Prosím pomoc

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: vwCharlie, areka

Odpovědět
Uživatelský avatar
Nip_golf_mk2
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 30.12.2013 05:46
Bydliště: Most

Prosím pomoc

Příspěvek od Nip_golf_mk2 »

Ahoj lidi,koupil jsem nedávno VW Golf 1.8 GT a mám v něm palubní počítač,který neustále cvaká(spíná),ikdyž je vyndaný klíč ze zapalování a dokud neodpojím baterku tak to nepřestává :( poradíte mi někdo stím Prosím?

Děkuji

S pozdravem Pavel N.

Uživatelský avatar
areka
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1960
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vrchlabí - Jilemnice

Re: Prosím pomoc

Příspěvek od areka »

Nerozumím, jako že neustále přeskakují hodnoty, mezï dením počítadlem, časem, spotřebou, teplotou oleje a pod.?
Je to originál MFA, nebo je to dodělávka?

Uživatelský avatar
Nip_golf_mk2
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 30.12.2013 05:46
Bydliště: Most

Re: Prosím pomoc

Příspěvek od Nip_golf_mk2 »

areka píše:Nerozumím, jako že neustále přeskakují hodnoty, mezï dením počítadlem, časem, spotřebou, teplotou oleje a pod.?
Je to originál MFA, nebo je to dodělávka?
Je to dodelavka a proste cvaka jako rucicka u hodinek,akorad hlasite jako kdyz se nacita nebo v podstate tak neco...hodnoty mi nepreskakuji,ale ,nejspis mi to vybiji baterku,tim jak neprestane spinat,dokud to neodpojim :(

Uživatelský avatar
areka
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1960
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vrchlabí - Jilemnice

Re: Prosím pomoc

Příspěvek od areka »

Na dálku asi nikdo nedovede poradit, to se musí vidět jak to někdo dodělával, protože bez zkouknutí a proměření kam co je připojeno to bude vaření z vody.

Ještě jsem se nesetkal s "cvakajícím MFA", tak si ani dobře nedovedu představit jak se to projevuje a odkud to může cvakat.

Stará nebo nová elektroinstalace?

Také by bylo dobré do tvého popisu uvést ve kterém městě bydlíš, třeba je to kousek od někoho kdo by ti dokázal poradit na místě. :wink:

Uživatelský avatar
Nip_golf_mk2
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 30.12.2013 05:46
Bydliště: Most

Re: Prosím pomoc

Příspěvek od Nip_golf_mk2 »

areka píše:Na dálku asi nikdo nedovede poradit, to se musí vidět jak to někdo dodělával, protože bez zkouknutí a proměření kam co je připojeno to bude vaření z vody.

Ještě jsem se nesetkal s "cvakajícím MFA", tak si ani dobře nedovedu představit jak se to projevuje a odkud to může cvakat.

Stará nebo nová elektroinstalace?

Také by bylo dobré do tvého popisu uvést ve kterém městě bydlíš, třeba je to kousek od někoho kdo by ti dokázal poradit na místě. :wink:

Zdravim,jsem z Mostu,Severni cechy a moc dekuji za rady pokusim se to jeste vyresit s predchozim majitelem vic informaci, a jeste jednou diky Pavel.

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“