Výměna Synchronů

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: vwCharlie, areka

Odpovědět
Uživatelský avatar
DejWoS
Pilot
Pilot
Příspěvky: 844
Registrován: 14.01.2008 14:46
Bydliště: Česká Lípa

Výměna Synchronů

Příspěvek od DejWoS »

zdravim chtěl bych se zeptat na co si mám dát pozor při výměně synchronů ... teda jen u 2 stupně.... budu to dělat poprvé a tak aby tam na mě něčekaly nějaký nástrahy :D :D tak jestli by někdo poradil.... diky moc :)) :mrgreen:

Uživatelský avatar
lister
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4934
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Gross Maispitz

Re: Výměna Synchronů

Příspěvek od lister »

dávej bacha abys něco neztratil , nerozbil při rozebírání, aby ti nic nezbylo po složení...

nevím co víc poradit, dohromady na tom nic není , jen je potřeba mít nějaký nářadí a know-how
lister ví hodně o MegaSquirtu a nebojí se zeptat.

Golf MK1 16V ITB COP MegaSquirt2 189HP Quaife Tramont TY2
'92 Corrado MoonlightBlue 9A říznutý ABF, 2x výfuková vačka a MegaSquirt2..

Uživatelský avatar
DejWoS
Pilot
Pilot
Příspěvky: 844
Registrován: 14.01.2008 14:46
Bydliště: Česká Lípa

Re: Výměna Synchronů

Příspěvek od DejWoS »

lister píše:dávej bacha abys něco neztratil , nerozbil při rozebírání, aby ti nic nezbylo po složení...

nevím co víc poradit, dohromady na tom nic není , jen je potřeba mít nějaký nářadí a know-how
dík moc :)) jo jak scháníš tu skřín .. tak bych měl jednu navíc ale z 1,9D .. tak jestli to pomuže .. nj ale sem z druhyho konce republiky :D

Uživatelský avatar
DejWoS
Pilot
Pilot
Příspěvky: 844
Registrován: 14.01.2008 14:46
Bydliště: Česká Lípa

Re: Výměna Synchronů

Příspěvek od DejWoS »

tak sem si to zkusil na jiný prevodovce to vyndat a docela pohodicka... a ted to budu delat na ostro :D a z tý náhradní prevodovky sem vyndal synchron na 2 stupni ale ten je spatnej ... jak tam sou zevnitř ty plošky tak ty tam nejsou :D tak sem vyndal i z 5 stupně a sou oupně stejný jen na jednu maličkost která je asi hodne duležitá no ... ten synchron na ty 2 má po odvodu zevnitř takovou jako drážku .. asi zřejmě pro mazání a ten z tý pětky to nemá tak jestli by to hodně vadilo kdybych tam dal na ten 2 stupen synchron z 5 stupne ... diky moc za radu :)

zorzo
Řidič
Řidič
Příspěvky: 72
Registrován: 06.03.2011 21:07

Re: Výměna Synchronů

Příspěvek od zorzo »

Dají se koupit nové synchrony na převodovku? Třeba jenom na 2 stupeň? A kolik to tak stojí?

MonsterGolf
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 286
Registrován: 12.01.2011 22:28

Re: Výměna Synchronů

Příspěvek od MonsterGolf »

hele jak ste to vyřešili?? Co já jsem rozebral převodovky, tak měli na 2ce a 3ce jiný synchrony... Funguje ti to s tím obyyč z 5ky??..

Uživatelský avatar
DejWoS
Pilot
Pilot
Příspěvky: 844
Registrován: 14.01.2008 14:46
Bydliště: Česká Lípa

Re: Výměna Synchronů

Příspěvek od DejWoS »

MonsterGolf píše:hele jak ste to vyřešili?? Co já jsem rozebral převodovky, tak měli na 2ce a 3ce jiný synchrony... Funguje ti to s tím obyyč z 5ky??..

... nevim šla tam r0vn0u TDI :mrgreen:

Uživatelský avatar
Lucas
Závodník
Závodník
Příspěvky: 535
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Výměna Synchronů

Příspěvek od Lucas »

zorzo píše:Dají se koupit nové synchrony na převodovku? Třeba jenom na 2 stupeň? A kolik to tak stojí?
daji se koupit a na benzina, na 2r stupen stoji kolem 1000kc

Uživatelský avatar
MarekGTI
Řidič
Řidič
Příspěvky: 143
Registrován: 21.03.2010 16:12
Bydliště: Slovakia
Kontaktovat uživatele:

Re: Výměna Synchronů

Příspěvek od MarekGTI »

Dá sa zvládnuť výmena synchrónu pomocou bežného náradia a stránky http://brokevw.com/
Nerobil som to nikdy...
A môžem poprosiť o čísla jednotlivých synchrónov?
Ďakujem

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“