V mém srdci zustane na porad

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: vwCharlie, areka

Uživatelský avatar
johnyG
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 390
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vysočina

V mém srdci zustane na porad

Příspěvek od johnyG »

Ahoj. Nevim jestli to sem patri ale jste asi jedini kdo muze takovou ztratu pochopit. Ja uz jsem to obrecel jak malej kluk. Tak k věci.

Jel jsem včera za svoji pritelkyni do Chteboře, a před vesnicí ,,Věž,, jsem jel do zatacky ale mel jsem tu smulu ze do protismeru to valila bílá dodávka a jela skoro celá v mem pruhu. Tak jsem se uhybal co jsem mohl. Ale silnice je tam hrozne uzka a tak je tam navezenej tak pulmetrovej pas škvary okolo. Vlitnul jsem do něj a jak jsem z něj vyjizdel tak jsem dostal peknej smyk a bylo stesti ze do protismeru nic nejelo a nebyl tam zadnej strom. Skocil jsem z 3 metrovyho srazu a 2x se prekulil pres budku. A ten v te dodavce se ani neohlednul a jel proste dal. Kdyz jsem dopadl naposled tak jsem mel nejvetsi radost ve svim zivote, a to ze ZIJU. Ale pak mi doslo ze Golfik takovi stesti nemel. Rikal jsem mu ,,Bručoun,, Byl to naftak 1,6D v GTI kastli a byl proste nadhernej a jeste ke vsemu to bylo moje prvni auto, mel jsem ho dva roky a prozil jsem s nim mnoho krasnyho a taky mnoho oskliveho. Byl proste jako muj bracha. Tak si sem dovolim dat par fotek :( :( :(
Přílohy
30072007191.jpg
20082007205.jpg
20082007207.jpg
20082007208.jpg
20082007209.jpg
14032008356.jpg
14032008357.jpg
14032008359.jpg

Uživatelský avatar
Bastard
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9884
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: V mém srdci zustane na porad

Příspěvek od Bastard »

Dodávky na koleje :!: :evil:

Uživatelský avatar
rallyeman
Závodník
Závodník
Příspěvky: 627
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Topolcany sloVWakia
Kontaktovat uživatele:

Re: V mém srdci zustane na porad

Příspěvek od rallyeman »

keby si vedel ako to dopadne radcej by si asi slapil na brdzu a nechal do seba naraziť dodavku...
polo 6n1 1.9 SDi, Golf 1 Cabrio Quartett 1.8 JH

Uživatelský avatar
smyk
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2693
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kousíčekkk od Brna
Kontaktovat uživatele:

Re: V mém srdci zustane na porad

Příspěvek od smyk »

jaj tak to je mrzute taky jsem se loucil z mima dvojkama jen nehodama a je to smutny ale hlavně že ste v poradku a dvoječka bude jina lepčí
Zde se plní muj další sen tentokrát ten pravej original:-)
https://www.facebook.com/Golf-2-Rallye- ... 999392424/" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
BADBOYSFAMILY
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4709
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha Picco
Kontaktovat uživatele:

Re: V mém srdci zustane na porad

Příspěvek od BADBOYSFAMILY »

ty woe tak to mi je taky lito byla to pekna G2..to je proste jako naschval vzdycky se najde nejakej Zm*d co udela skodu :|

Uživatelský avatar
ITAL
Řidič
Řidič
Příspěvky: 86
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Tam kde končí čechy a začíná morava

Re: V mém srdci zustane na porad

Příspěvek od ITAL »

Kuwa to je pech,folfík totálně v píči,ale bud rád,že žiješ.

Uživatelský avatar
johnyG
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 390
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vysočina

Re: V mém srdci zustane na porad

Příspěvek od johnyG »

jj, lidi jezdej proste bezohledne. Golfa je skoda, nebyl ani trochu rezatej a nikdy nebyl bouranej. Vedel jsem ze ho mam rad, ale ze az tak moc, to jsem netusil a zjistil jsem to az ted. Ale jsem rad ze jsem po kupě. Jen mam hnutej krk, rameno a koleno. Jeste ze jsem byl priksirovanej......

Uživatelský avatar
Bastard
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9884
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: V mém srdci zustane na porad

Příspěvek od Bastard »

johnyG píše:jj, lidi jezdej proste bezohledne. Golfa je skoda, nebyl ani trochu rezatej a nikdy nebyl bouranej. Vedel jsem ze ho mam rad, ale ze az tak moc, to jsem netusil a zjistil jsem to az ted. Ale jsem rad ze jsem po kupě. Jen mam hnutej krk, rameno a koleno. Jeste ze jsem byl priksirovanej......
No jo no... Jenže to fakt dokáže nasrat, když to hovado teď někde v hospodě glgá pivo a je mu po tobě prd... Jestli fakt není lepší to strhnout aspoň do jeho boku...

