Nekonečný příběh - brzdové trubky po třetí

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: vwCharlie, areka

Uživatelský avatar
Curda
Pilot
Pilot
Příspěvky: 852
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Nekonečný příběh - brzdové trubky po třetí

Příspěvek od Curda »

Podle čeho je dobrý ty trubky ohejbat, aby se nezlomily?? Dííkec za infos :wink:

Uživatelský avatar
Rouballik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1050
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jilemnice

Re: Nekonečný příběh - brzdové trubky po třetí

Příspěvek od Rouballik »

Já jsem koupil asi o 20cm delší než maj bejt tak jsem je tam zakroutil.. Všehno jsem ohejbal podle trubek různejch průměrů.. A dělal jsem od krabice zadní nápravu..

Uživatelský avatar
BADBOYSFAMILY
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4709
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha Picco
Kontaktovat uživatele:

Re: Nekonečný příběh - brzdové trubky po třetí

Příspěvek od BADBOYSFAMILY »

Curda zejtra ti to Blejsknu a popisu,promin,fotak mela mlada a nejak jsem na to zapomnel...

Uživatelský avatar
Curda
Pilot
Pilot
Příspěvky: 852
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Nekonečný příběh - brzdové trubky po třetí

Příspěvek od Curda »

BADBOYSFAMILY píše:Curda zejtra ti to Blejsknu a popisu,promin,fotak mela mlada a nejak jsem na to zapomnel...
Do pohody :wink: Kdyžtak mi to hoď na mejla - tomas.tiurin@seznam.cz a nebo když bys to posílal dneska do 15:00 tak na tomas.tiurin@hornbach.com

Díííky moc

swapino
Řidič
Řidič
Příspěvky: 50
Registrován: 19.01.2008 22:52
Bydliště: Jablonec nad Nisou, Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Nekonečný příběh - brzdové trubky po třetí

Příspěvek od swapino »

Ja resim jednu trubicku na Jette II. Nepraskla mi ta dlouho co jde od predu dozadu, ale na pravym zadnim kole, je jeste jedna kratsi, zatim jsem to nemel sundany, pac na to nebyl cas, ale kdyby mi nekdo rekl, rozmer tyhle trubicky, popripadne jestli muzu nahradit z jinyho auto. Co to tak ctu, tak by to melo jit od "omezovace" k bubnu ... nebo kecam ? V podstate ani newhim, co ten omezovac vlastne je, takze kdyby jste ty fotky s omezovacem mohli hodit sem na forum, budu Vam vdecen. Diky. Jinak vzadu mam bubny, coz asi omezovac s kotoucem, nebude ze :)
[: Lepší spisovatel než automechanik, ale snažim se dělat pokroky :]

boobika
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2542
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: kousek od Brna

Re: Nekonečný příběh - brzdové trubky po třetí

Příspěvek od boobika »

Curda:
pokud jsi je nevytrhal, tak skoro po celé délce vedení trubiček jsou na ně plastové držáčky. takže tudy by se trubičky mohly vést. jinak o něco delší neva (ale zase je zbytečné o 20cm - pak je to všude pokroucený a nic moc), dá se naohýbat i v ruce, popř kolem trubky s větším průměrem. zkrátka ji nesmíš zlomit na 90st. s malým poloměrem.

jinak ty rozdíly v trubkách z etky by mohly být pro pravo a levostranné řízení.


swapino:
tak koukni ze spodu a pokud ti pod autem jde trubička, u uložení zadní nápravy máš jen kus hadice a pak zase jen trubičku až k bubnu, tak tam omezovač nemáš. trubka k bubnu je tuším potom 600mm, ale i 700mm se dá pěkně naohýbat aby to nevadilo. použít z jiného auta můžeš klidně pokud bude mít stejný rozměry, hlavně šroubu (M10x1 ?)
pokud máš na spodku (samozřejmě u zadní nápravy) ještě navíc takový ramínko s "ventilem" navíc, tak to je regulátor brz. tlaku.
no abs, no klima, no servo -> no problem

Uživatelský avatar
Reno
Pilot
Pilot
Příspěvky: 811
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slovensko,TRNAVA

Re: Nekonečný příběh - brzdové trubky po třetí

Příspěvek od Reno »

Curda:naviem co mas stale za problem s tymi trubkami.Bezne sa v obchodnej sieti predavaju trubky rovne medene,hotove s koncovkami podla dlzky.Medenu trubku si naohybas uplne bez problemu a bez toho aby si ju zlomil a mas to hotove... :lol:

Uživatelský avatar
BADBOYSFAMILY
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4709
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha Picco
Kontaktovat uživatele:

Re: Nekonečný příběh - brzdové trubky po třetí

Příspěvek od BADBOYSFAMILY »

ta fotka u toho omezovace vzadu tak ta sipka je smer privod od Brzd. valce do toho omezovace .
ty spodni diry ty jsou privodni a horni jsou ke zadnim kolum uz ty kratky.....doufam ze jsi to pochopil nejsem talent na kresleni v malovani :mrgreen: PS:jo jinak ta fotka je focena z levyho boku tak jak je to na aute :mrgreen:
Přílohy
joooooojeeee.JPG
maralasasonga.JPG

Uživatelský avatar
Curda
Pilot
Pilot
Příspěvky: 852
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Nekonečný příběh - brzdové trubky po třetí

Příspěvek od Curda »

BADBOYSFAMILY píše:ta fotka u toho omezovace vzadu tak ta sipka je smer privod od Brzd. valce do toho omezovace .
ty spodni diry ty jsou privodni a horni jsou ke zadnim kolum uz ty kratky.....doufam ze jsi to pochopil nejsem talent na kresleni v malovani :mrgreen: PS:jo jinak ta fotka je focena z levyho boku tak jak je to na aute :mrgreen:
Skvělý :wink: Dííky moc :!:

Uživatelský avatar
BADBOYSFAMILY
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4709
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha Picco
Kontaktovat uživatele:

Re: Nekonečný příběh - brzdové trubky po třetí

Příspěvek od BADBOYSFAMILY »

no nemas za co...sorry za spozdeni ale fotak K.O. tak jsem druhou fotku musel vyfotit mobilem tak kvalita nic moc....kdybys jeste neco chtel dej vedet...snad jsi se v tom vyznal :?

swapino
Řidič
Řidič
Příspěvky: 50
Registrován: 19.01.2008 22:52
Bydliště: Jablonec nad Nisou, Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Nekonečný příběh - brzdové trubky po třetí

Příspěvek od swapino »

BADBOYSFAMILY píše:