Přepis / nepřepis

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: vwCharlie, areka

Uživatelský avatar
xanadu
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 290
Registrován: 01.12.2007 18:42

Přepis / nepřepis

Příspěvek od xanadu »

Zdravím,

jak je to s přepisem vozu, když se kvůli eko poplatku nepřepíše a u PČR se vysvětluje, že je auto zapůjčené? Co hrozí za postih? Je někde stanovena výše pokuty, když už je stanoveno 10dní na přepis, hmm?

Děkuji
Koho to zajímá, ať se nato podívá
svižné Country 8-) http://www.myvideo.de/watch/2239288/VW_ ... y_ganz_fix

Uživatelský avatar
pino.t
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5204
Registrován: 27.02.2008 17:45
Bydliště: Mám, PV
Kontaktovat uživatele:

Re: Přepis / nepřepis

Příspěvek od pino.t »

Když se vozidlo odhlásí na někoho a ten si ho ve stanovené lhůtě nepřihlásí, tak je pokuta myslím až 15 000kč, ale pokud se na auto platí povinné ručení, tak to myslím moc neřeší, že je v odhlášce.
Jinak pokud někomu přenecháš auto a neodhlásíš ho na něj, tak celkem dost riskuješ, protože on neuzavře povenné ručení a pak tobě přijde pokuta z ČKP. a ty jako majitel auta zodpovídáš za stav vozidla. takže pokud sním někdo způsobí nehodu a bude mít třeba špatny brzdy, tak budeš mít problém.
Sněhová paštička
Stropnici na Passata mám od Passtu a luxus, díky.
Držáky předního nárazníku Passat B4 jsem si vyrobil, tak si je za 500 strčte do ...

KamilGTTDI
Pilot
Pilot
Příspěvky: 868
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: tam za humny

Re: Přepis / nepřepis

Příspěvek od KamilGTTDI »

nic ti nemuzou, je sice psano ze musis do 5ti dnu nahlasit jakoukoliv zmenu ale uz nemaj psano co ti hrozi, ja mam auto v odhlasce uz asi 3mesice a prepisovat to ani nebudu

Uživatelský avatar
xanadu
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 290
Registrován: 01.12.2007 18:42

Re: Přepis / nepřepis

Příspěvek od xanadu »

No ono to je tak, že jsem koupil auto na práci (přestavba domu), koupil jsem jej od chlapíka, co je uveden v polopřevodu neb koupil auto před cca 4měsícema a auto dřív prodal mě, než jej přehlásil na sebe (nechtělo se mu platit, což se nedivím). Tedy já jej pojistil, s chlapíkem mám kupní smlouvu, ale malý techničák je ještě psaný na původního majitele, takže takhle to je zamotané, no a já též nechci platit eko poplatek, ale pokutu 15000Kč už vůbec ne :wink: , takže jak tomu je?
Koho to zajímá, ať se nato podívá
svižné Country 8-) http://www.myvideo.de/watch/2239288/VW_ ... y_ganz_fix

Uživatelský avatar
pino.t
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5204
Registrován: 27.02.2008 17:45
Bydliště: Mám, PV
Kontaktovat uživatele:

Re: Přepis / nepřepis

Příspěvek od pino.t »

xanadu píše:No ono to je tak, že jsem koupil auto na práci (přestavba domu), koupil jsem jej od chlapíka, co je uveden v polopřevodu neb koupil auto před cca 4měsícema a auto dřív prodal mě, než jej přehlásil na sebe (nechtělo se mu platit, což se nedivím). Tedy já jej pojistil, s chlapíkem mám kupní smlouvu, ale malý techničák je ještě psaný na původního majitele, takže takhle to je zamotané, no a já též nechci platit eko poplatek, ale pokutu 15000Kč už vůbec ne :wink: , takže jak tomu je?
Má ten malej techničák ustřihlej rožek?
Pokud ne a máš to pojištěny, tak tím můžeš normálně jezdit. Pak to prodáš zase dál, nebo to třeba ekologicky zlikviduješ a bude.
Žádnej strach, jezdí u nás tisíce aut v polopřevodu.
Sněhová paštička
Stropnici na Passata mám od Passtu a luxus, díky.
Držáky předního nárazníku Passat B4 jsem si vyrobil, tak si je za 500 strčte do ...

Uživatelský avatar
xanadu
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 290
Registrován: 01.12.2007 18:42

Re: Přepis / nepřepis

Příspěvek od xanadu »

pino.t píše:Má ten malej techničák ustřihlej rožek?
Pokud ne a máš to pojištěny, tak tím můžeš normálně jezdit. Pak to prodáš zase dál, nebo to třeba ekologicky zlikviduješ a bude.
Žádnej strach, jezdí u nás tisíce aut v polopřevodu.
Nenene malej techničák je ok :D, jen je psaný na původního majitele a ne na toho, který mě to prodal, takže nejsem si úplně jistý od koho mám říkat, že mám auto půjčené, jestli od majitele na malém techničáku nebo už někde v PC bude uveden ten z polopřevodu?
Koho to zajímá, ať se nato podívá
svižné Country 8-) http://www.myvideo.de/watch/2239288/VW_ ... y_ganz_fix

Uživatelský avatar
Willdaa
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3608
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Přepis / nepřepis

Příspěvek od Willdaa »

