Teoretická úvaha o 16V PL

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: vwCharlie, areka

Uživatelský avatar
m-NIC-h
Profík
Profík
Příspěvky: 916
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: in Budweis
Kontaktovat uživatele:

Re: Teoretická úvaha o 16V PL

Příspěvek od m-NIC-h »

Ale jo tak já mam konec roku 99 a s faceliftem to vypadá dobře nechci zas házet filcku to jednoho pitle. Několik vlastností to má dobrejch, ale fakt musíš mít výbavu. Já to beru u mě že kastle a podvozek je českej jinak je v tom už komplet namontovanej GIII system z VW jako mám já. Mě už k dokonalisti chybí jen klima, kůže (nechci v žádným autě ani za boha) a vyhřívání pr**le (taky nechci škodí zdraví). Jinak mám vše i s motoráží 1,6 co se dávala do pola. Taky hodně velkej rozdíl o proti 1,3 ze 120 s MPI stříkačkou :lol: Kolik toho už navozila a motoru co převezla i najednou to člověk i koukal že jel jak větnamec z tržiště :mrgreen:

Uživatelský avatar
areka
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1960
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vrchlabí - Jilemnice

Re: Teoretická úvaha o 16V PL

Příspěvek od areka »

m-NIC-h píše:Ale jo tak já mam konec roku 99 a s faceliftem to vypadá dobře nechci zas házet filcku to jednoho pitle. Několik vlastností to má dobrejch, ale fakt musíš mít výbavu. Já to beru u mě že kastle a podvozek je českej jinak je v tom už komplet namontovanej GIII system z VW jako mám já. Mě už k dokonalisti chybí jen klima, kůže (nechci v žádným autě ani za boha) a vyhřívání pr**le (taky nechci škodí zdraví). Jinak mám vše i s motoráží 1,6 co se dávala do pola. Taky hodně velkej rozdíl o proti 1,3 ze 120 s MPI stříkačkou :lol: Kolik toho už navozila a motoru co převezla i najednou to člověk i koukal že jel jak větnamec z tržiště :mrgreen:
Můj názor je ten, že kdyby vylezla v roce 83, tak by to byla pecka, bohužel se nestalo. :wink: Ale Felicie(krátká), když je udělaná s citem, bez hromady pluhů a všemožných přítlačných deklů od NASA, tak je to hezký auto. Je jasný, že spoustu věcí okloukali od VW, a s těma ji nelze srovnávat, už jen proto kolik se jich vyrobilo. Velká bolest je motorizace a s tím spojená podvozková vybavenost, a zase když si uvědomíte, že vrcholná civilní verze měla 50KW - benz., tak nikoho ani nenutilo nějakým větším způsobem vylepšovat cokoli na autě. :mrgreen:

Uživatelský avatar
Gixxer
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1349
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Teoretická úvaha o 16V PL

Příspěvek od Gixxer »

mate na mysli s citem , ten kit co se prodaval ve stylu felicia kitcar s rozsirenyma blatnikama sirokyma naraznikama atd?? to je pecka auto ale jinak to stoji za h***o,je to jak favorit vyvaris to a za tri roky ti to zhnije znovu , ale to aji u G2 kdyz to dela nejakej jeliman :D
.

Uživatelský avatar
Chorche
Pilot
Pilot
Příspěvky: 842
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Teoretická úvaha o 16V PL

Příspěvek od Chorche »

nechci se feldy zatávat, taky mi to přijde jako naprosto nezajímavý auto. Avšak kámoš to má, 50 kW, čtyřbodá stříkačka, prej dobře zajetá a ujede mi, kdy si zamane. Přisuzuju to prostě tomu, že to má novější o 10 let a o 100 tisíc najetých kilometrů lehčí.

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“