Pojezdy k sedačkám

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: vwCharlie, areka

Odpovědět
Uživatelský avatar
Ladin
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 278
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Pojezdy k sedačkám

Příspěvek od Ladin »

Zdravím všechny klubáky, chtěl jsem se zeptat jak vymontovat pojezdy(adaptéry) od sedaček, mám doma anatomy a chtěl bych je dát do golfa ale potřeboval bych poradit stima adaptérama. Jo a kdyby jste nikdo doma měl třeba nějaký roztrhaný sedačky na hadr(jedná se mi jenom o adaptéry), nebo třeba samotný adaptéry, a bylo by to za rozumnou cenu a poblíž Prahy tak bych je bral.

Uživatelský avatar
vwCharlie
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 7792
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: Pojezdy k sedačkám

Příspěvek od vwCharlie »

Ladin píše:Zdravím všechny klubáky, chtěl jsem se zeptat jak vymontovat pojezdy(adaptéry) od sedaček, mám doma anatomy a chtěl bych je dát do golfa ale potřeboval bych poradit stima adaptérama. Jo a kdyby jste nikdo doma měl třeba nějaký roztrhaný sedačky na hadr(jedná se mi jenom o adaptéry), nebo třeba samotný adaptéry, a bylo by to za rozumnou cenu a poblíž Prahy tak bych je bral.
jestli myslíš tu kovovou konstrukci pod molitanem,tak mám. Levně,aspoň nějakou symbolickou cenu,abys mě to donutil zabalit a zajet s tím na poštu. :wink:

Uživatelský avatar
Ladin
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 278
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: Pojezdy k sedačkám

Příspěvek od Ladin »

vwCharlie píše:
Ladin píše:Zdravím všechny klubáky, chtěl jsem se zeptat jak vymontovat pojezdy(adaptéry) od sedaček, mám doma anatomy a chtěl bych je dát do golfa ale potřeboval bych poradit stima adaptérama. Jo a kdyby jste nikdo doma měl třeba nějaký roztrhaný sedačky na hadr(jedná se mi jenom o adaptéry), nebo třeba samotný adaptéry, a bylo by to za rozumnou cenu a poblíž Prahy tak bych je bral.
jestli myslíš tu kovovou konstrukci pod molitanem,tak mám. Levně,aspoň nějakou symbolickou cenu,abys mě to donutil zabalit a zajet s tím na poštu. :wink:
A byla by pro levou a pravou stranu (řidič, spolujezdec)? Co je u tebe simbolická cena?

Uživatelský avatar
vwCharlie
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 7792
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: Pojezdy k sedačkám

Příspěvek od vwCharlie »

Ladin píše:
vwCharlie píše:jestli myslíš tu kovovou konstrukci pod molitanem,tak mám. Levně,aspoň nějakou symbolickou cenu,abys mě to donutil zabalit a zajet s tím na poštu. :wink:
A byla by pro levou a pravou stranu (řidič, spolujezdec)? Co je u tebe simbolická cena?
mám levou i pravou stranu. Cenu nahoď sám,za jakou bys to byl ochoten do něčeho zabalit a odvést na poštu :)

Uživatelský avatar
Ladin
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 278
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: Pojezdy k sedačkám

Příspěvek od Ladin »

vwCharlie píše:
Ladin píše: A byla by pro levou a pravou stranu (řidič, spolujezdec)? Co je u tebe simbolická cena?
mám levou i pravou stranu. Cenu nahoď sám,za jakou bys to byl ochoten do něčeho zabalit a odvést na poštu :)
:lol: :lol: Já jsem takovej srdcař že bych to udělal klidně i zadarmo, to je nejlepší cena :lol: :lol: Tak to uděláne jinak já ti cenu navrhnu a ty sní buď budeš nebo nebudeš souhlasit

Uživatelský avatar
Ladin
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 278
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: Pojezdy k sedačkám

Příspěvek od Ladin »

Ladin píše:
vwCharlie píše:mám levou i pravou stranu. Cenu nahoď sám,za jakou bys to byl ochoten do něčeho zabalit a odvést na poštu :)
:lol: :lol: Já jsem takovej srdcař že bych to udělal klidně i zadarmo, to je nejlepší cena :lol: :lol: Tak to uděláne jinak já ti cenu navrhnu a ty sní buď budeš nebo nebudeš souhlasit
Navrhuji 100,- + poštovný

Uživatelský avatar
vwCharlie
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 7792
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: Pojezdy k sedačkám

Příspěvek od vwCharlie »

Ladin píše:
Ladin píše: :lol: :lol: Já jsem takovej srdcař že bych to udělal klidně i zadarmo, to je nejlepší cena :lol: :lol: Tak to uděláne jinak já ti cenu navrhnu a ty sní buď budeš nebo nebudeš souhlasit
Navrhuji 100,- + poštovný
nejdu :D ,já zas takový srdcař nejsem v tomto ohledu :lol: .Kdyby sis pro to přijel,tak bych ti to dal,ale jinak to seru.Kašli na to :D .Je to dost velké a neforemné,těžké,blbě by se to balilo.Asi budeš mít leší,když ti někdo sežene z okolí.

Uživatelský avatar
Ladin
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 278
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: Pojezdy k sedačkám

Příspěvek od Ladin »

vwCharlie píše:
Ladin píše: Navrhuji 100,- + poštovný
nejdu :D ,já zas takový srdcař nejsem v tomto ohledu :lol: .Kdyby sis pro to přijel,tak bych ti to dal,ale jinak to seru.Kašli na to :D .Je to dost velké a neforemné,těžké,blbě by se to balilo.Asi budeš mít leší,když ti někdo sežene z okolí.
:wink: Tak ok :wink:

Uživatelský avatar
Ladin
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 278
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: Pojezdy k sedačkám

Příspěvek od Ladin »

Opravdu níkdo doma nemá třeba sedačky na vyhození? Prosím nejlépe Praha a okolí. Byl jsem dneska na vrakovišti a musel bych si vzít celý sedačky za 800,-.

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“