Co resis proste reknes tak jak to je a ze treba cekas na plnou moc predchoziho majitele...vetsinou to nikdo neresi
Golf zwei mit G-lader , Golf III Europe 100kW TDI AHF a Scirocco Mk. I VR6 ITB
Obrázek

Uživatelský avatar
xanadu
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 290
Registrován: 01.12.2007 18:42

Re: Přepis / nepřepis

Příspěvek od xanadu »

Willdaa píše:Co resis proste reknes tak jak to je a ze treba cekas na plnou moc predchoziho majitele...vetsinou to nikdo neresi
Neřešil bych to :roll: , kdybych smýšlel o místní policii, jako o normálně uvažujících lidech 8) , které v jiných "okresech" jsou.
Koho to zajímá, ať se nato podívá
svižné Country 8-) http://www.myvideo.de/watch/2239288/VW_ ... y_ganz_fix

Uživatelský avatar
pino.t
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5204
Registrován: 27.02.2008 17:45
Bydliště: Mám, PV
Kontaktovat uživatele:

Re: Přepis / nepřepis

Příspěvek od pino.t »

xanadu píše:
Willdaa píše:Co resis proste reknes tak jak to je a ze treba cekas na plnou moc predchoziho majitele...vetsinou to nikdo neresi
Neřešil bych to :roll: , kdybych smýšlel o místní policii, jako o normálně uvažujících lidech 8) , které v jiných "okresech" jsou.
jmenuj okresy :mrgreen:
Sněhová paštička
Stropnici na Passata mám od Passtu a luxus, díky.
Držáky předního nárazníku Passat B4 jsem si vyrobil, tak si je za 500 strčte do ...

Uživatelský avatar
xanadu
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 290
Registrován: 01.12.2007 18:42

Re: Přepis / nepřepis

Příspěvek od xanadu »

pino.t píše:
xanadu píše: Neřešil bych to :roll: , kdybych smýšlel o místní policii, jako o normálně uvažujících lidech 8) , které v jiných "okresech" jsou.
jmenuj okresy :mrgreen:
:oops: teď si nemůžu nějak vybavit ani jeden :mrgreen:
Koho to zajímá, ať se nato podívá
svižné Country 8-) http://www.myvideo.de/watch/2239288/VW_ ... y_ganz_fix

Uživatelský avatar
VWgolfGT
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2119
Registrován: 25.09.2007 14:37
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Přepis / nepřepis

Příspěvek od VWgolfGT »

pokud das auto ekologick zlikvidovat tak abys to odhlasil z registru musis auto dohlasit!pozor na to delame eko likvidaci nakej rok a bohuzel musi se to dohlasit!

Uživatelský avatar
pino.t
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5204
Registrován: 27.02.2008 17:45
Bydliště: Mám, PV
Kontaktovat uživatele:

Re: Přepis / nepřepis

Příspěvek od pino.t »

VWgolfGT píše:pokud das auto ekologick zlikvidovat tak abys to odhlasil z registru musis auto dohlasit!pozor na to delame eko likvidaci nakej rok a bohuzel musi se to dohlasit!
Když auto v odhlášce ekologicky zlikviduješ, tak nemusíš platit eko poplatek, jen ho přihlásit, takže 800.
Sněhová paštička
Stropnici na Passata mám od Passtu a luxus, díky.
Držáky předního nárazníku Passat B4 jsem si vyrobil, tak si je za 500 strčte do ...

Uživatelský avatar
VWgolfGT
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2119
Registrován: 25.09.2007 14:37
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Přepis / nepřepis

Příspěvek od VWgolfGT »

pino.t píše:
VWgolfGT píše:pokud das auto ekologick zlikvidovat tak abys to odhlasil z registru musis auto dohlasit!pozor na to delame eko likvidaci nakej rok a bohuzel musi se to dohlasit!
Když auto v odhlášce ekologicky zlikviduješ, tak nemusíš platit eko poplatek, jen ho přihlásit, takže 800.
ano pokud je ale odhlaska delana pred rokem 2009 :wink:

Uživatelský avatar
pino.t
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5204
Registrován: 27.02.2008 17:45
Bydliště: Mám, PV
Kontaktovat uživatele:

Re: Přepis / nepřepis

Příspěvek od pino.t »

VWgolfGT píše:
pino.t píše: Když auto v odhlášce ekologicky zlikviduješ, tak nemusíš platit eko poplatek, jen ho přihlásit, takže 800.
ano pokud je ale odhlaska delana pred rokem 2009 :wink:
právě, že ne, u nás na úřadě je to tak jak sem psal.
Sněhová paštička
Stropnici na Passata mám od Passtu a luxus, díky.
Držáky předního nárazníku Passat B4 jsem si vyrobil, tak si je za 500 strčte do ...

Uživatelský avatar
VWgolfGT
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2119
Registrován: 25.09.2007 14:37
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Přepis / nepřepis

Příspěvek od VWgolfGT »

pino.t píše:
VWgolfGT píše: ano pokud je ale odhlaska delana pred rokem 2009 :wink:
právě, že ne, u nás na úřadě je to tak jak sem psal.

tak to ste snad vyjimka u nas a v okoli to plati jak jsem psal i lidem z usti nad labem neba tam nkde a z ostravy jsem to delal a meli ten stejyn problem museli dohlasit

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“