Koupě dvojkovýho golfa Podruhé

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: vwCharlie, areka

Uživatelský avatar
KillerOnTheRoad
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 24.02.2008 12:43
Bydliště: Znojmo
Kontaktovat uživatele:

Koupě dvojkovýho golfa Podruhé

Příspěvek od KillerOnTheRoad »

Tak teď bych potřeboval vážně poradit. Včera jsem měl konečně možnost prohlídnout si toho Golfa o kterým jsem už jednou psal.
Dozvěděl jsem se :
R.V. 1988
1.3 stříkačka
najeto 160 000km
čtyřrychlostní

Auto stálo půl roku. Naskočilo na první otočení klíčkem. Tichej kultivovanej chod.
Motor přesto orezlej (hlava válců silně svody)
Auto celkově odřený až podrápaný (extrémně střecha) a pár ťukanců na dveřích. Koroze víčka nádrže a kus za víčkem. měněný 5. dveře.
Po technické stránce bych řekl že TOP stav výfuk 2 roky starý, čepy 100% OK, obutí OK, navíc sada zimáků atd... Technická ještě měsíc.
Bohužel si majitel řekl 25 000Kč. Tak jsem začal smlouvat na 16 000kč. Asi jsem udělal chybu a měl smlouvat na 10 až 14 tis.

Ještě se na něj půjdu podívat jednou s foťákem a projet ho.

A teď bych potřeboval poradit na kolik mám teda smlouvat. Nebo mám do toho vůbec jít?
prosím poraďte.
Děkuji :)
icq 491-049-039 .... rád pokecám s každým pro koho je VW srdeční záležitost :-)

Uživatelský avatar
KillerOnTheRoad
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 24.02.2008 12:43
Bydliště: Znojmo
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupě dvojkovýho golfa Podruhé

Příspěvek od KillerOnTheRoad »

ještě bych doplnil že má novej typ volantu, repro, folie na zadních oknech, motor nepouští olej, otáčkoměr
icq 491-049-039 .... rád pokecám s každým pro koho je VW srdeční záležitost :-)

Uživatelský avatar
xxMIKExx
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1438
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Hrušky-okr. Břeclav
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupě dvojkovýho golfa Podruhé

Příspěvek od xxMIKExx »

to chce foto,takle se to da težko řict,ale za 15 tis se da koupit vonavka,jinak proč tak malej obsah
Corrado G60 by BBS LM
Scirocco 16v GTX by SSF Mattig
Polo 86c 2f by SSF Mattig

Uživatelský avatar
BADBOYSFAMILY
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4709
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha Picco
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupě dvojkovýho golfa Podruhé

Příspěvek od BADBOYSFAMILY »

Auto celkově odřený až podrápaný (extrémně střecha) a pár ťukanců na dveřích // vyser se na to a pockej a Kup nejakou vonavku...za 1. tenhle co popisujes je tragickej , uz podle tech veci cos psal odreny a tak a za 2. za ty penize co ti ho nabizi koupis mnohem lepsiho...
Nekupuju zadnej šrot ale pockej klidne chvilku a kup vonavku , a ne zbastlený a splácaný auto.
Důležitá je Hlavně kastle ta aby byla neschnilá,nevobouchaná,neoskrábaná a tak protože lak ten stojí dneska nejvíc,když to bude škrábaneček tak to jo,ale auto komplet poškrábaný a tak to vážně nekupuj,budeš do toho sypat peníze zbytečně.kup si nějakej hezkej Základ na čem budeš moc stavět . a když se na to auto podíváš tak budeš mít radost :wink:
takhle je to samý lepení,stříkání,vaření no prostě bastlení a to se zblázníš fakt se na to vybodni :wink:

Uživatelský avatar
OndrIs
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1875
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Morava,
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupě dvojkovýho golfa Podruhé

Příspěvek od OndrIs »

přesně tak pohledej si něco solidního v pěkným stavu co sedneš a jedeš ! :idea:

Pepásek
Řidič
Řidič
Příspěvky: 144
Registrován: 28.12.2007 14:15
Bydliště: Soběšín

Re: Koupě dvojkovýho golfa Podruhé

Příspěvek od Pepásek »

Já bych to nebral.Fakt na tom strávíš strašně času než to bude vypadat jako auto.O penězích ani nemluvě.Jestli nemáš aspoň základní vybavení a nějaký zkušenosti s opravama kastle tak to nech plavat.A nechat si to někde dělat tak to už vůbec ne.Buď ti to odfláknou a nabo se nedoplatíš.A nedoplatíš se stejně.Servisy jsou lůza.