Uživatelský avatar
johnyG
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 390
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vysočina

Re: V mém srdci zustane na porad

Příspěvek od johnyG »

Bastard píše:
johnyG píše:jj, lidi jezdej proste bezohledne. Golfa je skoda, nebyl ani trochu rezatej a nikdy nebyl bouranej. Vedel jsem ze ho mam rad, ale ze az tak moc, to jsem netusil a zjistil jsem to az ted. Ale jsem rad ze jsem po kupě. Jen mam hnutej krk, rameno a koleno. Jeste ze jsem byl priksirovanej......
No jo no... Jenže to fakt dokáže nasrat, když to hovado teď někde v hospodě glgá pivo a je mu po tobě prd... Jestli fakt není lepší to strhnout aspoň do jeho boku...
Kdyby clovek vedel jak to dopadne tak by to udelal ale znas to, chces to auto zachranit pred kazdym skrabancem az do posledni chvile :(

Uživatelský avatar
Bastard
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9884
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: V mém srdci zustane na porad

Příspěvek od Bastard »

johnyG píše:
Bastard píše: No jo no... Jenže to fakt dokáže nasrat, když to hovado teď někde v hospodě glgá pivo a je mu po tobě prd... Jestli fakt není lepší to strhnout aspoň do jeho boku...
Kdyby clovek vedel jak to dopadne tak by to udelal ale znas to, chces to auto zachranit pred kazdym skrabancem az do posledni chvile :(
Jo no... Kdyby okna v řiti byly, prdy by je vyrazily... :(

Uživatelský avatar
Bludy
Řidič
Řidič
Příspěvky: 54
Registrován: 26.09.2007 12:38
Bydliště: dvacet vod náchoda

Re: V mém srdci zustane na porad

Příspěvek od Bludy »

Nezaponeň! Na každý prase se vaří voda!!! :x
Všechno jde. Jen chcíplou kozu musíš táhnout!

Uživatelský avatar
rombo
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1947
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: V mém srdci zustane na porad

Příspěvek od rombo »

chlape uplne tvou ztratu chapu.. me se stalo ''uplne'' to samy co tobe, jasny par detailu tam bylo jako to ze to byl GIV, letel sem 3x pac sem vzal cestou do skarpy znacku a mel sem ho rok a jeste dalsi rok sem ho splacel pac sem nemel pojistku ale to je jedno.. slova to nezachrani, takze te nebudu utesovat pac ti to stejne nic neprinese.. ja se z toho psychicky daval dohromady asi 2-3 mesice pac sem ho mel taky moc rad a byl to pro me kamos :wink: .. nahle navaly smutku znam moc dobre, ale ted uz si z toho v pohode dokazu udelat i legraci pac lidi kolem ti to stejne sem tam pripomenou a musis se s tim poprat.. jo ale je to uz 2 roky za mnou takze ted se mi to mluvi pac mam zas jinyho.. jediny co ti muze byt utechou tak ze zase koupis dalsiho a budes ho mit rad jeste vic, a to ti muzu i slibit :wink: .. hlavne bud rad ze zijes! coz vim ze jsi. tak se drz!

Uživatelský avatar
johnyG
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 390
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vysočina

Re: V mém srdci zustane na porad

Příspěvek od johnyG »

rombo píše:chlape uplne tvou ztratu chapu.. me se stalo ''uplne'' to samy co tobe, jasny par detailu tam bylo jako to ze to byl GIV, letel sem 3x pac sem vzal cestou do skarpy znacku a mel sem ho rok a jeste dalsi rok sem ho splacel pac sem nemel pojistku ale to je jedno.. slova to nezachrani, takze te nebudu utesovat pac ti to stejne nic neprinese.. ja se z toho psychicky daval dohromady asi 2-3 mesice pac sem ho mel taky moc rad a byl to pro me kamos :wink: .. nahle navaly smutku znam moc dobre, ale ted uz si z toho v pohode dokazu udelat i legraci pac lidi kolem ti to stejne sem tam pripomenou a musis se s tim poprat.. jo ale je to uz 2 roky za mnou takze ted se mi to mluvi pac mam zas jinyho.. jediny co ti muze byt utechou tak ze zase koupis dalsiho a budes ho mit rad jeste vic, a to ti muzu i slibit :wink: .. hlavne bud rad ze zijes! coz vim ze jsi. tak se drz!
Dík :)

boobika
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2542
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: kousek od Brna

Re: V mém srdci zustane na porad

Příspěvek od boobika »

buď rád, že teď můžeš být smutný z auta. mohlo to dopadnout i hůř.

prozradil by jsi, kolik jsi jel? nechci moralizovat, zajímá mě to při pohledu na pomačkanou kastlu.

poslední dobou je takových bouraček plno a hodně lidí ujede. aby si člověk pomalu každou jízdu nahrával na kameru :|

každopádně přeji ať je co nejdřív dobře a sháníš další g2 :wink:
no abs, no klima, no servo -> no problem

Uživatelský avatar
maro
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1604
Registrován: 10.10.2007 18:13
Bydliště: Orlová
Kontaktovat uživatele:

Re: V mém srdci zustane na porad

Příspěvek od maro »

tak já tady to nezažil ale kámoš měl uplně to same akorád ze sciroccem,vyjížděl ze zatáčky a baba jela s 306 peugeotem po prostředku tak to strhl na krajnici a tá ho strhla do škarpy,zastavil se až o betonový ostruvek,baba samozřejmě odjela v klidu dál,sciro předek na cucky,naštěsti s těma autama děláme tak se vyměnili oba nosníky i s předkem,kdyby člověk věděl tak to opravdu radší rostřelí o to auto,kord když v tady vtom případě je ten francouz mnohem měkčí,nemusel by si to vše opravovat za své hrachy :cry:

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“