G2 GTI (8V) - cena?

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: vwCharlie, areka

Uživatelský avatar
Toony
Řidič
Řidič
Příspěvky: 172
Registrován: 16.10.2007 20:03
Bydliště: Trutnov
Kontaktovat uživatele:

G2 GTI (8V) - cena?

Příspěvek od Toony »

Zdravim, na jare bych chtel prodat sveho mazlika... jedna se o G2 1.8GTI 8V (82kW)...r.v.85...najeto 168000km...nove predni tlumice+kotouce+desticky... ATS Cup 195/50 R15... v zadu cira optika, nez pujde do sveta, pribude i predni ... po technicke strance v dobrem stavu ... majitel predemnou delal novy lak, ale moc si na nem nedal zalezet, takze obcas jsou videt na aute prasklinky, jinak bez koroze ... (predni lizatko je sundane, ktere je videt na fotkach)... MP3 Blaupunkt San Diego Mp35 + dalkovy ovladac...je to dedecek, ale jezdi jak drak:))...chtel bych se vas teda zeptat, kolik bych za nej mohl dostat, dekuji;).... kdyby mel nekdo zajimavou nabidku, at me napise SZ a muzem se domluvit jiz tedka;)
Přílohy
Fotografie-0095.jpg
Fotografie-0026.jpg
golf4.jpg

Uživatelský avatar
BADBOYSFAMILY
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4709
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha Picco
Kontaktovat uživatele:

Re: G2 GTI (8V) - cena?

Příspěvek od BADBOYSFAMILY »

Me tam nesedi ty Prahy a to prední lízo to bych tam nedával ani...jinak co se ty ce prodeje tak cena bude asi tak kolem cca 30-35 ale dneska je to tezky,ty ceny tech Golfu proste klesaj a ikdyz tu cenu to auto ma tak neznamena ze ho hned nekdo koupi... a ve finale zjistis ze ho prodas sotva za 25 a budes rad.....ale to je jenom muj nazor... :wink:

Uživatelský avatar
xxMIKExx
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1438
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Hrušky-okr. Břeclav
Kontaktovat uživatele:

Re: G2 GTI (8V) - cena?

Příspěvek od xxMIKExx »

ja bych to videl tak kolem tech 20-25 tis,vypada fajne ale škoda třeba toho roku vyroby,dost to odradi rv 85,ale zas dobrej motor,žadnej socka
Corrado G60 by BBS LM
Scirocco 16v GTX by SSF Mattig
Polo 86c 2f by SSF Mattig

Uživatelský avatar
vwCharlie
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 7792
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: G2 GTI (8V) - cena?

Příspěvek od vwCharlie »

nezlob se,ale tak 10,max 15.

Nevykládej si to ode mě nijak zle,ale u mě to je bastl,na kterém se někdo vyřádil. Důvod proč každý stříká auto je ten,že je buď shnité a po kytování nebo bylo bouchlé. (smyk,willda,vwoky si to nebudou číst :) )A ještě když je to stříklé tak,že i po tak krátké době,jde poznat,že je to odbyté.
Za další se mi nezdá ten motor,protože podle výkonu by to měl být digifant a nezdá se mi,že by se dával do GII už nějak v 85 roce,tuším až nějak v 88.Takže je to nejspíš nějaká překopávka.A že tam je rádio blaupunkt,to u mě cenu vozu nezvedne.
Promiň,jestli se tě to nějak dotklo nebo tak,chtěl jsem jen napsat jak to vidím já a vůbec nepřeháním.
Třeba si svého kupce za víc najde,každý se na to dívá jinak :wink:

Uživatelský avatar
Rouballik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1050
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jilemnice

Re: G2 GTI (8V) - cena?

Příspěvek od Rouballik »

Tak překopaný je to každopádně vždyť to nemá ani příčky na dveŕích... Pokud je v dobrym stavu tak cena 30 000 proč ne..

Uživatelský avatar
Toony
Řidič
Řidič
Příspěvky: 172
Registrován: 16.10.2007 20:03
Bydliště: Trutnov
Kontaktovat uživatele:

Re: G2 GTI (8V) - cena?

Příspěvek od Toony »

vwCharlie píše:nezlob se,ale tak 10,max 15.

Nevykládej si to ode mě nijak zle,ale u mě to je bastl,na kterém se někdo vyřádil. Důvod proč každý stříká auto je ten,že je buď shnité a po kytování nebo bylo bouchlé. (smyk,willda,vwoky si to nebudou číst :) )A ještě když je to stříklé tak,že i po tak krátké době,jde poznat,že je to odbyté.
Za další se mi nezdá ten motor,protože podle výkonu by to měl být digifant a nezdá se mi,že by se dával do GII už nějak v 85 roce,tuším až nějak v 88.Takže je to nejspíš nějaká překopávka.A že tam je rádio blaupunkt,to u mě cenu vozu nezvedne.
Promiň,jestli se tě to nějak dotklo nebo tak,chtěl jsem jen napsat jak to vidím já a vůbec nepřeháním.
Třeba si svého kupce za víc najde,každý se na to dívá jinak :wink:
jsou tam dany bezprickovy, jinak kod motoru je PN nebo PB, tedka bych ti lhal....... sem rad, ze si napsal tvuj nazor:)) diky:)

Uživatelský avatar
vwCharlie
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 7792
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: G2 GTI (8V) - cena?

