GolfII-el. řízený karburátor

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: vwCharlie, areka

alik6
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 20.02.2008 20:02

GolfII-el. řízený karburátor

Příspěvek od alik6 »

Zdravim, nenašel by se tu někdo kdo by měl elektricky řízenej karburátor na 2 golfa rok výroby 91 a obsah 1.6 ale může být i 1.8?????? :roll: Už jsem koukal snad všude, ale nic nemůžu sehnat...... kontakt na mě je alik6@seznam.cz
Díky za pomoc.

boobika
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2542
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: kousek od Brna

Re: GolfII-el. řízený karburátor

Příspěvek od boobika »

el. řízenej karbec 2ee je pouze na 1.6 PN

sice se jich moc funkčních v regálech neválí, ale dá se sehnat. pokud by jsi byl od brna, tak bych věděl o jednom místě.

zlobí tě nějak? třeba by se dalo něco poopravit. nebo dej tady vyhledat "2ee" "ecotronic" "pn", poměrně často se to tady řeší
no abs, no klima, no servo -> no problem

Uživatelský avatar
ok
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2770
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: GolfII-el. řízený karburátor

Příspěvek od ok »

Akorát tak 1.8 jednobod.

KamilGTTDI
Pilot
Pilot
Příspěvky: 868
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: tam za humny

Re: GolfII-el. řízený karburátor

Příspěvek od KamilGTTDI »

ja to predelal na motor 1.8, zatim jsem to nrskousel natocit ale problem v tom nevidim, 1.8 ma akorat vetsi zdvih....

anacixem
Profík
Profík
Příspěvky: 1194
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: KV

Re: GolfII-el. řízený karburátor

Příspěvek od anacixem »

Kdysi sem měl Jettu 1.8 s 2EE karbecem a uplně v poho.Jezdilo to uplně za h***o.
Lupo TDi ++
Sharan TDi

alik6
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 20.02.2008 20:02

Re: GolfII-el. řízený karburátor

Příspěvek od alik6 »

Bohužel jsem z Plzně, ale myslim si, že by to šlo určitě poslat poštou..... mam u toho karburátoru v pytli servomotůrek, takže mi to nedrží otáčky a pořád lítaji nahoru a dolu a když se ten motůrek vypojí, tak to drží otáčky, ale moc velký........ už jsem to měl i rozebraný a čistil jsem celej karbec, ale pořád je to stejný. Jinak BOB je celkem v pohodě.....
Přílohy
DSC00077.JPG

Uživatelský avatar
Drag
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1223
Registrován: 04.10.2007 13:30
Bydliště: České Budějovice-Trhové Sviny
Kontaktovat uživatele:

Re: GolfII-el. řízený karburátor

Příspěvek od Drag »

alik6 píše:Bohužel jsem z Plzně, ale myslim si, že by to šlo určitě poslat poštou..... mam u toho karburátoru v pytli servomotůrek, takže mi to nedrží otáčky a pořád lítaji nahoru a dolu a když se ten motůrek vypojí, tak to drží otáčky, ale moc velký........ už jsem to měl i rozebraný a čistil jsem celej karbec, ale pořád je to stejný. Jinak BOB je celkem v pohodě.....
Mám tu motor 1,6PN a ten karbec na tom je...

alik6
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 20.02.2008 20:02

Re: GolfII-el. řízený karburátor

Příspěvek od alik6 »

Drag píše:
alik6 píše:Bohužel jsem z Plzně, ale myslim si, že by to šlo určitě poslat poštou..... mam u toho karburátoru v pytli servomotůrek, takže mi to nedrží otáčky a pořád lítaji nahoru a dolu a když se ten motůrek vypojí, tak to drží otáčky, ale moc velký........ už jsem to měl i rozebraný a čistil jsem celej karbec, ale pořád je to stejný. Jinak BOB je celkem v pohodě.....
Mám tu motor 1,6PN a ten karbec na tom je...
Pošleš mi na tebe telefon nebo ICQ???? Myslim, že se snad domluvíme......

