Golf MKII GTi - předběžně

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: vwCharlie, areka

Uživatelský avatar
Q-Ball
Profík
Profík
Příspěvky: 1133
Registrován: 06.12.2007 22:30
Bydliště: Hradec Kralove
Kontaktovat uživatele:

Re: Golf MKII GTi - předběžně

Příspěvek od Q-Ball »

anacixem píše:Ted sem opravoval jednu dvojku bouranou na podvozek a bylo to ,to samí,ohnutá těhlice a kolo bylo ven půl vzorkem gumy.
možná stupidní dotaz, ale v tuhle chvíli si nejsem jistej :mrgreen: ..když by se vyměnil podvozek(komplet tlumiče i pružiny), tak kdyby to bylo to co říkáš ty, tak by to bylo pak v cajku?
Zatáčky zachrání rozpěrná tyč, auto se tak nehejbe když tam p*cáš bič
G7R & mk2GTI

Uživatelský avatar
Q-Ball
Profík
Profík
Příspěvky: 1133
Registrován: 06.12.2007 22:30
Bydliště: Hradec Kralove
Kontaktovat uživatele:

Re: Golf MKII GTi - předběžně

Příspěvek od Q-Ball »

petulka píše:
Q-Ball píše: možná stupidní dotaz, ale v tuhle chvíli si nejsem jistej :mrgreen: ..když by se vyměnil podvozek(komplet tlumiče i pružiny), tak kdyby to bylo to co říkáš ty, tak by to bylo pak v cajku?
Nene hele těhlice je to na čem je na spodní části tlumič přišroubovanej...ale těhlice z nákýho staršího golfíka neska není problém....a ani to není drahý....ale ten podvozek je i tak dobrá investicekterá se vyplatí,víš na čem jezdíš a nemusíš mít strach....
Aha--a nemáš nějakou fotku-nebo stačí třeba schémátko, jak by to mělo vypadat(myslim původní nebo dobrej stav)?..abych se na to mohl případně zaměřit až se uskuteční prohlídka..Protože druhá strana nemusí bejt taky zrovna v kondici, tak porovnávat to s tim by asi nebylo nešťstnější
Zatáčky zachrání rozpěrná tyč, auto se tak nehejbe když tam p*cáš bič
G7R & mk2GTI

Uživatelský avatar
Samik
Profík
Profík
Příspěvky: 942
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: českobudějovickoo :-)))
Kontaktovat uživatele:

Re: Golf MKII GTi - předběžně

Příspěvek od Samik »

Já bych sebou na tu další prohlíku vzal někoho kdo se v tom orientuje... Jen tak fakt budeš vědět co tomu doopravdy je a kolik bude případná investice... :idea:
Every day i see my dream - GII 1.8.T (200 PS) http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=121&t=37653" onclick="window.open(this.href);return false; - už je fuč...

VW Passat 3BG Kombi Highline 1.9 TDi PD 96 kW...

Uživatelský avatar
em-phaser
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1413
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mělník
Kontaktovat uživatele:

Re: Golf MKII GTi - předběžně

Příspěvek od em-phaser »

Hih můj modrej ted stojí na stejných kolech :-) 7,5/16" TSW ale jen přechodně..koupil sem je mamce na Lanciu Ypsilon :lol:
Audi A4 S-line fahrwerk+ex Modrej Golf II. mTDi porschekanál mit hifi anláge
"Danke Wolfsburg"
Lancia Delta Evo 1
Vin Diesel není on...to jsem přeci jáááááá !!!

Uživatelský avatar
Q-Ball
Profík
Profík
Příspěvky: 1133
Registrován: 06.12.2007 22:30
Bydliště: Hradec Kralove
Kontaktovat uživatele:

Re: Golf MKII GTi - předběžně

Příspěvek od Q-Ball »

em-phaser píše:Hih můj modrej ted stojí na stejných kolech :-) 7,5/16" TSW ale jen přechodně..koupil sem je mamce na Lanciu Ypsilon :lol:
TSW Avus 8)
Zatáčky zachrání rozpěrná tyč, auto se tak nehejbe když tam p*cáš bič
G7R & mk2GTI

