mi je jasne xD No budu hledat nekoho se ztp takze nejaky cas takhle budu jezdit. Diky za pomoc ;-)

Uživatelský avatar
Georgino007
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2086
Registrován: 18.06.2008 09:29
Bydliště: Plzeň

Re: Přepis / nepřepis

Příspěvek od Georgino007 »

nwr píše:
pino.t píše: Když máš auto v polopřevodu, tak technickou projdeš úplně normálně, pokud projdeš :mrgreen: .
A když si ho budeš chtít přihlásit na sebe po půl roce v polopřevodu, tak normálně půjdeš na evidenčku a pak přihlásíš, nic komplikovanyho. Ale prostě tu Eko daˇmusíš zaplatit ať to máš v polopřevodu rok, nebo tyden to je jedno.
jo jo to mi je jasne xD No budu hledat nekoho se ztp takze nejaky cas takhle budu jezdit. Diky za pomoc ;-)
Taky hledám, tak kdybys sehnal někoho ochotnýho spolupracovat tak dej pls echo :wink: :mrgreen:
Jinak k tématu... Známej jezdí v polopřevodu už půl roku a nikoho nic nes*re :wink: A to s tim provozovatelem, tak jsem to chtěl taky udělat, ale řekli mi, že se ekodaň musí platit i když se mění jenom provozovatel... tak nevim...

Uživatelský avatar
nwr
Pilot
Pilot
Příspěvky: 841
Registrován: 02.10.2009 16:32
Bydliště: Havířov

Re: Přepis / nepřepis

Příspěvek od nwr »

Georgino007 píše:
nwr píše: jo jo to mi je jasne xD No budu hledat nekoho se ztp takze nejaky cas takhle budu jezdit. Diky za pomoc ;-)
Taky hledám, tak kdybys sehnal někoho ochotnýho spolupracovat tak dej pls echo :wink: :mrgreen:
Jinak k tématu... Známej jezdí v polopřevodu už půl roku a nikoho nic nes*re :wink: A to s tim provozovatelem, tak jsem to chtěl taky udělat, ale řekli mi, že se ekodaň musí platit i když se mění jenom provozovatel... tak nevim...
a ma ustrizeny rozek nebo procvaknuty ? ja prave vaham tu dan platit nechci radsi tech 10t. nahazim do auta at mam pokoj nez to davat statu ale ted resim dilema no jestli to udelat pres ten poloprevod jezdit tak a doufat ze nedostanu pokutu za to ze to nedohlasim a nebo to udelat pres toho provozovatele coz se mi zda jako nejlepsi zpusob a stim si me docela zarazil pujdu se na to radsi zeptat. at pak nenarazim. poradne ani nevim jak postupovat kdybych to nechaval v tom poloprevodu tak se na to rovnou zeptam

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“