eko daň

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: vwCharlie, areka

shazzer
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2570
Registrován: 02.10.2007 11:03

Re: eko daň

Příspěvek od shazzer »

Mno nez delat ty saskarny s poloodhlasenim, to je snad lepsi si najit nekoho se ZTP. Je overeny, ze to tak funguje a je to legalni cesta. BTW: s nejvetsi pravdepodobnosti by to jinak bylo za 10, jen par G2 splni E1 za 5 a E2 je v CR pro G2 temer nemozny.

Uživatelský avatar
m-NIC-h
Profík
Profík
Příspěvky: 916
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: in Budweis
Kontaktovat uživatele:

Re: eko daň

Příspěvek od m-NIC-h »

shazzer píše:Mno nez delat ty saskarny s poloodhlasenim, to je snad lepsi si najit nekoho se ZTP. Je overeny, ze to tak funguje a je to legalni cesta. BTW: s nejvetsi pravdepodobnosti by to jinak bylo za 10, jen par G2 splni E1 za 5 a E2 je v CR pro G2 temer nemozny.
No stále schánim a hledám a furt nic. Mě tato metoda taky nejde pod fous. Jak je to teda s těma příspěvkama od socialky. Může nebo nemůže se to na ni přepsat. Jednoho člověka možná mám Kámošovo babičku, ale zatim ji na tomhle základě nechci otravovat když si nejsem jistej. Ona totiž pobíra dávky na dopravu...

Uživatelský avatar
VWgolfGT
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2119
Registrován: 25.09.2007 14:37
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: eko daň

Příspěvek od VWgolfGT »

m-NIC-h píše:
shazzer píše:Mno nez delat ty saskarny s poloodhlasenim, to je snad lepsi si najit nekoho se ZTP. Je overeny, ze to tak funguje a je to legalni cesta. BTW: s nejvetsi pravdepodobnosti by to jinak bylo za 10, jen par G2 splni E1 za 5 a E2 je v CR pro G2 temer nemozny.
No stále schánim a hledám a furt nic. Mě tato metoda taky nejde pod fous. Jak je to teda s těma příspěvkama od socialky. Může nebo nemůže se to na ni přepsat. Jednoho člověka možná mám Kámošovo babičku, ale zatim ji na tomhle základě nechci otravovat když si nejsem jistej. Ona totiž pobíra dávky na dopravu...

zpt sem ted pouzival a neplatis v tu dobu ani tich 800kc za prepis od toho jsou drzitele prukazu ztp taky osvobozeni,prispevky na socialce atd s tim nemaj nic spolecnyho drzitel ztp ma narok na tyhle veci na jedno auto a to ktery si uvede zbytek aut uz se na to nevztahuje a nic mu neseberou atd!
ano budes jezdi s malym TP ktery je udajne ztracen protoze kdyz se dela odhlaska tak ho schvalne sebiraj kvuli tomu aby s tim nemohl jezdit a byl si donucen to dohlasit :wink: protoze pak nastava situace jako tu maj vsichni ze jezdi na auto v odhlasce a pak atd z toho duvodu se zacli sebirat maly TP

Uživatelský avatar
m-NIC-h
Profík
Profík
Příspěvky: 916
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: in Budweis
Kontaktovat uživatele:

Re: eko daň

Příspěvek od m-NIC-h »

VWgolfGT píše:
m-NIC-h píše: No stále schánim a hledám a furt nic. Mě tato metoda taky nejde pod fous. Jak je to teda s těma příspěvkama od socialky. Může nebo nemůže se to na ni přepsat. Jednoho člověka možná mám Kámošovo babičku, ale zatim ji na tomhle základě nechci otravovat když si nejsem jistej. Ona totiž pobíra dávky na dopravu...

zpt sem ted pouzival a neplatis v tu dobu ani tich 800kc za prepis od toho jsou drzitele prukazu ztp taky osvobozeni,prispevky na socialce atd s tim nemaj nic spolecnyho drzitel ztp ma narok na tyhle veci na jedno auto a to ktery si uvede zbytek aut uz se na to nevztahuje a nic mu neseberou atd!
ano budes jezdi s malym TP ktery je udajne ztracen protoze kdyz se dela odhlaska tak ho schvalne sebiraj kvuli tomu aby s tim nemohl jezdit a byl si donucen to dohlasit :wink: protoze pak nastava situace jako tu maj vsichni ze jezdi na auto v odhlasce a pak atd z toho duvodu se zacli sebirat maly TP
Takže když když mam tohoto člověka s ZTP který pobírá dávky a přihlásim víc aut tak se u ní tim nic nemění a o dávky teda nepřijde jestli to dobře chápu... Jinak díky teda za info a jdu přihlašovat na ztp :wink:

Uživatelský avatar
VWgolfGT
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2119
Registrován: 25.09.2007 14:37
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: eko daň

