přesně 22let na světě

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: vwCharlie, areka

Uživatelský avatar
labolatolni_mys
Pilot
Pilot
Příspěvky: 818
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: E.ON Distribuce a.s.
Kontaktovat uživatele:

Re: přesně 22let na světě

Příspěvek od labolatolni_mys »

fleer píše:
labolatolni_mys píše:Hmm... to jsem rád, protže já bych tě ani do něj posadit nenechal. A až uvidíš jak kolem tebe v obci prosviští modrý toledo 140kmh tak mi zamávej.
To že ho neumíš spravovat je tvůj problém, já s ním problém nemám.
Nevím kdo je u tebe nachcanej cigán, ale rozhodně měl určitě víc zkušeností a lepší zázemí (a plat) než ty.
Nevím kdo co kopíroval, o tom že ze stejného typu karoserie s podovzkem blbě okopírovaným z G4 jezdí oktávka a u té ti to nevadí? Že vlastně Oktávka je okopírovaný Toledo co se týká designu?
Jo a frajere airodynamický odpor roste s druhoumocninou rychlosti, takže ten kdo tady má blbou kastli je golf né toledo. :lol: :lol: :lol:
tak todle mne brutálně pobavilo :lol: :lol: :lol: :lol: jen hovado může napsat takovoudle kravinu.. a jestli tak opravdu jezdíš, tak doufám pro bezpečnost všech, že ti ty papíry už brzo seberou :lol: :lol: :lol:
zatím jen dva body a to za ty nejpomalejší skutky při parkování :lol: :lol: :lol:

Uživatelský avatar
fleer
Člen klubu
Příspěvky: 2556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha západ
Kontaktovat uživatele:

Re: přesně 22let na světě

Příspěvek od fleer »

labolatolni_mys píše:
fleer píše: tak todle mne brutálně pobavilo :lol: :lol: :lol: :lol: jen hovado může napsat takovoudle kravinu.. a jestli tak opravdu jezdíš, tak doufám pro bezpečnost všech, že ti ty papíry už brzo seberou :lol: :lol: :lol:
zatím jen dva body a to za ty nejpomalejší skutky při parkování :lol: :lol: :lol:
tak to nasere... ale vono to přijde :wink:
Jetta MkI - prodej, Mitsu Pajero wagon, Alhambra Mk1 prodej,Polo 6N2 prodej, Passat 35i variant, Caddy mk4, Golf MkV variant

ex- VW Golf Mk2,VW Golf Mk3 Variant, Passat B5 variant

Uživatelský avatar
labolatolni_mys
Pilot
Pilot
Příspěvky: 818
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: E.ON Distribuce a.s.
Kontaktovat uživatele:

Re: přesně 22let na světě

Příspěvek od labolatolni_mys »

fleer píše:
labolatolni_mys píše: zatím jen dva body a to za ty nejpomalejší skutky při parkování :lol: :lol: :lol:
tak to nasere... ale vono to přijde :wink:
Doufám že příjde defenestrace a střílení cigánů a zlodějů aut a že příjde taky hezka brunetka s 5kozama... :lol:

Uživatelský avatar
fleer
Člen klubu
Příspěvky: 2556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha západ
Kontaktovat uživatele:

Re: přesně 22let na světě

Příspěvek od fleer »

labolatolni_mys píše:
fleer píše: tak to nasere... ale vono to přijde :wink:
Doufám že příjde defenestrace a střílení cigánů a zlodějů aut a že příjde taky hezka brunetka s 5kozama... :lol:
čeče co by si s ní dělal? psal ji jako jedný osůbce že ji miluješ ale v tvym podani spise Mylujes????? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Jetta MkI - prodej, Mitsu Pajero wagon, Alhambra Mk1 prodej,Polo 6N2 prodej, Passat 35i variant, Caddy mk4, Golf MkV variant

ex- VW Golf Mk2,VW Golf Mk3 Variant, Passat B5 variant

Uživatelský avatar
labolatolni_mys
Pilot
Pilot
Příspěvky: 818
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: E.ON Distribuce a.s.
Kontaktovat uživatele:

Re: přesně 22let na světě

Příspěvek od labolatolni_mys »

fleer píše:
labolatolni_mys píše: Doufám že příjde defenestrace a střílení cigánů a zlodějů aut a že příjde taky hezka brunetka s 5kozama... :lol:
čeče co by si s ní dělal? psal ji jako jedný osůbce že ji miluješ ale v tvym podani spise Mylujes????? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
tak cigány miluju...protože ty bych hladil a hladil až bych je vyhaldil. :lol:
A tu bych myloval a myloval a myloval až bych jí vymyloval mozek z hlavy ven :lol:

SamotZdeny
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 404
Registrován: 10.02.2008 17:19
Bydliště: kousek od Pernštejna

