diesel s automatem v G2

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: vwCharlie, areka

vintera
Závodník
Závodník
Příspěvky: 634
Registrován: 10.05.2012 00:58

Re: diesel s automatem v G2

Příspěvek od vintera »

ještě jsem stále ve fázi "příprav". Pro jiné povinnosti jsem se k tomu ještě nedostal. Garáž mám stále obsazenou něčím jiným, teď právě fábií dcery, po ní tam vjede frontera na výměnu spojky. Potom už snad bude konečně čas i na golfa s automatem.

Uživatelský avatar
bosna
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 22
Registrován: 19.11.2011 17:22
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: diesel s automatem v G2

Příspěvek od bosna »

vintera píše:ještě jsem stále ve fázi "příprav". Pro jiné povinnosti jsem se k tomu ještě nedostal. Garáž mám stále obsazenou něčím jiným, teď právě fábií dcery, po ní tam vjede frontera na výměnu spojky. Potom už snad bude konečně čas i na golfa s automatem.
Ahoj,tak jak pokračuješ?
Golf II 1.6 GTD,automat????????????
Multivan T4 syncro.

vintera
Závodník
Závodník
Příspěvky: 634
Registrován: 10.05.2012 00:58

Re: diesel s automatem v G2

Příspěvek od vintera »

zatím mám garáž obsazenou jinými (důležitějšími) auty, tak čekám až zeťák své dílo dokončí. Vidím to na jaro.

vintera
Závodník
Závodník
Příspěvky: 634
Registrován: 10.05.2012 00:58

Re: diesel s automatem v G2

Příspěvek od vintera »

už se chystám na výměnu motoru za diesel. mám už doma několik dalších motorů 1,6 D, TD, a teď ani nevím, který tam dát. Vyzkouším asi střed 1,6 JR. Ještě kdyby někdo věděl, zda-li jsou poloosy na manuálu stejné jako u automatu? Sháním zatím marně i lanko plynu od automatu ke vstřikovacímu čerpadlu. Jak seženu lanko, jdu na to.

Uživatelský avatar
bosna
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 22
Registrován: 19.11.2011 17:22
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: diesel s automatem v G2

Příspěvek od bosna »

vintera píše:už se chystám na výměnu motoru za diesel. mám už doma několik dalších motorů 1,6 D, TD, a teď ani nevím, který tam dát. Vyzkouším asi střed 1,6 JR. Ještě kdyby někdo věděl, zda-li jsou poloosy na manuálu stejné jako u automatu? Sháním zatím marně i lanko plynu od automatu ke vstřikovacímu čerpadlu. Jak seženu lanko, jdu na to.
Ahoj,tak jak si dopad,už to máš předělaný?
Golf II 1.6 GTD,automat????????????
Multivan T4 syncro.

vintera
Závodník
Závodník
Příspěvky: 634
Registrován: 10.05.2012 00:58

Re: diesel s automatem v G2

Příspěvek od vintera »

Golf 1,8 RP automat je tak moc pěkný, mimořádně zachovalý, málo jetý kousek, že ho zřejmě asi prznit nebudu. Mám ho tedy uloženého v depozitu. Začalo mě být líto originál kusu. Bastlů jsem v poslední době viděl nějak moc. Sehnal jsem proto už jinou kastli, motorů mám na výběr hafo, jen schopný automat zatím ne.

Uživatelský avatar
bosna
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 22
Registrován: 19.11.2011 17:22
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: diesel s automatem v G2

Příspěvek od bosna »

Tak já jsem moc spokojenej, už druhý rok v něm mám 1,9 D a je to držák, každej den Kladno -Praha a zpět. Spotřebu neřeším ale odhaduju mezi -6-7 L. Dost na to šlapu.
Golf II 1.6 GTD,automat????????????
Multivan T4 syncro.

vintera
Závodník
Závodník
Příspěvky: 634
Registrován: 10.05.2012 00:58

Re: diesel s automatem v G2

Příspěvek od vintera »

Už jsem měl golfa v garáži připraveného na "přestavbu", vedle připravenej super motor, taky 1,9D z mýho vlastního zbořenýho seata, ale když jsem viděl, v jakém origo stavu a výbavě je, až na přední nárazník, tak jsem zase vycouval, trochu ho projel a zajel zpátky do stodoly. Auto rok stálo a chytlo na první pokus. Kdyby alespoň motor nešel nastartovat, tak bych asi tolik neváhal, ale takhle mi ho bylo líto.
Před 3O lety jsem podobně sprznil krásně zachovalé fiaty, dnes už supr veteránky, a pořád lituju. Za chvíli z golfa bude taky krásnej origo veteránek. Raděj koupím jinou převodovku automat a zbastlím si jiného golfa, už dost bastleného, co jsem nedávno přivez, nebo snad koupím celého jiného golfa automat, na díly, ale nějak ho nikde dlouho nevidím.

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“