Kytování

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: vwCharlie, areka

Odpovědět
Bigles
Řidič
Řidič
Příspěvky: 71
Registrován: 06.10.2010 13:53
Bydliště: štěpánov nad svratkou

Kytování

Příspěvek od Bigles »

JSem tu nový, Máme doma dva dvojkový golfy, jeden začal u dveří trochu hnít, druhý je odřený na kufru, chci se zeptat jak to správně opravit když je to na dveřích prohilé dá se říct durch, nemáte někdo třeba fotky před a po opravě čím zaplnit tu vyhnilou díru, jakej kyt koupit atd. jestl itu zasírám sekci tak promnte jsem tu noví a nevím co kam dát, nafotím auta a založím si taky svoje vlákno zatím děkuju

Uživatelský avatar
Marosh16v
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4753
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Krnov/Bratislava

Re: Kytování

Příspěvek od Marosh16v »

Bigles píše:JSem tu nový, Máme doma dva dvojkový golfy, jeden začal u dveří trochu hnít, druhý je odřený na kufru, chci se zeptat jak to správně opravit když je to na dveřích prohilé dá se říct durch, nemáte někdo třeba fotky před a po opravě čím zaplnit tu vyhnilou díru, jakej kyt koupit atd. jestl itu zasírám sekci tak promnte jsem tu noví a nevím co kam dát, nafotím auta a založím si taky svoje vlákno zatím děkuju
vyřezat, vyvařit..

Uživatelský avatar
refresh
Pilot
Pilot
Příspěvky: 885
Registrován: 10.06.2008 21:15
Bydliště: okr. Liberec

Re: Kytování

Příspěvek od refresh »

Přesně tak, schovávat rez pod kyt NEE :!:

PASSAT TDI
Řidič
Řidič
Příspěvky: 99
Registrován: 01.02.2010 23:11
Bydliště: Plzeň

Re: Kytování

Příspěvek od PASSAT TDI »

Kytovat rezavý díry? :roll: No fuuuj! :mrgreen:

Kesam
Řidič
Řidič
Příspěvky: 124
Registrován: 08.06.2010 22:58

Re: Kytování

Příspěvek od Kesam »

Jo jak píšou klucí vyřezat zavařit nev plechy.
Provádíme STROJNÍ LEŠTĚNÍ ALU KOL a kompletní renovace alu Lakování,leštění límcu,čelních ploch,rovnání,navařování hran a chybějících dílu.Kdo co chce dostane :-)

Uživatelský avatar
vwCharlie
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 7792
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: Kytování

Příspěvek od vwCharlie »

jestli to je na dveřích,pořešil bych určitě raději druhé dveře,které se dají sehnat ve slušném stavu.
Když vezmeš tu robotu,čas,materiál a výsledek,tak se ti to nevyplatí. Stříkat to budeš tak i tak.

A když to je jinde,tak záleží v jakém stavu to auto celkově je a jak dlouho máš v plánu s ním ještě jezdit. Jestli to chceš řešit jen kvůli fízlů a pojezdit do další technické a pak to půjde do šmelcu,tak to klidně zalep třeba medvědím hovnem. :D

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“