GOLF COUNTRY syncro..

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: vwCharlie, areka

Odpovědět
Uživatelský avatar
AdamV5
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 37
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ústecký kraj - LTM
Kontaktovat uživatele:

GOLF COUNTRY syncro..

Příspěvek od AdamV5 »

Uvažuji o koupi, máte někdo s timhle autem zkušenosti? Jaká je dostupnost náhr. díly?
VW R36 Variant 300PS a není co řešit

Uživatelský avatar
vwCharlie
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 7792
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OSTRAVA!!!

Příspěvek od vwCharlie »

všechny věci,které jsou jinak než na lasické dvojce,tak jsou znatelně sražší,protože to moc druhovýrobců nedělá. Třeba koncový tlumič výfuku.Normálně stojí něco málo přes 1000 a na syncro stojí 3500.A ještě musíš čekat já nevím jak dlouho,než ti to dojde.To si nekupuje každý a to ještě nevím,jestli se ti podaří vše sehnat.

lubv
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 28.03.2010 00:53
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re:

Příspěvek od lubv »

vwCharlie píše:všechny věci,které jsou jinak než na lasické dvojce,tak jsou znatelně sražší,protože to moc druhovýrobců nedělá. Třeba koncový tlumič výfuku.Normálně stojí něco málo přes 1000 a na syncro stojí 3500.A ještě musíš čekat já nevím jak dlouho,než ti to dojde.To si nekupuje každý a to ještě nevím,jestli se ti podaří vše sehnat.
Co je VW Golf Country bych možná věděl, ale co je to synchro?
Já totiž zatím výhledově o něčem podobném 4 x 4 uvažuji, proto bych rád nabral informace .

Lubv
Lub (Skype lubkok)

Uživatelský avatar
vwCharlie
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 7792
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: GOLF COUNTRY syncro..

Příspěvek od vwCharlie »

syncro je značení pohonu na všechny 4kola u GII

Uživatelský avatar
steve
Člen klubu
Příspěvky: 5204
Registrován: 11.11.2007 08:36
Bydliště: Beroun TEL-777 344 790,tel-602 344 790
Kontaktovat uživatele:

Re: GOLF COUNTRY syncro..

Příspěvek od steve »

AdamV5 píše:Uvažuji o koupi, máte někdo s timhle autem zkušenosti? Jaká je dostupnost náhr. díly?
Takže jelikož jsem ho měl a celeho jsem ho skoro repasoval , tak vim že auto je až na par věci uplně stejne jako každa II golf v Synchro(což je jak řikaji kluci pohon 4x4), jedine co je rozdilné je že ma pod celym autem podram, na předni a zadni časti taky, jinak jsou jine ješte tlumiče předni i zadni, jinak da se řict vubec nic jineho je to prostě normal II akorat s podramem a jinyma tlumičema, ty jsou jen abych ti to potrvdil dražši než u normal synchra a třeba zadni stoji skoro 5tiskč :wink: delal jsem je taky ale ne original ale upravil jsem tam tlumiče Z passataB4 combi :wink:
CHCEŠ AUTOFOLIE?
tel přimo na mě- 602344790 stranky- http://www.autofolie-alter.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
montaže autofolií-tel 723 14 14 14-(17let),autoservis koncern(22let),supervag,diag.Delphi,plněni a čištěni klima

lubv
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 28.03.2010 00:53
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: GOLF COUNTRY syncro..

Příspěvek od lubv »

steve píše:
AdamV5 píše:Uvažuji o koupi, máte někdo s timhle autem zkušenosti? Jaká je dostupnost náhr. díly?
Takže jelikož jsem ho měl a celeho jsem ho skoro repasoval , tak vim že auto je až na par věci uplně stejne jako každa II golf v Synchro(což je jak řikaji kluci pohon 4x4), jedine co je rozdilné je že ma pod celym autem podram, na předni a zadni časti taky, jinak jsou jine ješte tlumiče předni i zadni, jinak da se řict vubec nic jineho je to prostě normal II akorat s podramem a jinyma tlumičema, ty jsou jen abych ti to potrvdil dražši než u normal synchra a třeba zadni stoji skoro 5tiskč :wink: delal jsem je taky ale ne original ale upravil jsem tam tlumiče Z passataB4 combi :wink:
Ještě mi prosím přetlumoč ten podram?

Lubv
Lub (Skype lubkok)

Uživatelský avatar
andydas
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 427
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: KačeroVW u Kladna

Re: GOLF COUNTRY syncro..

Příspěvek od andydas »

lubv píše:Ještě mi prosím přetlumoč ten podram?
karoserie je posazená na rámu, který vlastně tvoří nosnou část vozu.
na něm je přidělaná přední nápravnice, držáky motoru a převodovky, zadní ramena, kardan , rozvodovka.....
zkus pohledat. třeba tady: http://www.vw-golf-country.de/" onclick="window.open(this.href);return false;
" andy "
no road ?? no problem !!
.... syncro ....

* G II Country
* T3 syncro multivan
....břichoplaz....
* POLO 86C coupé
* POLO 6n1

mikeraff
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 268
Registrován: 05.01.2008 21:35
Bydliště: Sever,50°57'5.428"N, 14°33'25.161"E
Kontaktovat uživatele:

Re: GOLF COUNTRY syncro..

Příspěvek od mikeraff »

Golfa syncro country jsem mel uz 3x.Prvniho jsem komplet repasoval a delal prestavbu na TD.
Steve to jasne popsal,tlumice se taky daji upravit.Je uz par veci ktere se nedaji objednat ani v nemecku.Hlavne plastovy maly dily predniho ramu,mrizky atp.
Tady mas neco na inspiraci ,moje prace. http://www.4x4nazory.cz/phpBB2/viewtopi ... highlight=" onclick="window.open(this.href);return false;

Stug
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2272
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: GOLF COUNTRY syncro..

Příspěvek od Stug »

mikeraff píše:Golfa syncro country jsem mel uz 3x.Prvniho jsem komplet repasoval a delal prestavbu na TD.
Steve to jasne popsal,tlumice se taky daji upravit.Je uz par veci ktere se nedaji objednat ani v nemecku.Hlavne plastovy maly dily predniho ramu,mrizky atp.
Tady mas neco na inspiraci ,moje prace. http://www.4x4nazory.cz/phpBB2/viewtopi ... highlight=" onclick="window.open(this.href);return false;
Pěkně jsi si pohrál, smekám 8O
©©©© A6 C4 Avant, 2,5TDi 103kw. VW Polo 86cf 1,4D. VW Golf Mk I 1,6D. Bmw E46 2.0d.

e500ml
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 33
Registrován: 27.12.2010 18:34

Re: GOLF COUNTRY syncro..

Příspěvek od e500ml »

Jak je to se středovým a koncovým tlumičem výfuku? je na Countryho stejný jako na Synchro nebo je jiný?
diky

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“