čím zpevnit tapecy?

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: vwCharlie, areka

boobika
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2542
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: kousek od Brna

čím zpevnit tapecy?

Příspěvek od boobika »

potřeboval bych nějak zpevnit tapecy. čím by se daly napustit nebo nějak ošetřit, aby se zpevnily??


rady, tipy ....

díky :)
no abs, no klima, no servo -> no problem

Uživatelský avatar
OndrIs
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1875
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Morava,
Kontaktovat uživatele:

Re: čím zpevnit tapecy?

Příspěvek od OndrIs »

boobika píše:potřeboval bych nějak zpevnit tapecy. čím by se daly napustit nebo nějak ošetřit, aby se zpevnily??


rady, tipy ....

díky :)
zezadu bych to potřel laminátem !

Uživatelský avatar
sonymagnat
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 343
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Moravwskoslezky Kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: čím zpevnit tapecy?

Příspěvek od sonymagnat »

souhlas stačilo by to potřít pryskyřici a bude to pěkně pevne

boobika
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2542
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: kousek od Brna

Re: čím zpevnit tapecy?

Příspěvek od boobika »

a pověděli byste mi co mám přesně koupit? třeba nějaký odkaz, protože v tomto se vůbec nevyznám
no abs, no klima, no servo -> no problem

Uživatelský avatar
vwCharlie
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 7792
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: čím zpevnit tapecy?

Příspěvek od vwCharlie »

pošli foto,nějaké mám,jestli se trefíš do vzoru,prodám levně. :wink:

a jedny mám tady i s reprákama Panasonic,kdyby náhodou někdo chtěl,nechám celou sadu za 300,- tak jak je. Kdyby se někdo náhodou rozhodl řezat do tapeců.Jsou to takové laminoplastové z druhé strany,takže se pod loktem neproboří a ani se nerozmočí.
Přílohy
IMG_0930.JPG
IMG_0932.JPG

Uživatelský avatar
OndrIs
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1875
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Morava,
Kontaktovat uživatele:

Re: čím zpevnit tapecy?

Příspěvek od OndrIs »

měl by jsi to dostat koupit buď v drogrri nebo v železářství
je to prostě plyskiřice (lepidlo s tvrdidlem) a pletená tkanina! Ty dveře zezadu natřeš tím lepidlem a daš na to tu tkaninu a tu tkaniinu ješte taky potřeš ,a až to uschne tak je to tvrde jako plast :wink: Da se to koupit i zvlašt nebo jako sada !

Uživatelský avatar
vwCharlie
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 7792
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: čím zpevnit tapecy?

Příspěvek od vwCharlie »

OndrIs píše:měl by jsi to dostat koupit buď v drogrri nebo v železářství
je to prostě plyskiřice (lepidlo s tvrdidlem) a pletená tkanina! Ty dveře zezadu natřeš tím lepidlem a daš na to tu tkaninu a tu tkaniinu ješte taky potřeš ,a až to uschne tak je to tvrde jako plast :wink: Da se to koupit i zvlašt nebo jako sada !
taky mě to asi čeká,tento postup se mi tak nejvíc zamlouvá. Nemám to ještě zas až takovou hrůzu,ale jednou na to dojde a sehnat se mi tu mojí barvu ještě nikde nepodařilo.

boobika
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2542
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: kousek od Brna

Re: čím zpevnit tapecy?

Příspěvek od boobika »

vwCharlie: mám 2 sady tapeců, takže to zkusím na jedné z nich. kouknu někde po tom "lepidle"


díky všem za pomoc :wink:
no abs, no klima, no servo -> no problem

Uživatelský avatar
Bastard
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9884
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: čím zpevnit tapecy?

Příspěvek od Bastard »

vwCharlie píše:
OndrIs píše:měl by jsi to dostat koupit buď v drogrri nebo v železářství
je to prostě plyskiřice (lepidlo s tvrdidlem) a pletená tkanina! Ty dveře zezadu natřeš tím lepidlem a daš na to tu tkaninu a tu tkaniinu ješte taky potřeš ,a až to uschne tak je to tvrde jako plast :wink: Da se to koupit i zvlašt nebo jako sada !
taky mě to asi čeká,tento postup se mi tak nejvíc zamlouvá. Nemám to ještě zas až takovou hrůzu,ale jednou na to dojde a sehnat se mi tu mojí barvu ještě nikde nepodařilo.
Jen tak ze zvědavosti, jakou sháníš?

Uživatelský avatar
vwCharlie
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 7792
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: čím zpevnit tapecy?

