Prosím o radu nebo pomoc

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: vwCharlie, areka

Odpovědět
Uživatelský avatar
hlukac
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Prosím o radu nebo pomoc

Příspěvek od hlukac »

Čau, tak jsem si delal takovou malou prohlidku a zjistil jsem ze na mem auti jsou rezave prahy...a to tak ze je to na vymenu, tak jsem to odvezl znamemu a ten jeste zjistil ze uz i podlaha je trosku ve spatnem stavu a dalsi dira je v podbehu zadniho kola...tedy kdyz jsem tak propocital kolik by to asi stalo, napadlo me, jestli by nebylo lepsi nekde sehnat jinou kastli treba i novejsi...poradil by mi nekdo co s tim?nebo jestli nekdo vi o nejake dobre kastli? mam 1.6 GTD r.88 a 3 dver s manual sibrem.Jinak dvere jsou taky nacnuty, ale ty uz mam u dedy v kulne vsechny 3.Takze se mi jedna jen o kastli, bez motoru a treba i dveri...nejlepe cervena barva.

Uživatelský avatar
RCRIK
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1395
Registrován: 25.09.2007 11:33
Bydliště: Roudnice nad Labem (Podlusky)
Kontaktovat uživatele:

Re: Prosím o radu nebo pomoc

Příspěvek od RCRIK »

sehnat peknou kasly GTD je nadlidskej ukol spis skus sehnat z benzina a zbytek je na tobe :wink:
kontakty na mě Tel:721766496 nebo email: martyan_R@seznam.cz
Hledám svojí GII kterou někdo ukradl !!! http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=43&t=183103

Uživatelský avatar
BADBOYSFAMILY
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4709
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha Picco
Kontaktovat uživatele:

Re: Prosím o radu nebo pomoc

Příspěvek od BADBOYSFAMILY »

vwCharlie tu posledne psal ze se mu doma válí jedna bílá :wink: pac se tu taky nekdo po dieselový kastli scháněl :wink:

Uživatelský avatar
vwCharlie
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 7792
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: Prosím o radu nebo pomoc

Příspěvek od vwCharlie »

bílá kasle už je prodaná,ale mám ještě v kompletu celého diesla v červené barvě 3DV na německých TP,pojízdný ročník 85. Tam je kára taky slušná až na pár malých much,cena 12000,- :wink:

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“