Re: přesně 22let na světě

Příspěvek od SamotZdeny »

labolatolni_mys píše:Hmm... to jsem rád, protže já bych tě ani do něj posadit nenechal. A až uvidíš jak kolem tebe v obci prosviští modrý toledo 140kmh tak mi zamávej.
To že ho neumíš spravovat je tvůj problém, já s ním problém nemám.
Nevím kdo je u tebe nachcanej cigán, ale rozhodně měl určitě víc zkušeností a lepší zázemí (a plat) než ty.
Nevím kdo co kopíroval, o tom že ze stejného typu karoserie s podovzkem blbě okopírovaným z G4 jezdí oktávka a u té ti to nevadí? Že vlastně Oktávka je okopírovaný Toledo co se týká designu?
Jo a frajere airodynamický odpor roste s druhoumocninou rychlosti, takže ten kdo tady má blbou kastli je golf né toledo. :lol: :lol: :lol:
Ahoj.Jak staré máš to Toledo?Jen tak pro pořádek,starší Toledo(liftback),je převlečená Jetta II.To bys na tom s podvozkem byl ůplně ale ůplně stejně s Golfem.A 140 v obci?Já Ti zamávám,až u modrého Toleda budou blikat modré majáky! :lol: :lol: :lol: (Né,že bych Ti to přál,ale pokud jezdíš takhle,tak to prostě musí přijít).Měj se pěkně a vyhýbej se bodům.Zdeny

Uživatelský avatar
vwCharlie
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 7792
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: přesně 22let na světě

Příspěvek od vwCharlie »

podle fotek,co jsem viděl,tak večerníček narazil se štěstím na opravdu pěkné toledo,je s ním spokojen a nikdo mu to nevezme. A i kdyby nebyl,tak to tu stejně nepřizná. S golfem měl prostě smůlu,pořád na něj nadává,provokuje tu ty,co se na to chytí,směje se a je spokojen.Jinak by tu nechodil,kdyby si tu z toho nemohl dělat pr**l.

Vzpomínku jsem vytáhl proto,že mi to teďka příjde jako vtip :D
Vyvolat opět debatu o srovnávání dvou generačně odlišných aut jsem neměl v plánu,ale mohl jsem to čekat :roll: . Proto,jestli se tu bude pokračovat v nesmyslných hádkách a urážkách,tak toto téma zamknu.

Adams
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1705
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Žatec
Kontaktovat uživatele:

Re: přesně 22let na světě

Příspěvek od Adams »

Mohu potvrdit ze jsem videl na fotce vecernickovo toledo a byl to teda pekny kousek.

Uživatelský avatar
fleer
Člen klubu
Příspěvky: 2556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha západ
Kontaktovat uživatele:

Re: přesně 22let na světě

Příspěvek od fleer »

Adams píše:Mohu potvrdit ze jsem videl na fotce vecernickovo toledo a byl to teda pekny kousek.
Na fotce vypadá i vrak krásně :lol: :lol: :lol:
Jetta MkI - prodej, Mitsu Pajero wagon, Alhambra Mk1 prodej,Polo 6N2 prodej, Passat 35i variant, Caddy mk4, Golf MkV variant

ex- VW Golf Mk2,VW Golf Mk3 Variant, Passat B5 variant

Uživatelský avatar
labolatolni_mys
Pilot
Pilot
Příspěvky: 818
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: E.ON Distribuce a.s.
Kontaktovat uživatele:

Re: přesně 22let na světě

Příspěvek od labolatolni_mys »

fleer píše:
Adams píše:Mohu potvrdit ze jsem videl na fotce vecernickovo toledo a byl to teda pekny kousek.
Na fotce vypadá i vrak krásně :lol: :lol: :lol:
věřím že máš krásné auto, ale podle fotky v avataru bych řekl že to je vrak :lol:

Uživatelský avatar
fleer
Člen klubu
Příspěvky: 2556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha západ
Kontaktovat uživatele:

Re: přesně 22let na světě

Příspěvek od fleer »

labolatolni_mys píše:
fleer píše: Na fotce vypadá i vrak krásně :lol: :lol: :lol:
věřím že máš krásné auto, ale podle fotky v avataru bych řekl že to je vrak :lol:
1:1 pane.. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Jetta MkI - prodej, Mitsu Pajero wagon, Alhambra Mk1 prodej,Polo 6N2 prodej, Passat 35i variant, Caddy mk4, Golf MkV variant

ex- VW Golf Mk2,VW Golf Mk3 Variant, Passat B5 variant

Uživatelský avatar
labolatolni_mys
Pilot
Pilot
Příspěvky: 818
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: E.ON Distribuce a.s.
Kontaktovat uživatele:

Re: přesně 22let na světě

Příspěvek od labolatolni_mys »

Charlie máš pravdu ve všem... i když mám s tím teď jeden lehčí zádrhel, je to spoehlivé auto a nevrazil jsem do něj nic navíc.

Chodím sem protože:
se nudím
chci vědět kdo je stejný hlupák jako já a pořídil si gx
směju se benzíňákům, protože to fakt jsou auta na prd, měl jsem dva dísly a oba dva fungovali dobře, měl jsem dva benzíny a to byla hotová katastrofa.
a snažím se přemluvit normální lidi a kluky aby ty auta nepřtuningovávali, protože snížení 40-40 z G4 je opravdu moc tvrde o horním uložení tlumičů nemluvě, sportovni spojka odstreli homokineticke klouby...apod... proste uprava jednoho ma vliv na druhe a tak je to provazane a driv nebo pozdeji se to nekde projevi. Co nekteří lidé s těmi auty předvádí je hnus. Já se s tledem držím při zemi s upravama a není pro mě problém 190kmh. Vic už není frajeřina, víc už jede jenom blazen.

Uživatelský avatar
Willdaa
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3608
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: přesně 22let na světě

Příspěvek od Willdaa »

Ja myslim ze by stacilo :roll:
Golf zwei mit G-lader , Golf III Europe 100kW TDI AHF a Scirocco Mk. I VR6 ITB
Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Ostatní“