Laminátové blatníky,kapota,dveře kufru

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: vwCharlie, areka

Uživatelský avatar
fakieVW
Pilot
Pilot
Příspěvky: 784
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Bohumín
Kontaktovat uživatele:

Laminátové blatníky,kapota,dveře kufru

Příspěvek od fakieVW »

Ahoj budu si dělat na golfa II laminátové blatníky,dveře kufru,kapotu a možná i boční dveře. Měl by někdo taky zájem,že bych jich přidělal více?

Uživatelský avatar
Libor.free
Člen klubu
Příspěvky: 32
Registrován: 02.07.2009 23:26
Bydliště: Babice u Rosic

Re: Laminátové blatníky,kapota,dveře kufru

Příspěvek od Libor.free »

zdarec už se tu taky psal, na toto téma, jaká by byla cenovka?
VW Passat variant B5.5
VW Golf II 1.6GTD
PREJ SE MAM LÉČIT ALE MILUJU VW

Uživatelský avatar
fakieVW
Pilot
Pilot
Příspěvky: 784
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Bohumín
Kontaktovat uživatele:

Re: Laminátové blatníky,kapota,dveře kufru

Příspěvek od fakieVW »

např blatníky pár do 2500kč. Záleží na jaký vuz,ale pokud to nebude blatník na scanii tak ta cena sedi do 2500 na většinu vozu. Kapoty a dveře ruzně podle toho co kdo a jak je bude chtit mit udělané. Kapota např. jen pro motorsport cca 1500 - 1700 a aby byla s pantama použitelná pro běžné ježdění tak tak to kolem cca do 3500 zase jde o jaké auto by šlo.

Uživatelský avatar
machinecz
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 499
Registrován: 23.01.2009 12:28
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Laminátové blatníky,kapota,dveře kufru

Příspěvek od machinecz »

kufrový dveře by mě zajímaly.. klasika věčně hnijící a s bezpečností taky nemaj nic společnýho takže proč ne z laminátu. Ted jen jak se na ně budou tvářit pístnice nový co tam mám, co jsou dělaný na jinou váhu a jestli je dokážeš udělat tak, že jepo laku a oplastování nikdo nepozná. jinak přední blatníky budeš dělat origo? nebopřímo už nějak roztažený?

Uživatelský avatar
fakieVW
Pilot
Pilot
Příspěvky: 784
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Bohumín
Kontaktovat uživatele:

Re: Laminátové blatníky,kapota,dveře kufru

Příspěvek od fakieVW »

blatníky budou seriové. Ty zadní dveže budu zatím dělat jen jako venkovní skořepinu pro závody. Dělat je komplet s uchycením pro panty a vzpěry jsem dělal dveře na felu a funguje to,ale tam je cena uplně jinde. A abych řekl pravdu moc se mi do toho zatím nechce vzhledem k času, protože jsi jediný člověk,který by zatím chtěl dveře komplet na vzpěry a zatím plno lidi co je chce tak bere jen tu vrchni skořepinu. Časem bych je možná udělal,ale do konce tohoto roku zatím ne.

Trochu se ty blatníky zdržely protože jsem nemohl sehnat žadné solidní na formu,ale ted už jedny mám slíbené a kapota na golfa II se bude dělat do cca 14. Tak sem pak dám fotky i jiných dílů co již mám hotové :wink:

Uživatelský avatar
machinecz
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 499
Registrován: 23.01.2009 12:28
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Laminátové blatníky,kapota,dveře kufru

Příspěvek od machinecz »

fakieVW píše:blatníky budou seriové. Ty zadní dveže budu zatím dělat jen jako venkovní skořepinu pro závody. Dělat je komplet s uchycením pro panty a vzpěry jsem dělal dveře na felu a funguje to,ale tam je cena uplně jinde. A abych řekl pravdu moc se mi do toho zatím nechce vzhledem k času, protože jsi jediný člověk,který by zatím chtěl dveře komplet na vzpěry a zatím plno lidi co je chce tak bere jen tu vrchni skořepinu. Časem bych je možná udělal,ale do konce tohoto roku zatím ne.

