V mém srdci zustane na porad

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: vwCharlie, areka

Uživatelský avatar
Bastard
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9884
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: V mém srdci zustane na porad

Příspěvek od Bastard »

Celou dobu přemejšlím, jak tomu ujetí zabránit, ale nic dostupnýho mě nenapadá... Snad jenom něco takovýho namontovat na střechu... :?
Přílohy
rpg.jpg

Uživatelský avatar
johnyG
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 390
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vysočina

Re: V mém srdci zustane na porad

Příspěvek od johnyG »

boobika píše:buď rád, že teď můžeš být smutný z auta. mohlo to dopadnout i hůř.

prozradil by jsi, kolik jsi jel? nechci moralizovat, zajímá mě to při pohledu na pomačkanou kastlu.

poslední dobou je takových bouraček plno a hodně lidí ujede. aby si člověk pomalu každou jízdu nahrával na kameru :|

každopádně přeji ať je co nejdřív dobře a sháníš další g2 :wink:
No nevim presne ale tak 80. Ona ta zatacka nejni ostra ale spise tahla.

Uživatelský avatar
Mathyas
Profík
Profík
Příspěvky: 1012
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: PRAHA a celá ČR
Kontaktovat uživatele:

Re: V mém srdci zustane na porad

Příspěvek od Mathyas »

Otci se stalo taky přesně toto. Jel z práce, taky tam měl naložíno kolem 80ti zpomalil si do zatáčky a najednou v jeho pruhu kreten s dodávkou a neuhl ani o mm. Strhl to do škarpy aby se nepotkali čumákama do nuly. A jak se dostal kolem do škarpy tak dal si pusu o břeh škarpy, ten náraz to auto vymrštilo a dopadl Cčkovým sloupkem znovu do škarpy a jel po zpátku asi 15m. Krom boule na hlavě jak při dopadu vysklil ve dveřích okno mu nic nebylo. Ale ten zmetek ujel. Otcovo auto je Opel Astra G a bylo to prostě jen pobouchaný. Nedokážu si představit že by se mi něco takovýho stalo v mym golfu...
Poradenská činnost v oblasti čištění vozidel

Pořádání tématických školení JAK NA TO.

Profesionální služby v oblasti rozleštění a ošetření vozidel

Nevíte si rady s péčí o Váš vůz? Kontaktujte mě

Uživatelský avatar
martas01
Profík
Profík
Příspěvky: 949
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Pelhřimov

Re: V mém srdci zustane na porad

Příspěvek od martas01 »

toho golfika znam vic nez dobre dnes jsem mu z toho vyndaval radio :( je to hotovy ale co se da delat hlavne ze se mu nic nestalo na plechy sere pes! Golf byl pro honzu neco jako 2 pritelkyne :( no spis teda podle investic prvni :lol:
na zetora jsem se vy... a koupil velkej NEW HOLLAND

farmařina=tvrdá dřina :-)

Upozorňujeme družstevníky,že již třetí den je na návsi fůra hnoje.Nebude-li odstraněna,vloží se do toho národní výbor.

Uživatelský avatar
fakieVW
Pilot
Pilot
Příspěvky: 784
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Bohumín
Kontaktovat uživatele:

Re: V mém srdci zustane na porad

Příspěvek od fakieVW »

Bud rád že jsi přežil. Měl jsem taky havarku v GII a jsem v pohodě jen naražené koleno jinak mi nebylo nic a to jsem nebyl připásaný :oops: GII vydrží docela dost,ale přes střechu si měl fakt štestí že to dopadlo takhle. Auta je fakt škoda vypadal pěkně,ale v německu jich ja takových tuny tak nebude problém si ho koupit znova :wink: Ale toho magora co tam jel bych si sehnal,udal ho a pak mu zapálil auto a ještě mu rozbil hubu hajzlovi,protože kdyby to auto začlo hořet a ty byl v bezvědomí tak je potobě. Miluju takové debily :roll:

Uživatelský avatar
ITAL
Řidič
Řidič
Příspěvky: 86
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Tam kde končí čechy a začíná morava

Re: V mém srdci zustane na porad

Příspěvek od ITAL »

Takový debilové by měli mít doživotní zákaz řízení.

Uživatelský avatar
johnyG
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 390
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vysočina

Re: V mém srdci zustane na porad

Příspěvek od johnyG »

ITAL píše:Takový debilové by měli mít doživotní zákaz řízení.
Jo to by meli. Ale to by je nekdo musel najit. Ja ho treba budu potkavat a ani nebudu vedet ze je to ON kvuli komu jsem se malem zabil a kvuli komu jsem rozmlatil Brucouna. Je to smutny.....

