přestavba zapalovacího bloku na indučku

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: vwCharlie, areka

Odpovědět
Uživatelský avatar
mcsow
Řidič
Řidič
Příspěvky: 171
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: žatec
Kontaktovat uživatele:

přestavba zapalovacího bloku na indučku

Příspěvek od mcsow »

co se vše musí přehodit, kamaradovi odešla na 2.0i z toleda, a vyděl sem tady že rp na indučku jezdí(jezdilo) předem dík za rady je to z důvodu že díly na indučku mám a na zapalovací blok ne
vw golf II 1.9Mtdi
trabant 601S

boobika
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2542
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: kousek od Brna

Re: přestavba zapalovacího bloku na indučku

Příspěvek od boobika »

zapalovacím blokem myslíš co? sytém s rozdělovačem nebo se zapalovací lištou?

pokud dobře pamatuju, tak toledo (pokud máš na mysli do r 99) má rozdělovač. takže jestli ti jde o ten zapalovací modul, tak je stejný i s feldou za pár korun a nemusíš nic bastlit.
no abs, no klima, no servo -> no problem

Uživatelský avatar
mcsow
Řidič
Řidič
Příspěvky: 171
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: žatec
Kontaktovat uživatele:

Re: přestavba zapalovacího bloku na indučku

Příspěvek od mcsow »

boobika píše:zapalovacím blokem myslíš co? sytém s rozdělovačem nebo se zapalovací lištou?

pokud dobře pamatuju, tak toledo (pokud máš na mysli do r 99) má rozdělovač. takže jestli ti jde o ten zapalovací modul, tak je stejný i s feldou za pár korun a nemusíš nic bastlit.
jj zapalovací modul sem myslel, ale čekal sem jinou odpověd,ale na feldách bude asi jinčí kvality, prej to na nich často odchází, jinak kdyby ho někdo mněl z vw za rozumnou cenu
vw golf II 1.9Mtdi
trabant 601S

boobika
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2542
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: kousek od Brna

Re: přestavba zapalovacího bloku na indučku

Příspěvek od boobika »

a jakou odpověď jsi čekal? :lol:

já bych teda radši koupil za litr novej modul (nebo napiš třeba pikachuxxx o jetej), než vymýšlel už vymyšlené. nevím jestli u feldy často odcházejí, doma je v autě pořád původní a jede, v práci plno felicií a taky nebyly problémy a ani tak jsem nezaslechl, že by to bylo nějak extra poruchový zboží. určitě to vydrží dýl jak vlastní výrobek. a taky máš na nové 2 roky záruku.

stejnej modul by měla používat felda, ochcávka, cordoba, arosa, golf, passat, polo a další
no abs, no klima, no servo -> no problem

pov
Pilot
Pilot
Příspěvky: 848
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Hulín

Re: přestavba zapalovacího bloku na indučku

Příspěvek od pov »

mam zapalovaci modul z pasata B3... jen nevim kde, mrknu po nem a zjistim co to je zec

Uživatelský avatar
hugo
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 282
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Hodoninsko

Re: přestavba zapalovacího bloku na indučku

Příspěvek od hugo »

Jde to předělat jednoduše, já to tak mám na motoru 1.8 16v z cordoby. Potřebuješ ind cívku a spínací modul zapalovani (placatý modul tuším s pěti pinovym konektorem) třeba z té G2. Barva vodičů je tuším stejná, takže to není problém přepojit. Ten zapalovaci modul v novějších autech vlastně obsahuje civku a spínací modul v jednom, u starších to bylo zvlášť

Uživatelský avatar
mcsow
Řidič
Řidič
Příspěvky: 171
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: žatec
Kontaktovat uživatele:

Re: přestavba zapalovacího bloku na indučku

Příspěvek od mcsow »

hugo píše:Jde to předělat jednoduše, já to tak mám na motoru 1.8 16v z cordoby. Potřebuješ ind cívku a spínací modul zapalovani (placatý modul tuším s pěti pinovym konektorem) třeba z té G2. Barva vodičů je tuším stejná, takže to není problém přepojit. Ten zapalovaci modul v novějších autech vlastně obsahuje civku a spínací modul v jednom, u starších to bylo zvlášť
dík to je přesně to co sem chtěl slyšet
vw golf II 1.9Mtdi
trabant 601S

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“