Příspěvek od vwCharlie »

Bastard píše:
vwCharlie píše:taky mě to asi čeká,tento postup se mi tak nejvíc zamlouvá. Nemám to ještě zas až takovou hrůzu,ale jednou na to dojde a sehnat se mi tu mojí barvu ještě nikde nepodařilo.
Jen tak ze zvědavosti, jakou sháníš?
no ještě mě to moc neštve,ale vím,že když tam opřut loket,že je to tam takové měkčí a u zrcátka to mám naprasklé,jak to někdo rval kdysi dolů. Tak jen tak,kdybych to někdy viděl ok,tak koupím.Je to třídveř - řidič.Měl by to být bezpříč,do příčky se to nedělalo,i když mám příčku,ale ten kousíček v rožku mi nevadí.Na doppelwobberu jsem ho nenašel,nepoznal jsem ho tam.Ale je to takový modrý s nazelenalým proužkem podél,pod oknem ten pruh z koženky,zítra to kdyžtak sfotím.

Uživatelský avatar
Keflek
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1647
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: čím zpevnit tapecy?

Příspěvek od Keflek »

boobika píše:vwCharlie: mám 2 sady tapeců, takže to zkusím na jedné z nich. kouknu někde po tom "lepidle"


díky všem za pomoc :wink:

Hlavne tu tkaninu musis poradne prosytit 8) ale to je ti asi jasny :lol:

Uživatelský avatar
GTI16V
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4637
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Česká Lípa

Re: čím zpevnit tapecy?

Příspěvek od GTI16V »

...jo a sežeň si jemnější tkaninu. Ta co prodávaj v sadě v každý drogérce je zrovna ta nejhrubší , je jak záplata na pytel a ta se hodí spíš na velký rovný plochy - třeba na VW lodě :mrgreen: - dá se sehnat různá jemnost a ta se pak se dá líp přizpůsobit ne zrovna rovnýmu povrchu, což zrovna tapec je. Půjde to i s tou hrubou, ale nic moc..ikdyž jí prosytíš, tak má tendenci odstávat na záhybech....tolik chytrých řečí, ale věřit mi můžeš, kolikrát mám místo rypáku kbelík s iniciátorem :mrgreen:
NO SHINE JUST PERFORMANCE
1989 G2 GTI 16V (swap vr6)
1991 G2 1.6TD GL
1996 G3 1.9 TDI

insta: @mkv2r6base
facebook: mkdva vršestá

Uživatelský avatar
OndrIs
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1875
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Morava,
Kontaktovat uživatele:

Re: čím zpevnit tapecy?

Příspěvek od OndrIs »

Přesně tak laminát je svinstvo :lol:

Uživatelský avatar
vwCharlie
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 7792
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: čím zpevnit tapecy?

Příspěvek od vwCharlie »

vwCharlie píše:
Bastard píše: Jen tak ze zvědavosti, jakou sháníš?
no ještě mě to moc neštve,ale vím,že když tam opřut loket,že je to tam takové měkčí a u zrcátka to mám naprasklé,jak to někdo rval kdysi dolů. Tak jen tak,kdybych to někdy viděl ok,tak koupím.Je to třídveř - řidič.Měl by to být bezpříč,do příčky se to nedělalo,i když mám příčku,ale ten kousíček v rožku mi nevadí.Na doppelwobberu jsem ho nenašel,nepoznal jsem ho tam.Ale je to takový modrý s nazelenalým proužkem podél,pod oknem ten pruh z koženky,zítra to kdyžtak sfotím.
:arrow:
Přílohy
můj tapec.JPG

Uživatelský avatar
Keflek
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1647
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: čím zpevnit tapecy?

Příspěvek od Keflek »

vwCharlie píše:
vwCharlie píše:no ještě mě to moc neštve,ale vím,že když tam opřut loket,že je to tam takové měkčí a u zrcátka to mám naprasklé,jak to někdo rval kdysi dolů. Tak jen tak,kdybych to někdy viděl ok,tak koupím.Je to třídveř - řidič.Měl by to být bezpříč,do příčky se to nedělalo,i když mám příčku,ale ten kousíček v rožku mi nevadí.Na doppelwobberu jsem ho nenašel,nepoznal jsem ho tam.Ale je to takový modrý s nazelenalým proužkem podél,pod oknem ten pruh z koženky,zítra to kdyžtak sfotím.
:arrow:
Jejej,ty mam taky :lol: akorat trochu podle sebe. Ajinak zrovna tyhle tapecaky tu nekdo nabizel,teda nabizel jich vic,ale tyhle mel mezi nima. Ale za boha si nevzpomenu kdo to byl :roll: . Je to tak dva,tri tydny

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“