G2 GTI (8V) - cena?

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: vwCharlie, areka

Uživatelský avatar
Runcajz
Závodník
Závodník
Příspěvky: 544
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: S L O V E N S K O - Malacky

Re: G2 GTI (8V) - cena?

Příspěvek od Runcajz »

Ak sa môžem zapojiť do debaty tak to vnímam takto. Tiež som natrafil na krásnu natunenú GII. Teda v tedy som to bral ako drahokam. Ale postupom času som na to začal nadávať. Začal som to dávať do pôvodného stavu až pokial som sa nezakopal úplne. Prišlo kooopec problémov okolo a to ma úplne odradilo. Takže dvoječku som predal a vymenil za ventíčko. Samo že dvôvodov bolo na takúto zmenu viac, ale osobne ak by som si kupoval nejaké auto, tak rozhodne nie prekopávku so všelijakými výmenami o ktorých už ani duch auta netuší, čo sa pomenilo... Na druhú stranu mám prekrásne spomienky na GII, zátačky som vyberal úplne geniálne. Nikdy ma nenechala v štychu. Teda raz áno, ale to bolo tesne po kúpe a nikto mi s tým nevedel rady. Ale keď človek zistí príčinu a odstráni ju, tak to zas ide... Takže ak by som aj niekedy kupoval takéto auto, znamenalo by to pre mňa napríklad, že v každej mototechne by sa ma pýtali čo je to za auto. Ak by som povedal niečo ako pri mojom, gti 1,6 tak sa na mňa pozerali jak na debilka. Takže náhradné diely problém, a nevravím o schémach a návodoch, ktoré sú ti asi zbytočné, lebo na aute nie je asi ani techničák v poriadku... :oops: , takže aj keď je auto pekné, hodnota nieje... nehnevajte sa na mňa, asi by som do toho nešiel a ani už viac neinvestoval... ak by to bral niekto na vyblázdnenie tak okolo 5 - 8 litríkov by som dal...

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“