Hledám elektrikáře pro G2 1,8 digifan

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: vwCharlie, areka

Odpovědět
Bonecrusher
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 24.04.2016 22:11

Hledám elektrikáře pro G2 1,8 digifan

Příspěvek od Bonecrusher »

Zdravím Vás všechny. Mám prosbu na vás s důvodu časové tísně. Dostal se mi do rukou Golf II 1,8 měla by být s Digifanemem.
Potřeboval bych najít někoho v okolí kdo se v těchto motorech význá, aby si našel na mě chvilku a přišel mi s motorem pomoci.
Nastíním trochu problém. Auto prošlo přes pár lídí, od feťaka, který vytrhal kabely a ještě přes pár spoluobčanů. Dostalo se ke mě a já si ho chci zachovat a trochu předělat. Jsem mechanik, ale co se týká eletriky, tak se moc neorientuji. Přišel bych možná časem na to, ale jak jsem řekl, tak mě nyní tlačí čas, protože auto potřebuji uvést do pojízdného stavu kvůli svatbě (ať mě tam může odvést :lol: ). Zapojil jsem vše jak miá být. Motor na poprvé chytnul, ale musel jsem ho vypnout, protože tekl vstřik. To jsem opravil, ale od té doby motor jen točí a nechce chytnou. Jiskra jde, palivo také.
Potřeboval bych někoho, kdo by mi to dal do kupy, at motor naskočí nebo alespoň přijde na přesnou závadu. Zadarmo nic nechci.
Jsem z Dobré u Frýdku-Místku a nejlepší by byla mailová komunikace nebo přes mobil a potom osobní setkání.
Dík moc

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“