Uživatelský avatar
Drag
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1223
Registrován: 04.10.2007 13:30
Bydliště: České Budějovice-Trhové Sviny
Kontaktovat uživatele:

Re: GolfII-el. řízený karburátor

Příspěvek od Drag »

alik6 píše:
Drag píše: Mám tu motor 1,6PN a ten karbec na tom je...
Pošleš mi na tebe telefon nebo ICQ???? Myslim, že se snad domluvíme......
496-086-177

alik6
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 20.02.2008 20:02

Re: GolfII-el. řízený karburátor

Příspěvek od alik6 »

Drag píše:
alik6 píše: Pošleš mi na tebe telefon nebo ICQ???? Myslim, že se snad domluvíme......
496-086-177
Hele ja vim, že otavuju, ale moch by si se prosimtě na to ICQ přihlásit???? Abych věděl jestli mam hledat dál.... dík

Uživatelský avatar
Drag
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1223
Registrován: 04.10.2007 13:30
Bydliště: České Budějovice-Trhové Sviny
Kontaktovat uživatele:

Re: GolfII-el. řízený karburátor

Příspěvek od Drag »

Tak dneska jsem ti ho poslal :wink: :wink:

charli.charli
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 24.02.2008 09:15

Re: GolfII-el. řízený karburátor

Příspěvek od charli.charli »

Cus aliku.Je to v pytli.Ja mam uplne stejnej problem.Neni to servomotor,ale civka,ale to je jedno, vni problem neni.Problem je v rizeni ty civky.Ten hajzlik je hned pod ni.Ma tri kontakty.Jetli mas nejakyho schopnyho elektromechanika tak si to nech promerit.Je to vlastne potenciometr a ten dava signaly do mozku a ten potom dava dal signal ty civce.Pousti ji tam vic nebo min proudu a ona se vic nebo min zavira(otvira).Nasel jsem ji v jedny mototechne u nas ale ta racha 4,500,- kc.Kaslat na to,za to bych mel pulku dalsi dvojky!Predelal jsem to na klasickej karbec.Zlaty 3 kabely a tri podtlaky.Tak zatim cus. Jo ty hodnoty najdes na http://www.ruddies.business.t-online.de ... e2ee06.gif

Uživatelský avatar
vwCharlie
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 7792
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: GolfII-el. řízený karburátor

Příspěvek od vwCharlie »

někde jsem tady vypsal jak vyblikat jednoduše závady tohoto typu motoru,nedávno to tu zase bylo. Jde tam snadno zjistit aji ten potenciometr :wink:


alik6
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 20.02.2008 20:02

Re: GolfII-el. řízený karburátor

Příspěvek od alik6 »

charli.charli píše:Cus aliku.Je to v pytli.Ja mam uplne stejnej problem.Neni to servomotor,ale civka,ale to je jedno, vni problem neni.Problem je v rizeni ty civky.Ten hajzlik je hned pod ni.Ma tri kontakty.Jetli mas nejakyho schopnyho elektromechanika tak si to nech promerit.Je to vlastne potenciometr a ten dava signaly do mozku a ten potom dava dal signal ty civce.Pousti ji tam vic nebo min proudu a ona se vic nebo min zavira(otvira).Nasel jsem ji v jedny mototechne u nas ale ta racha 4,500,- kc.Kaslat na to,za to bych mel pulku dalsi dvojky!Predelal jsem to na klasickej karbec.Zlaty 3 kabely a tri podtlaky.Tak zatim cus. Jo ty hodnoty najdes na http://www.ruddies.business.t-online.de ... e2ee06.gif

Zdárek, nejdřív mi to občas začalo chcípat když jsem vyřadil, byla prasklá podložka pod karburátorem, takže to přisávalo vzduch, když jsem to vyměnil, tak to bylo stejný...... automechanik si nejdřív myslet, že sou to čidla, když se na to podíval, tak z katalyzátoru padaly kousky, takže jezdim bez kat. :roll: pak zjistil, že je to karburátor, měl tam jetu co měla prasklou taky tu podložku, tak tam dal karbec z ní a běhalo to v podě..... ten muj jsme rozebraly a vyčistily, ale otáčky houpaly furt...... skusily jsme vypojit tu cívku a drželo to stálé otáčky, ale byly moc vysoký.
Až mi přijde ten novej, tak ho tam šoupnu a tenhle teda opravim, když už vim teda čim to je.
Hele tak dikes........

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“