GOLF II 1,6D

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: vwCharlie, areka

Uživatelský avatar
Miras 92
Pilot
Pilot
Příspěvky: 774
Registrován: 07.07.2011 19:55
Bydliště: okres Mělník

Re: GOLF II 1,6D

Příspěvek od Miras 92 »

Beru sebou tátu to je jasný že sám bych nejel :) , sem sice v oboru co se týče aut, ale myslím že je vždycky lepší se zeptat lidí kterým přímo tenhle typ prošel rukama. Právě těch zimních startů se bojím, tlakoměr na nafťáka sem na pučení nesehnal a velká zima neni jako třeba -25°c. No uvidíme jak pořídím. Díky za rady.

Uživatelský avatar
vwCharlie
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 7792
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: GOLF II 1,6D

Příspěvek od vwCharlie »

když někde přijedeš pro 25let staré auto za pár šušňů,tak co tam chceš s tlakoměrem jako šaškovat? To tam budeš shazovat palivové trubky,vyndávat vstřiky a jebat se? :roll:

Přijít takhle někdo za mnou,tak ho pošlu do pí.. :mrgreen:

Kámo moc to žereš :wink:
Očumím,poslechnu,projedu a buď kupim nebo ne.

Uživatelský avatar
golfgti
Profík
Profík
Příspěvky: 1062
Registrován: 26.04.2008 20:30
Bydliště: břeclav

Re: GOLF II 1,6D

Příspěvek od golfgti »

vwCharlie píše:když někde přijedeš pro 25let staré auto za pár šušňů,tak co tam chceš s tlakoměrem jako šaškovat? To tam budeš shazovat palivové trubky,vyndávat vstřiky a jebat se? :roll:

Přijít takhle někdo za mnou,tak ho pošlu do pí.. :mrgreen:

Kámo moc to žereš :wink:
Očumím,poslechnu,projedu a buď kupim nebo ne.
přesně tak

MAREKCYNYBULK
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 275
Registrován: 18.04.2011 15:01
Bydliště: Rakovnik
Kontaktovat uživatele:

Re: GOLF II 1,6D

Příspěvek od MAREKCYNYBULK »

hlavne to nechavat ohrat a vcas menit olej a filtr to je zaklad,bez nafty v cerpadle,jako pivař bez piva.mam taky g1 s 1.6d a mel jsem i G2 s 1.6td i s 1.9td z 3ky a v zime i pri -25 zadny problem se startama,kdyz neni clovek prase a umi se k tomu chovat,tak motor nalita i 700tkm jako muj.preci kdyz mas vymenit olej,tak ho proste vymenis,kdyz vis ze zacina zima das tam frydex,kazdy zna jenom tankovat a pak se divi,ze motor je KO,zimnich startu se neboj,ja pro jistotu menim naftovy filtr,davam tak 1x za 2roky zhavici svicky a dost dulezite je mit 100pro dobrou baterku,to je casty problem,ze nenastartujes a nedavat nekvalitni naftu,zamrzne a je to v haji.

Uživatelský avatar
El Burro
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 450
Registrován: 04.01.2009 19:42
Bydliště: Praha-Západ

Re: GOLF II 1,6D

Příspěvek od El Burro »

Mám Golfa 1.6TD a je to skvělé auto jak spotřebou tak spolehlivostí akorát jsem musel přehodit motor ten starší už neměl tlaky prostě nestartoval ani v létě jenom když byl hodně ohřátý a odešlo turbo.Od té doby v pohodě akorát mi odešlo relátko tak vždy první start nažhavím natvrdo pak už chytá i bez žhavení celý den.No ale co mě dostalo tak ceny toho relé Hella - 1900,BOSCH - 1500 8O to i ze slevama je to pálka chtěl bych se zeptat kde mají druhovýrobu za těch 600?Na Elitu kde mám slevy mají jen tyhle dvě a nějaké HC za 1300 to je taky dost a nebo jeslti máte někdo doma použité funkční tak odkoupím.Jo a jak tu někdo psal že to moc závodník není tak stačí poladit turbo pokud je v pořádku a přidat trochu na naftě a najednou za sebou necháváte ochcávky 1.9TDi jak nic sice pod mrakem kouře ale jede to jak blázen na 1.6 dehťák :mrgreen:
VW Golf II 1.6TD - http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=121&t=220870" onclick="window.open(this.href);return false;
VW Golf III 1.6 55kW - http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=128&t=309057" onclick="window.open(this.href);return false;
VW Golf III 1.6 74kW

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“