Trochu se ty blatníky zdržely protože jsem nemohl sehnat žadné solidní na formu,ale ted už jedny mám slíbené a kapota na golfa II se bude dělat do cca 14. Tak sem pak dám fotky i jiných dílů co již mám hotové :wink:
Dobrá práce, těšímse na fotky a pokud bych mohl poskytnout nějaký díly jako kopyta tak klidně dej vědět.

Uživatelský avatar
fakieVW
Pilot
Pilot
Příspěvky: 784
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Bohumín
Kontaktovat uživatele:

Re: Laminátové blatníky,kapota,dveře kufru

Příspěvek od fakieVW »

Ok kdyby něco dám vědět. :wink:

Uživatelský avatar
fakieVW
Pilot
Pilot
Příspěvky: 784
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Bohumín
Kontaktovat uživatele:

Re: Laminátové blatníky,kapota,dveře kufru

Příspěvek od fakieVW »

Tak konečně jsem se dostal opět k laminování. Zde jsou fotky kapoty sice na hondu civic,ale dávám to sem proto aby jste viděli jak vypadají moje výrobky. Formu na kapotu golfa II už mám hotovou a přes víkend a další týden bude na golfa II i blatníky a možná i kufr. Samozřejmě se připravují i věci na další vozy :wink:
Přílohy
dsc03176_522.jpg
dsc03177_180.jpg

Uživatelský avatar
areka
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1960
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vrchlabí - Jilemnice

Re: Laminátové blatníky,kapota,dveře kufru

Příspěvek od areka »

To vypadá dobře. :good:

Uživatelský avatar
fakieVW
Pilot
Pilot
Příspěvky: 784
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Bohumín
Kontaktovat uživatele:

Re: Laminátové blatníky,kapota,dveře kufru

Příspěvek od fakieVW »

Děkuji. Příští týden budu mit na golfa II kapotu a blatníky. Doložím pak foto :wink:

Uživatelský avatar
catdavid
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Laminátové blatníky,kapota,dveře kufru

Příspěvek od catdavid »

Co to tam máš za výztuhy?
GII-PD 293ps/525Nm
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=121&t=161352" onclick="window.open(this.href);return false;
oprava podtlakovky:
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=46&t=300098" onclick="window.open(this.href);return false;
Tel:603742155 email: cat.david@seznam.cz

Uživatelský avatar
fakieVW
Pilot
Pilot
Příspěvky: 784
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Bohumín
Kontaktovat uživatele:

Re: Laminátové blatníky,kapota,dveře kufru

Příspěvek od fakieVW »

To jsou výztuhy aby se to neprohýbalo. Díky těm výztuhám to má tvrdost jako originál kapota. Výztuhy jsou také z lamina.

Uživatelský avatar
catdavid
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Laminátové blatníky,kapota,dveře kufru

Příspěvek od catdavid »

Na fotce to vypadalo jako nějaká pásovina,ale už je mi vše jasné.Mám zájemce na body kit GIV,ale nevim podle čeho by si udělal kopita. :laugh:
http://www.jwelty.com/jwelty3/steffenmk4.html" onclick="window.open(this.href);return false;
GII-PD 293ps/525Nm
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=121&t=161352" onclick="window.open(this.href);return false;
oprava podtlakovky:
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=46&t=300098" onclick="window.open(this.href);return false;
Tel:603742155 email: cat.david@seznam.cz

Uživatelský avatar
fakieVW
Pilot
Pilot
Příspěvky: 784
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Bohumín
Kontaktovat uživatele:

Re: Laminátové blatníky,kapota,dveře kufru

Příspěvek od fakieVW »

No to bude problém. jedině si udělat ty díly sám a pak udělat kopyta. Nebo jestli jde jen o to rozšíření tak bych měl jinou variantu jak to udělat :wink:

shazzer
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2570
Registrován: 02.10.2007 11:03

Re: Laminátové blatníky,kapota,dveře kufru

Příspěvek od shazzer »

Ale catdavid chtel udelat "kopita", coz je problem jeste mnohem vetsi.

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“