Uživatelský avatar
Misicek
Řidič
Řidič
Příspěvky: 132
Registrován: 18.02.2008 13:16
Bydliště: PlaVWeČ- - Znojmo
Kontaktovat uživatele:

Re: V mém srdci zustane na porad

Příspěvek od Misicek »

Vim uplne asi co si zazival ... je to strsny ... a na nic nemyslis a jenom se divas ... ja jel do kopca s kozlem (tahač) predelanej na kontejnerak ... byl sem plnej a jel vyvizt ten kontejner na pole ... jel sem si v pohodicce do kopecka .... najel sem do bahna ... zacalo to couvat a hrabat ... tak sem to zaslapnul a jelo to jak namydlemy ... 20 tun se sunulo ze strane ... jenom mam pred sebou pohled jak sem se dival na spolujezdce ... proste hnusnej pocit ... fuj.. zustal sem stat nahnuty jak prase ve struze ... spolujezdec nechapal ale ja sem hnedka vystoupil a utikal... pak sem to aspon zapatkoval ... kdyby to hnedka spadlo na boudu tak tady taky nejsem ...ja ani kamos ... nastesti zustal tak jak je ...a rano sme to vytahli jerabem ... v servise zjistili ze byly v prdeli brzdy na zadni naprave... HLAVNI BYLO ZE SME PREZILI ... KDO ZAZIL JE TO HNUS A PAK SE MIN. TYDEN BOJIS JET A VYHYBAT VETSIMU AUTU ... :cry: :!:
Jezdim pomale na plyn moc nešlapu... ale říkejte to policejnimu radaru)

Uživatelský avatar
mcmart
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 217
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kyjov
Kontaktovat uživatele:

Re: V mém srdci zustane na porad

Příspěvek od mcmart »

Citim s tebou.. prijit o auto, ale muzes byt rad,ze zijes
Obrázek
JDU ČERNÝM LIŠTÁM PO KRKU
Obrázek

Tomvw
Řidič
Řidič
Příspěvky: 88
Registrován: 26.10.2007 21:20
Bydliště: Piešťany(skoro)

Re: V mém srdci zustane na porad

Příspěvek od Tomvw »

:cry: tak to je fakt smola, golfik bol kraasny. Ja by som povedal ze takych su uz ani tony neni. Ale aspon ze zijes.

Uživatelský avatar
BADBOYSFAMILY
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4709
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha Picco
Kontaktovat uživatele:

Re: V mém srdci zustane na porad

Příspěvek od BADBOYSFAMILY »

tak ono je jasny ze nejhlavnejsi je to Zdravi,ale kdyz vemes ten pocit ze se pipláš s autem,stravis s nim kazdou volnou chvilku abys na nem neco udelal,nebo neco vylepsil a pak ve finale se v Jedny Minute objevi Blbec a Zkazí ti vsechno cos delal,radost a Div né jeste Zdravi :|

Uživatelský avatar
martiner
Pilot
Pilot
Příspěvky: 839
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Karviná

Re: V mém srdci zustane na porad

Příspěvek od martiner »

Bastard píše:Dodávky na koleje :!: :evil:
to bastard:všichni s dodávkama néjsou stéjní,takže pr,když je zima a náledí tak jsou najednou dodávky všem vhodné když maj někoho dostat ze sraček a závějí.To se každýmu hodí,věř že vím o čem mluvím,jezdím s dodávkou už 8 let a nacouváno s ní mám to co možná jiní nemaj najeto dopředu.Záleží jaký magor to dostane do ruky,ale v globalumůžeš zrobit na cestě maras i s matyzem.
jinak golfa mi je líto,ale hlavně ze všici žijou :D

Uživatelský avatar
Q-Ball
Profík
Profík
Příspěvky: 1133
Registrován: 06.12.2007 22:30
Bydliště: Hradec Kralove
Kontaktovat uživatele:

Re: V mém srdci zustane na porad

Příspěvek od Q-Ball »

Přesně tak-krt*ni se najdou všude...Stát se to může každýmu-ale jestli viděl-nebo věděl-jak si zkončil, tak to je dobrá svině! A podle toho co si psal, to musel vědět dost dobře!
Zatáčky zachrání rozpěrná tyč, auto se tak nehejbe když tam p*cáš bič
G7R & mk2GTI

Uživatelský avatar
Bastard
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9884
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: V mém srdci zustane na porad

Příspěvek od Bastard »

martiner píše:
Bastard píše:Dodávky na koleje :!: :evil:
to bastard:všichni s dodávkama néjsou stéjní,takže pr,když je zima a náledí tak jsou najednou dodávky všem vhodné když maj někoho dostat ze sraček a závějí.To se každýmu hodí,věř že vím o čem mluvím,jezdím s dodávkou už 8 let a nacouváno s ní mám to co možná jiní nemaj najeto dopředu.Záleží jaký magor to dostane do ruky,ale v globalumůžeš zrobit na cestě maras i s matyzem.
jinak golfa mi je líto,ale hlavně ze všici žijou :D
Však jooo. Ale je populární toto heslo vykřikovat :mrgreen: Kde bysme byli bez kamionů, že jo... Přecejenom koleje nevedou všude :wink:

Uživatelský avatar
kolin
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 403
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kamenice nad Lipou

Re: V mém srdci zustane na porad

Příspěvek od kolin »

Chlape, tak to fakt zamrzí :( chudák bručoun.. hlavně že seš v pohodě ty :P
znám tu trasu a hlavně ta cesta tam stojí taky za h*vno..

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“