Zatejanie do auta - aké lepidlo

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: vwCharlie, areka

Odpovědět
Jaroman22golfik
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 17.02.2008 15:40

Zatejanie do auta - aké lepidlo

Příspěvek od Jaroman22golfik »

Zdravim

zateká mi do auta poza ten igelit čo je vo dverách. Dal som si totíť namontovať centrál a alarm a potom som zistil že nejak zateká tak som to rozobral a zistil príčinu. Ide o to že tá pôvodná folia je nepoužitelná a dopichaná. Kde sa dá kúpiť originál ta folia. Alebo tam môžem dať hociaký igelit? A preto Vás prosím poradte kde to kúpiť a akú fóliu použiť a aj lepidlo. Asi nejaké na PVC a čo chytá aj s kovom. Poradte konkrétnu značku pleas.

Uživatelský avatar
Bastard
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9884
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Zatejanie do auta - aké lepidlo

Příspěvek od Bastard »

Igelit sežeň jakýkoliv a lepidlo, co máš doma po ruce... Izolepu, chemoprén, tavnou pistoli... Nemusíš na to kupovat lepidlo za 5kilo...

Uživatelský avatar
vwCharlie
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 7792
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: Zatejanie do auta - aké lepidlo

Příspěvek od vwCharlie »

já doporučuju lepící pásku,protože jestli to budeš dělat lepidlem a někdy příjde na to,že budeš měnit okno nebo stahovačku,tak budeš to lepidlo proklínat,jak budeš chtít znovu přilepit ten igelit a budeš to čistit. Nejlepší je to podle mě páskou a spodek zastrčit dovnitř dveří a je klid :wink:

Pepásek
Řidič
Řidič
Příspěvky: 144
Registrován: 28.12.2007 14:15
Bydliště: Soběšín

Re: Zatejanie do auta - aké lepidlo

Příspěvek od Pepásek »

Já sem tam napral tu silnější strečovou folii a oblepil papírovou páskou.Drží to anetče tam.

Uživatelský avatar
BADBOYSFAMILY
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4709
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha Picco
Kontaktovat uživatele:

Re: Zatejanie do auta - aké lepidlo

Příspěvek od BADBOYSFAMILY »

nebo sezen silikon na okna...ale to jak tam das tak to nikdy nesundas...to je snad nejvic osvedceny...co jsem zatim skousel

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“