Příspěvek od VWgolfGT »

m-NIC-h píše:
VWgolfGT píše:
zpt sem ted pouzival a neplatis v tu dobu ani tich 800kc za prepis od toho jsou drzitele prukazu ztp taky osvobozeni,prispevky na socialce atd s tim nemaj nic spolecnyho drzitel ztp ma narok na tyhle veci na jedno auto a to ktery si uvede zbytek aut uz se na to nevztahuje a nic mu neseberou atd!
ano budes jezdi s malym TP ktery je udajne ztracen protoze kdyz se dela odhlaska tak ho schvalne sebiraj kvuli tomu aby s tim nemohl jezdit a byl si donucen to dohlasit :wink: protoze pak nastava situace jako tu maj vsichni ze jezdi na auto v odhlasce a pak atd z toho duvodu se zacli sebirat maly TP
Takže když když mam tohoto člověka s ZTP který pobírá dávky a přihlásim víc aut tak se u ní tim nic nemění a o dávky teda nepřijde jestli to dobře chápu... Jinak díky teda za info a jdu přihlašovat na ztp :wink:

nesmis pres nej ale prihlasovat moc aut pak to bude napadny a muze se v tom nekdo rejpat a az zjisti ze se to prepsalo pres ztp a po chvili to prepsal dal a takhle nekolik aut muze se stat kdyz nekdo se v tom bude rejpat ze ho nechaj ty ekodane doplatit zpetne bacha na to!kdyz pres ztp tak rozumne atd ja sem to prepsal pres ztp nechal to na nej mesic a pak na sebe ale i tak je to brzo je lepsi to nechat dyl a ne deset aut!

Uživatelský avatar
m-NIC-h
Profík
Profík
Příspěvky: 916
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: in Budweis
Kontaktovat uživatele:

Re: eko daň

Příspěvek od m-NIC-h »

nesmis pres nej ale prihlasovat moc aut pak to bude napadny a muze se v tom nekdo rejpat a az zjisti ze se to prepsalo pres ztp a po chvili to prepsal dal a takhle nekolik aut muze se stat kdyz nekdo se v tom bude rejpat ze ho nechaj ty ekodane doplatit zpetne bacha na to!kdyz pres ztp tak rozumne atd ja sem to prepsal pres ztp nechal to na nej mesic a pak na sebe ale i tak je to brzo je lepsi to nechat dyl a ne deset aut![/quote]

No tak mě de o jedno auto, ale měsíc čekat zas nechci tak tejden. Nechci zas obtěžovat ji kdyby náhodou se něco stalo s autem a při nejhorším s ní. A jinak teda stačí když si od ní pujčim kartičku přihlásim to na ni já sám? Musim mít při tom neověřenou plnou moc a to je vše nebo jak se to dělá abych ji k tomu nemusel vubec tahat. A měla od toho pokoj...

Uživatelský avatar
VWgolfGT
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2119
Registrován: 25.09.2007 14:37
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: eko daň

Příspěvek od VWgolfGT »

m-NIC-h píše:nesmis pres nej ale prihlasovat moc aut pak to bude napadny a muze se v tom nekdo rejpat a az zjisti ze se to prepsalo pres ztp a po chvili to prepsal dal a takhle nekolik aut muze se stat kdyz nekdo se v tom bude rejpat ze ho nechaj ty ekodane doplatit zpetne bacha na to!kdyz pres ztp tak rozumne atd ja sem to prepsal pres ztp nechal to na nej mesic a pak na sebe ale i tak je to brzo je lepsi to nechat dyl a ne deset aut!
No tak mě de o jedno auto, ale měsíc čekat zas nechci tak tejden. Nechci zas obtěžovat ji kdyby náhodou se něco stalo s autem a při nejhorším s ní. A jinak teda stačí když si od ní pujčim kartičku přihlásim to na ni já sám? Musim mít při tom neověřenou plnou moc a to je vše nebo jak se to dělá abych ji k tomu nemusel vubec tahat. A měla od toho pokoj...[/quote]


klasika evidecka a pojistka na toho kdo je drzitelem ZTP a plnou moc prepises a ve velkym TP bude napsano ze se poplatek neplatil z duvodu ZTP a neplatis nic a az to budes chtit na sebe tak evidencka a pojistka na tebe a prepises za 800kc a drzitel ZTP odhlasi pojistku z duvodu prodeje auta hotovo vyrizeno

Uživatelský avatar
m-NIC-h
Profík
Profík
Příspěvky: 916
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: in Budweis
Kontaktovat uživatele:

Re: eko daň

Příspěvek od m-NIC-h »

VWgolfGT píše:
m-NIC-h píše:nesmis pres nej ale prihlasovat moc aut pak to bude napadny a muze se v tom nekdo rejpat a az zjisti ze se to prepsalo pres ztp a po chvili to prepsal dal a takhle nekolik aut muze se stat kdyz nekdo se v tom bude rejpat ze ho nechaj ty ekodane doplatit zpetne bacha na to!kdyz pres ztp tak rozumne atd ja sem to prepsal pres ztp nechal to na nej mesic a pak na sebe ale i tak je to brzo je lepsi to nechat dyl a ne deset aut!
No tak mě de o jedno auto, ale měsíc čekat zas nechci tak tejden. Nechci zas obtěžovat ji kdyby náhodou se něco stalo s autem a při nejhorším s ní. A jinak teda stačí když si od ní pujčim kartičku přihlásim to na ni já sám? Musim mít při tom neověřenou plnou moc a to je vše nebo jak se to dělá abych ji k tomu nemusel vubec tahat. A měla od toho pokoj...

