Benzín vs. Diesel

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: vwCharlie, areka

Odpovědět
Uživatelský avatar
11mAjA11
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9062
Registrován: 13.09.2008 15:42
Bydliště: Small Town in North Moravia

Re: Benzín vs. Diesel

Příspěvek od 11mAjA11 »

Mr.Twistr píše:
vwCharlie píše:no nemohl jsem tě opomenout a nemůžu nic proti tobě říct :D
A vůbec mě potěšila vaše návštěva,ať už by jsi dojel čímkoliv :wink:
No a příště jedem znova.... :D

Hurá už se těšíme...PLYNOFIKÁTORE !!!!!!!! :P :mrgreen:
Já sem nikdy naftu nechtěl,jedna jízda s mK II 1.6D a je všechno jinak..na mK IV mám 310 000 se spotřebou do 5l ,u Stříbňáka to neřešim..
srovnávání Benzín / Nafta bych uzavřel asi tak,měl sem na zimu E 30 1.6 73kw mě se to auto strašně líbí designově sou tvary nadčasové jako mK II, ale šlo z domu protože žere Benzín..kdyby byla v naftě tak si ji nechám...
prostě někod má rád blondýny a jiný zase brunety..v tom je ta krása.... :mrgreen:
Moje přibližovadla :Golf Mk II TDi AHF, Golf Mk IV 1.6 16V, T3 1.6D Alpinweiss - Das ReiseWagen, Sup1AMX, GSX-R 750, Jawa 23 Mustang, Alhambra I AFN,P206
Příběh Australanky --> Obrázek

R.I.P. areka

SamotZdeny
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 404
Registrován: 10.02.2008 17:19
Bydliště: kousek od Pernštejna

Re: Benzín vs. Diesel

Příspěvek od SamotZdeny »

A hlavně o dost nižší náklady,co se týče 2.8 i vs 2.5 TDI.

Uživatelský avatar
Golficek1
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5523
Registrován: 24.08.2008 00:41
Bydliště: Kroměřížsko

Re: Benzín vs. Diesel

Příspěvek od Golficek1 »

No myslím,že by jsme už s těma kravinama měly přestat,jak psal čerstvý ženáč,s tím plně souhlasím,já jsem se nenarodil s volantem v ruce,tak mi vyhovuje dýzl,a když porovnám exbývalou shade,tak golf nejede,a zamával jsem nejedné fobii a jiným novějším autům,ale bohužel nejsem dobrý řidič a kravin za volantem jsem nadělal a nadělám ještě dost,tak jsem i rád,že mám toho dýzla,který mě aspoň trochu krotí.
PS:Nestydím se za nic,co jsem napsal. :mrgreen:
Jsem tak chytrý,jak daleko doprdnu.
Nechám si tak dlouho kadit na hlavu,až mě ty sračky zasypou.
Golficek1©

Uživatelský avatar
vwCharlie
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 7792
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: Benzín vs. Diesel

Příspěvek od vwCharlie »

Golficek1 píše:No myslím,že by jsme už s těma kravinama měly přestat,jak psal čerstvý ženáč,s tím plně souhlasím,já jsem se nenarodil s volantem v ruce,tak mi vyhovuje dýzl,a když porovnám exbývalou shade,tak golf nejede,a zamával jsem nejedné fobii a jiným novějším autům,ale bohužel nejsem dobrý řidič a kravin za volantem jsem nadělal a nadělám ještě dost,tak jsem i rád,že mám toho dýzla,který mě aspoň trochu krotí.
PS:Nestydím se za nic,co jsem napsal. :mrgreen:
a šmitec :D
To bylo pěkně napsané :D :D

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“