PAR PROBLEMOV S G2...PORADTE

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: vwCharlie, areka

Odpovědět
Uživatelský avatar
Reno
Pilot
Pilot
Příspěvky: 811
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slovensko,TRNAVA

PAR PROBLEMOV S G2...PORADTE

Příspěvek od Reno »

1.) Nefunguje mi dobeh stieracov.Ked zapnem stierace packou,aby spravili jeden cyklus stierania,zastavia mi v polovici okna a nevratia sa dolu.Cyklovac funguje normalne,stierace dobehnu az dolu.Stale stieranie,funguje tiez normalne.Co vytvara dobeh stieracov-motorcek?Relatko cyklovaca asi nie,ked cyklovac funguje...

2.)Ked je motor studeny,nastartuje na 3 valce,ked mu pridam plyn ide normalne na 4.Cim to je?Motor je 1,8 16V KR.za tepla po normalnej jazde uz funguje normalne.Tento problem zo startom je aj po ostrej jazde,ked zastavim a zhasnem motor tak asi po pol hodine,zasa ide na 3.Motor startuje super na pol otacky starteru...Na motore su vymenene sviecky,hlava rozdelovaca,aj palec rozdelovaca.Kable ku svieckam som nemenil...Motor nieje vybehany,ma super tlaky,nema spotrebu oleja...

Uživatelský avatar
vesdan
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 470
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Orlovwá
Kontaktovat uživatele:

Re: PAR PROBLEMOV S G2...PORADTE

Příspěvek od vesdan »

ad 1: v motorku stěračů by měl byt nějaký doběh nebo jak se to jmenuje. Taky mi to blbne, vše funguje jen když je zastavím tak skončí o 5 cm výše.

ad 2: ten samý problém jsem zrovna řešil minulý týden a byl to vadný kabel ke svíčce. Když mi to naskočilo na tči tak jsem je postupně vytahoval a když nebyla změna v chodu motoru tak ten to byl. Po výměně kabelů vše OK

Uživatelský avatar
Reno
Pilot
Pilot
Příspěvky: 811
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slovensko,TRNAVA

Re: PAR PROBLEMOV S G2...PORADTE

Příspěvek od Reno »

vesdan píše:ad 1: v motorku stěračů by měl byt nějaký doběh nebo jak se to jmenuje. Taky mi to blbne, vše funguje jen když je zastavím tak skončí o 5 cm výše.

ad 2: ten samý problém jsem zrovna řešil minulý týden a byl to vadný kabel ke svíčce. Když mi to naskočilo na tči tak jsem je postupně vytahoval a když nebyla změna v chodu motoru tak ten to byl. Po výměně kabelů vše OK
O.K.diky za rady,motorcek stieracov mam druhy,tak ho vymenim... :wink: Kable ku svieckam vymenim vsetky a bude dufam pokoj... :roll:

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“