Uživatelský avatar
Q-Ball
Profík
Profík
Příspěvky: 1133
Registrován: 06.12.2007 22:30
Bydliště: Hradec Kralove
Kontaktovat uživatele:

Re: Golf MKII GTi - předběžně

Příspěvek od Q-Ball »

Samik píše:Já bych sebou na tu další prohlíku vzal někoho kdo se v tom orientuje... Jen tak fakt budeš vědět co tomu doopravdy je a kolik bude případná investice... :idea:
Tak každopádně jo...Ono když se nad tim zamyslim, tak ani nejde o to usmlouvat nějakou tisícovku-i když se peníze neválej na zemi...Ale spíš o to, kolik do toho bude muset přijít-přijde-a bude chtít přijít...Počítám s tim, že to asi nebude libový, když to přes rok stálo-proto taky nechci hned jezdit a pálit gumy...pěkně v klidu a hlavně pořádně, abych pak věděl, co od toho můžu čekat...Golfa jsem chtěl vždycky a nikdy jsem ho neměl ani jsem neměl příležitost se na nějakym hrabat, proto se ptám(možná stupidně), ale přecejen jsou tady lidi(většina), co už s těmahle kárama něco zažili-rozhodně víc než já, protože jak jsem řekl-G2 jsem neviděl ani zespoda :oops:
Zatáčky zachrání rozpěrná tyč, auto se tak nehejbe když tam p*cáš bič
G7R & mk2GTI

boobika
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2542
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: kousek od Brna

Re: Golf MKII GTi - předběžně

Příspěvek od boobika »

Q-Ball: pokud jsi vždycky chtěl g2, tak ppřemýšlej jestli by nebylo lepší poohlídnout se po nějaké v lepším stavu, lavně pojízdné. když koukneš zde do autobazaru, tak je tam dost g2 a ne moc drahých.
opravit se dá skoro všechno, ale je to o času a penězích.

aby jsi pak, třeba kvůli tomu, že auto bude další půlrok stát při opravách, nezanevřel na g2 jako jedna zdejší myš :lol:
no abs, no klima, no servo -> no problem

Uživatelský avatar
Q-Ball
Profík
Profík
Příspěvky: 1133
Registrován: 06.12.2007 22:30
Bydliště: Hradec Kralove
Kontaktovat uživatele:

Re: Golf MKII GTi - předběžně

Příspěvek od Q-Ball »

boobika píše:Q-Ball: pokud jsi vždycky chtěl g2, tak ppřemýšlej jestli by nebylo lepší poohlídnout se po nějaké v lepším stavu, lavně pojízdné. když koukneš zde do autobazaru, tak je tam dost g2 a ne moc drahých.
opravit se dá skoro všechno, ale je to o času a penězích.

aby jsi pak, třeba kvůli tomu, že auto bude další půlrok stát při opravách, nezanevřel na g2 jako jedna zdejší myš :lol:
Nene-mě právě nejde o to s tim hned jezdit-jak jsem psal výš-nespěchám na to...Jasně že kdyby to mělo bejt 5let, tak by to nebylo moc dobrý, ale i tak :) ...Je to dva roky zpátky co jsem měl možnost koupit od souseda 1.8 16V, černý, 3dv.(tyhle kombinace miluju)..ale bylo to na mě moc brzo..ale cena byla hodně luxusní-ze známosti...Proto když jsem viděl tohohle, tak jsem si říkal, že toho musim mít..první tejden jsem neviděl žádnou vadu-prostě jen to hezký :mrgreen: , pak už jsem začal trošku i přemejšlet...Jako je možný že toho budu třeba pak litovat nebo že když spočítám pak na konci peníze, tak zjistim že jsem mohl mít něco ůplně jinýho a ne 20let starýho Golfa-ale mě se to auto prostě líbilo, líbí a asi i líbit bude..Nevim-něco na těch Golfem mě prostě přitahuje, jako by to auto mělo duši..to prostě u novýho auta nejde :wink: ...Vim že to má spousta lidí-nemalej počet vymatlanejch hlav, co s tim dělá ko*otiny :? -to pak je těch hezkejch aut škoda
Zatáčky zachrání rozpěrná tyč, auto se tak nehejbe když tam p*cáš bič
G7R & mk2GTI

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“