klasika evidecka a pojistka na toho kdo je drzitelem ZTP a plnou moc prepises a ve velkym TP bude napsano ze se poplatek neplatil z duvodu ZTP a neplatis nic a az to budes chtit na sebe tak evidencka a pojistka na tebe a prepises za 800kc a drzitel ZTP odhlasi pojistku z duvodu prodeje auta hotovo vyrizeno[/quote]
Pojistka snad nevadí na koho je napsaná ne. Já jsem ji už napsal na mě kvuli pojištění pač bívalí majitel ji odhlásil...

Uživatelský avatar
VWgolfGT
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2119
Registrován: 25.09.2007 14:37
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: eko daň

Příspěvek od VWgolfGT »

m-NIC-h píše:
VWgolfGT píše: No tak mě de o jedno auto, ale měsíc čekat zas nechci tak tejden. Nechci zas obtěžovat ji kdyby náhodou se něco stalo s autem a při nejhorším s ní. A jinak teda stačí když si od ní pujčim kartičku přihlásim to na ni já sám? Musim mít při tom neověřenou plnou moc a to je vše nebo jak se to dělá abych ji k tomu nemusel vubec tahat. A měla od toho pokoj...

klasika evidecka a pojistka na toho kdo je drzitelem ZTP a plnou moc prepises a ve velkym TP bude napsano ze se poplatek neplatil z duvodu ZTP a neplatis nic a az to budes chtit na sebe tak evidencka a pojistka na tebe a prepises za 800kc a drzitel ZTP odhlasi pojistku z duvodu prodeje auta hotovo vyrizeno
Pojistka snad nevadí na koho je napsaná ne. Já jsem ji už napsal na mě kvuli pojištění pač bívalí majitel ji odhlásil...[/quote]

pokud u okynka nemas pojistku udelanou na toho na koho to chces prihlasit tak ti to neprepisou je to samy jako s evidenckou taky musi bejt na toho na koho se to bude psat,parktat se stalo ze urednice jen videla pojistku tak to prepsala aniz by se koukla na jmeno,ja to nechaval na jedny pojistce nedelal sem zbytecne dve ale jak se rika kdyz umis umis,je mozny ze ti to taky prepise za zkousku nic nedas :wink:

Maslo23
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1549
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: pha

Re: eko daň

Příspěvek od Maslo23 »

nechci taky blbe kecat, ale jak te chytnou a dopadnes jak Maros, tak te buh, mas ze zakona povinnost do na sebe dohlasit do nevim 5-7 dnu, aby to pak nedopadlo tak, ze pokuta ve správním řízení bude stejna jak eko poplatek :lol:

Uživatelský avatar
VWgolfGT
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2119
Registrován: 25.09.2007 14:37
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: eko daň

Příspěvek od VWgolfGT »

Maslo23 píše:nechci taky blbe kecat, ale jak te chytnou a dopadnes jak Maros, tak te buh, mas ze zakona povinnost do na sebe dohlasit do nevim 5-7 dnu, aby to pak nedopadlo tak, ze pokuta ve správním řízení bude stejna jak eko poplatek :lol:

mas pravdu v zakone je mas lhutu ted nevim kolik vim ze byvalo asi 30 dnu abys to na sebe dohlasil dnes uz je pry asi min nevim kolik coz to je jedno ale udajne nikde neni psany postih za to kdyz to nedohlasis a nikdo te nemuze zadnym zpusobem donutit to dohlasit to je tva vec proto se dela to ze pri odhlasce sebiraj maly TP protoze dle vyhlasky k rizeni vozidla potrebujes maly TP a za to kdyz ho nemas dostavas pokuty a nakonec te to samo donuti to dohlasit abys porad neplatil pokuty

Uživatelský avatar
m-NIC-h
Profík
Profík
Příspěvky: 916
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: in Budweis
Kontaktovat uživatele:

Re: eko daň

Příspěvek od m-NIC-h »

Tak jsem četl zákon o ztp a jsou tu různý tipy ztp příspěvek na individualní dopravu (nesmí být vlastníkem ani provozovatelm os. automobilu) a pak na příspěvek na provoz motorového vozidla ( a tam to nevadí páč je to daný jen na použití jednoho vozidla - logicky tam nepojedeš dvěna nebo dvaceti autama vždy využiješ jen jedno auto a to jakýkoliv)

Uživatelský avatar
Marosh16v
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4753
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Krnov/Bratislava

Re: eko daň

Příspěvek od Marosh16v »

právě problém je, že v zákoně je napsané, že to dohlasit musíš, ale není tam napsané, co bude, když to nedohlásíš...takže jsem moc zvedavy, co z toho vyleze...

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“