Hydroštosy

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: vwCharlie, areka

Uživatelský avatar
Bastard
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9884
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Hydroštosy

Příspěvek od Bastard »

BADBOYSFAMILY píše:ježiši to je jasný že jsem myslel starší hydroštosy a ne Olej to dá rozum Labolatolni_mys :roll: :wink:
No tak prvně sem se chytil já, že ano :lol: , ale právě proto sem se divil a ptal se, protože sem tomu nemohl uvěřit... Ono totiž tady je možný všechno a navíc to z toho příspěvku tak nějak vyznělo :lol:

Uživatelský avatar
BADBOYSFAMILY
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4709
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha Picco
Kontaktovat uživatele:

Re: Hydroštosy

Příspěvek od BADBOYSFAMILY »

Bastard píše:
BADBOYSFAMILY píše:ježiši to je jasný že jsem myslel starší hydroštosy a ne Olej to dá rozum Labolatolni_mys :roll: :wink:
No tak prvně sem se chytil já, že ano :lol: , ale právě proto sem se divil a ptal se, protože sem tomu nemohl uvěřit... Ono totiž tady je možný všechno a navíc to z toho příspěvku tak nějak vyznělo :lol:
tak téma znelo hydrostosy :wink: né olej...tak to dá rozum :lol:

Uživatelský avatar
Bastard
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9884
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Hydroštosy

Příspěvek od Bastard »

BADBOYSFAMILY píše:
Bastard píše: No tak prvně sem se chytil já, že ano :lol: , ale právě proto sem se divil a ptal se, protože sem tomu nemohl uvěřit... Ono totiž tady je možný všechno a navíc to z toho příspěvku tak nějak vyznělo :lol:
tak téma znelo hydrostosy :wink: né olej...tak to dá rozum :lol:
Ano, téma v množném čísle...
BADBOYSFAMILY píše:Runcajz: klidne muze vzit i nejaky stary splasit ktery sezene za pár korun,pac kdyz vidim dneska tak malokdo by do G2 investoval...ale jinak rozhodne novy no
Tady už byl jenom jeden a teď se v tom prase vyznej :lol:

Uživatelský avatar
Runcajz
Závodník
Závodník
Příspěvky: 544
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: S L O V E N S K O - Malacky

Re: Hydroštosy

Příspěvek od Runcajz »

Chlopy, nedramatizujte, veď je to jasné! Hydroštosy nové, olej starý... či jako... :roll:

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“