Spotřeba u 1.8i , 1.8GTI ???

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: vwCharlie, areka

Odpovědět
Uživatelský avatar
keith.d
Řidič
Řidič
Příspěvky: 143
Registrován: 05.03.2008 19:28
Bydliště: Choceň
Kontaktovat uživatele:

Spotřeba u 1.8i , 1.8GTI ???

Příspěvek od keith.d »

Zdravím..
uvažuji o koupi golfa 2 1.8i 66kw nebo 1.8 Gti 96Kw 16V
Můžete mi někdo sdělit jakou mají přibližně spotřebu tyhle mazličci?? při normální jízdě i při živější?
Nějaké zkušenosti?? Díky všem za info.

Uživatelský avatar
BADBOYSFAMILY
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4709
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha Picco
Kontaktovat uživatele:

Re: Spotřeba u 1.8i , 1.8GTI ???

Příspěvek od BADBOYSFAMILY »

1.8i 66kw RP tak tech 7-10 a to GTI 8.5-13 l. ale da se s tim jezdit i jinak ale zalezi co je podle tebe zivejsi? kamos mel to GTI a kdyz to drzel na Podlaze,ze horeli kola,tak 13-14litru no Problema. napsal jsem radsi vetsi rozmezi nez mensi,pac kazdej jezdi jinak :wink: a taky hlavne zalezi v jakym Stavu mas ten motor,to je dulezity,od toho se odviji ta spotreba :wink:

Uživatelský avatar
Q-Ball
Profík
Profík
Příspěvky: 1133
Registrován: 06.12.2007 22:30
Bydliště: Hradec Kralove
Kontaktovat uživatele:

Re: Spotřeba u 1.8i , 1.8GTI ???

Příspěvek od Q-Ball »

Omlouvám se za OT, ale když už to je tady načatý, tak by mě zajímala spotřeba i u GTi 8V... :oops: :)
Zatáčky zachrání rozpěrná tyč, auto se tak nehejbe když tam p*cáš bič
G7R & mk2GTI

Uživatelský avatar
keith.d
Řidič
Řidič
Příspěvky: 143
Registrován: 05.03.2008 19:28
Bydliště: Choceň
Kontaktovat uživatele:

Re: Spotřeba u 1.8i , 1.8GTI ???

Příspěvek od keith.d »

GTI 8V bude něco mezi těma dvěma ne, to dá přeci rozum :) Tak já asi pořídím spíš to 66KW, myslím že výkon akorát a spotřeba taky :)

Zatím mám 1.6 PN 51kW a ten žere 7,5 - 8,5... ted tech 8 a víc na nových elektronech a gumách..nevim proč. Nevím jestli mu nco není, zdá se mi to dost... někdy navic cuká a nechce jet až ho protočím hodně vysoko třeba naprázdno tak pak chytne a jede jako divej a někdy s po rychlý jízdě po chvíli začne dusit jel jsem si tak 160 a najedno u začal ztrácet až jsem pak po zpomalení ve vesnici málem zůstal stát. jednou to došlo tak že jsem asi 2 minuty ani nemohl nastartovat..jen to tak bublalo....neví o tom někdo něco... no stejně pujde do kytek krasavec..ma spodek rezavej jak čert (kastli).

Maslo23
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1549
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: pha

Re: Spotřeba u 1.8i , 1.8GTI ???

Příspěvek od Maslo23 »

taky zalezi co je to za motor, podle me je dobrej kompromis motor 79kw z 8V gti ctyrbobove vstrikovani (nevim presne jak se znaci), tam se da jed dalka za par korun a celkove je ten motor dobrej

boobika
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2542
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: kousek od Brna

Re: Spotřeba u 1.8i , 1.8GTI ???

Příspěvek od boobika »

keith.d: koukni třeba sem http://doppel-wobber.de/wbb2/golf_info.php?id=90

najdeš tady všechny motory, které se dávaly do g2. kterej motor doporučit je složitý. záleží co chceš - jestli závodit nebo se v klidu přepravit z A do B. pokud závodit, ber něco silnějšího, protože to nebudeš muset hnát jak nadmutou kozu. pokud ti jde jen o přepravu, tak naopak.

já mám taky PN a teď přes zimu na zimácích jezdím 6,7. pokud by jsi chtěl nějak řešit co s tím tvojím PN, tak můžem zkusit.
no abs, no klima, no servo -> no problem

Uživatelský avatar
keith.d
Řidič
Řidič
Příspěvky: 143
Registrován: 05.03.2008 19:28
Bydliště: Choceň
Kontaktovat uživatele:

Re: Spotřeba u 1.8i , 1.8GTI ???

Příspěvek od keith.d »

Řešit to PN-ko bych chtěl no..vubec nevim jak to dat dokupy... ale nespíš stejně půjde pak na ND nebo pokud ho někdo koupí levně tak ho prodám jako celek.

Jinak mám vyhlídnutej GII 1.8 66kw s motorem GX. Myslím že je to solidní motor a dobrý kompromis výkon/spotřeba. Co myslíte vy? Přímo závodit nechci.. stačí když si na mě feliny nebudou troufat :)) Jinak potřebuju hlavně jezdit...

Všem dík za odpovědi a názor.

Uživatelský avatar
machal
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 327
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Rakovník
Kontaktovat uživatele:

Re: Spotřeba u 1.8i , 1.8GTI ???

Příspěvek od machal »

keith.d píše:Řešit to PN-ko bych chtěl no..vubec nevim jak to dat dokupy... ale nespíš stejně půjde pak na ND nebo pokud ho někdo koupí levně tak ho prodám jako celek.

Jinak mám vyhlídnutej GII 1.8 66kw s motorem GX. Myslím že je to solidní motor a dobrý kompromis výkon/spotřeba. Co myslíte vy? Přímo závodit nechci.. stačí když si na mě feliny nebudou troufat :)) Jinak potřebuju hlavně jezdit...

Všem dík za odpovědi a názor.
já tedy nevim :roll: každej motor se povede v každym autě jinak ale na GX jsem tu poslední dobou chválu nečetl :(
ale jak jsem už psal,může se ti povést dobrá koupě
:velo:
GOLF II 1.9 td (AAZ) ropoň :minzdr:
GOLF IV VAROŠ 1,9 Tdi silverline
ObrázekObrázek

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“