Uživatelský avatar
vwCharlie
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 7792
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: Koupě dvojkovýho golfa Podruhé

Příspěvek od vwCharlie »

to si musíš bohužel rozhodnout sám,každý to vidí jinak. Pokud nemáš detailní fotky,tak jsi to téma neměl ani zakládat,protože to může být jinak spekulace a názory bych tady nebral vážně,když to nikdo neviděl. A nakonec to dopadne tak,že se ti ho podaří zklepat na 14 a stejně to nevezmeš,protože ti bude v duchu pořád něco říkat "ne".Takže pokud o to nemáš vážný zájem,tak mu raději řekni rovnou "ne" nebo budeš vypadat za vola,co neví co chce. :wink:

Uživatelský avatar
3r3s0
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 31
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupě dvojkovýho golfa Podruhé

Příspěvek od 3r3s0 »

já by to nebral, už jen kvůli 4-rychlostem, já to měl taky a 5 tam vážně chybí:(
nebrat a nebrat ...... jak ti tady radí počkej si na lepší nabídku ;-)

Uživatelský avatar
Rouballik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1050
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jilemnice

Re: Koupě dvojkovýho golfa Podruhé

Příspěvek od Rouballik »

poslechni ostatní kup si auto s krásnou kastlí za 15... To z toho auto budeš za měsíc tak nadšenej až tě 3x nechá stát na cestě a každej víkend pod nim proležíš jen, aby jsi mohl v pondělí vyjet. Pokud jsou věci jako "brzdy, výfuk, řízení, ložiska, čepy, tlumiče, prožiny...." jako že nový, tak bych neváhal ani minutu, protože na kraserii auto nejezdí..

Uživatelský avatar
vwCharlie
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 7792
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: Koupě dvojkovýho golfa Podruhé

Příspěvek od vwCharlie »

Rouballik píše:poslechni ostatní kup si auto s krásnou kastlí za 15... To z toho auto budeš za měsíc tak nadšenej až tě 3x nechá stát na cestě a každej víkend pod nim proležíš jen, aby jsi mohl v pondělí vyjet. Pokud jsou věci jako "brzdy, výfuk, řízení, ložiska, čepy, tlumiče, prožiny...." jako že nový, tak bych neváhal ani minutu, protože na kraserii auto nejezdí..
píšeš z vlastních zkušeností co? :D Už jezdíš v pohodě?
Ono záleží taky jestli si to pak chce hýčkat nebo to kupuje za účelem,že potřebuje s něčím jezdit

Uživatelský avatar
BADBOYSFAMILY
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4709
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha Picco
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupě dvojkovýho golfa Podruhé

Příspěvek od BADBOYSFAMILY »

Ono je taky hlavni aby jsi ten clovek koupil to auto kdyz se mu libi a stal si za znackou kterou ma rad a ne ze si ho koupi,pak se mu neco vysype a bude brecet jako vecernajs ze to je Vehykl a podobny kecy...

Uživatelský avatar
vwCharlie
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 7792
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: Koupě dvojkovýho golfa Podruhé

Příspěvek od vwCharlie »

Víš co? Kup si Seat Toledo 1.9TDi v zelené metalíze :lol:
To je supr auto,četl jsem tu na něj jenom chválu



:lol: :lol:

Uživatelský avatar
Rouballik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1050
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jilemnice

Re: Koupě dvojkovýho golfa Podruhé

Příspěvek od Rouballik »

vwCharlie píše:
Rouballik píše:poslechni ostatní kup si auto s krásnou kastlí za 15... To z toho auto budeš za měsíc tak nadšenej až tě 3x nechá stát na cestě a každej víkend pod nim proležíš jen, aby jsi mohl v pondělí vyjet. Pokud jsou věci jako "brzdy, výfuk, řízení, ložiska, čepy, tlumiče, prožiny...." jako že nový, tak bych neváhal ani minutu, protože na kraserii auto nejezdí..
píšeš z vlastních zkušeností co? :D Už jezdíš v pohodě?
Ono záleží taky jestli si to pak chce hýčkat nebo to kupuje za účelem,že potřebuje s něčím jezdit

Nojoo vlastní zkušenost. Opravdu to na lak nejezdí. Ale už z toho mam zas radost jako malej kluk. Sice když jsem tam namontoval ten brzdovej válec tak se vyskytlo pár komplikací, ale asi po 4hodinách zkoumání jme na to přišli..Sednul jsem do toho zabzdil jsem stejně jako předtim a kdybych měl ABS tak už se čertí. Brzdí jako za mlada. No ale stejně je na něm hafo práce.

Uživatelský avatar
BADBOYSFAMILY
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4709
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha Picco
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupě dvojkovýho golfa Podruhé

Příspěvek od BADBOYSFAMILY »

Rouballik: tak kazdej ma svoje Auto jako Auto,nekdo auto jako mazla ...podle toho jsou taky ty naroky no

Pepásek
Řidič
Řidič
Příspěvky: 144
Registrován: 28.12.2007 14:15
Bydliště: Soběšín

Re: Koupě dvojkovýho golfa Podruhé

Příspěvek od Pepásek »

vwCharlie píše:Víš co? Kup si Seat Toledo 1.9TDi v zelené metalíze :lol:
To je supr auto,četl jsem tu na něj jenom chválu



:lol: :lol:
člověče to máš pravdu!Soused měl přesně takoveho!TDi v zelený metle.Koupil to a říkal"mám auto mejch snů!"A Nějak z toho nemoh usnout.

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“