Gliwice burza

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: vwCharlie, areka

Uživatelský avatar
Majsha
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2885
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vyškov

Re: Gliwice burza

Příspěvek od Majsha »

A co zkusit zorganizovat nejaky hromadny vylet ?

Uživatelský avatar
nwr
Pilot
Pilot
Příspěvky: 841
Registrován: 02.10.2009 16:32
Bydliště: Havířov

Re: Gliwice burza

Příspěvek od nwr »

jeste jsem tam nebyl... ale na ty gumy se tam chystam... auto uz mam vlastne skoro dodelane takze spis jen kdyby mi neco padlo do oka :-) kazdopadne pokud by se tam chtel nekdo vypravit urcite se pridam ale aspon tyden predem dat vedet... ;-)

Tomaskocz
Pilot
Pilot
Příspěvky: 856
Registrován: 25.12.2008 16:48
Bydliště: Krnov/Brno

Re: Gliwice burza

Příspěvek od Tomaskocz »

Mají tam i nesehnatelné holt poláci. Uvidíte jak nakoupíte, na výfuky si dejte pozor, je dost možné že vám za rok zrezaví a budete shánět novej. Dělají to s extrémně tenkého plechu nebo co to je :D. Ale jak koupíte origo, tak nebude problém.
VW GOLF IV 1.6 16V AZD

Uživatelský avatar
Andrew&JETTA
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2001
Registrován: 26.10.2008 16:30
Bydliště: OSTRAVA
Kontaktovat uživatele:

Re: Gliwice burza

Příspěvek od Andrew&JETTA »

včera... nebyl sem v glivicích ale v jaworze (od ostravy asi stejně daleko) je to u bialskej bialy... je to vesnička kde na každé druhé zahradě jsou miliony věcí na auta... ale co jsem se ptal tak golf a jetta už vubec... v jednom měli jedno zadní světlo na jettu za 60 zl potom nové repliky... přední nárazník 150 zl a jedno přední světlo na jettu 90 zl.... takže zklamán :(

Uživatelský avatar
vwCharlie
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 7792
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: Gliwice burza

Příspěvek od vwCharlie »

to je realita,každej asi čeká že tam bude něco zadarmo. Tu jde spíš o to,že se tam dá kolikrát sehnat,co se tady už nedá.
Ale člověk si musí spočítat cestu a čas.
Jsou tam levné třeba i nové věci,ale levné v uvozovkách,protože o to,co je to levnější,tak o to to je větší šit.

Uživatelský avatar
Andrew&JETTA
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2001
Registrován: 26.10.2008 16:30
Bydliště: OSTRAVA
Kontaktovat uživatele:

Re: Gliwice burza

Příspěvek od Andrew&JETTA »

já nečekal že to bude levnější já myslel že to seženu protože tady to je problém... a co se týče mladších aut tak seženeš všechno a výhoda že tam toho je tolik že i v barvě :-D takže tím je ušetřené.. pokud to je teda ok....

Fucik88
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 03.03.2013 16:48

Re: Gliwice burza

Příspěvek od Fucik88 »

Zdravim,chtel jsem se zeptat kde na burze v gliwicich najdu nahradni dily,prave jsem se od tamtud vratil a jedine co jsem videl bylo naradi,obleceni a auta na prodej,ale narazniky atd. jsem nikde nenasel,moc diky jestli nekdo poradi.

Uživatelský avatar
svrk
Řidič
Řidič
Příspěvky: 60
Registrován: 14.09.2009 19:43
Bydliště: nošovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Gliwice burza

Příspěvek od svrk »

Chlapi zaslechl jsem, že tam je možnost sehnat repas turba za dobrou cenu. neví někdo něco o tom. hlavně nějakou adresu té burzy kde to hledat? dík
TADY VLÁDNE TŘINECKO, CELE ČESKO POKLEKLO, NAŠIM KLUBEM TŘINEC JÉ, DNESKA ZASE VYHRAJÉM.

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“