Příspěvek od vwCharlie »

Toony píše:
vwCharlie píše:nezlob se,ale tak 10,max 15.

Nevykládej si to ode mě nijak zle,ale u mě to je bastl,na kterém se někdo vyřádil. Důvod proč každý stříká auto je ten,že je buď shnité a po kytování nebo bylo bouchlé. (smyk,willda,vwoky si to nebudou číst :) )A ještě když je to stříklé tak,že i po tak krátké době,jde poznat,že je to odbyté.
Za další se mi nezdá ten motor,protože podle výkonu by to měl být digifant a nezdá se mi,že by se dával do GII už nějak v 85 roce,tuším až nějak v 88.Takže je to nejspíš nějaká překopávka.A že tam je rádio blaupunkt,to u mě cenu vozu nezvedne.
Promiň,jestli se tě to nějak dotklo nebo tak,chtěl jsem jen napsat jak to vidím já a vůbec nepřeháním.
Třeba si svého kupce za víc najde,každý se na to dívá jinak :wink:
jsou tam dany bezprickovy, jinak kod motoru je PN nebo PB, tedka bych ti lhal....... sem rad, ze si napsal tvuj nazor:)) diky:)
PN je 1.6,bude to PB,mám ten samý a opravdu jede pěkně :). Tento motor je dobrý typ,celkem bezúdržbový a to by byla tak jedinná věc,co by mě na tom autě lákala.Ale jinak jsem hold na jiné a cenu jsem nastolil podle sebe,jakou bych byl ochoten za to dát,opravdu nic ve zlým :wink:
Jestli si to tu pročteš,tak se tu řešilo podobné téma a tam jsem se vyjádřil taky,aby jsi měl představu o co mi jde.

Uživatelský avatar
BADBOYSFAMILY
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4709
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha Picco
Kontaktovat uživatele:

Re: G2 GTI (8V) - cena?

Příspěvek od BADBOYSFAMILY »

wwCharlie tak tys mu to pekne skritizoval :lol:

Uživatelský avatar
vwCharlie
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 7792
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: G2 GTI (8V) - cena?

Příspěvek od vwCharlie »

BADBOYSFAMILY píše:wwCharlie tak tys mu to pekne skritizoval :lol:
no co,upřímnost se někdy skrývat nedá :lol: . Jako nediv se mi,já už viděl takových aut několik a téměř pokaždé jsem byl znechucen,tak mě to nenechá v klidu. Aji podle vkusu barvy,kterou bývalý majitel vybral,si dokážu domyslet i jiné věci :D Ale nechci být ještě víc hnusný,ale dokážu se o tom pěkně pobavit :D

Uživatelský avatar
Dráža
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3203
Registrován: 18.01.2008 21:50
Bydliště: Chrudim
Kontaktovat uživatele:

Re: G2 GTI (8V) - cena?

Příspěvek od Dráža »

Všechno je sice věc vkusu každého z nás, ale musím souhlasit s vwCharliem. Už asi dva měsíce hledám nějaké pěkné GTI v co nejíce originál stavu a je to docela problém. Většina majitelů se snaží provádět nějaké úpravy a ne vždy je to ku prospěchu věci. Obecná pravda však zní: "Každé auto má svého kupce", takže bych nad ním nelámal hůl :).

Uživatelský avatar
Toony
Řidič
Řidič
Příspěvky: 172
Registrován: 16.10.2007 20:03
Bydliště: Trutnov
Kontaktovat uživatele:

Re: G2 GTI (8V) - cena?

Příspěvek od Toony »

Tak tedka me dokonce bylo receno, ze tam mam DX :)))..... Jinak mate pravdu, taky sem zastance co nejvice origo, ale uz sem ho takhle koupil a dal do provozuschopnyho stavu...alespon:((

Uživatelský avatar
vwCharlie
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 7792
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: G2 GTI (8V) - cena?

Příspěvek od vwCharlie »

tak DX je dokonce motor z GI,tuším z kabria a je to K-Jet,což PB je digifant

Uživatelský avatar
Toony
Řidič
Řidič
Příspěvky: 172
Registrován: 16.10.2007 20:03
Bydliště: Trutnov
Kontaktovat uživatele:

Re: G2 GTI (8V) - cena?

Příspěvek od Toony »

mno ten tipek rikal, ze to mel v G I :)))

Uživatelský avatar
BADBOYSFAMILY
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4709
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha Picco
Kontaktovat uživatele:

Re: G2 GTI (8V) - cena?

Příspěvek od BADBOYSFAMILY »

hele a ty uz vis za kolik ho prodas....od voka nakou cenu?

Uživatelský avatar
Toony
Řidič
Řidič
Příspěvky: 172
Registrován: 16.10.2007 20:03
Bydliště: Trutnov
Kontaktovat uživatele:

Re: G2 GTI (8V) - cena?

Příspěvek od Toony »

BADBOYSFAMILY píše:hele a ty uz vis za kolik ho prodas....od voka nakou cenu?
tedka sme tam dali novej starter z TDI, vymena oleje, filtru..... predstavoval bych si 25......

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“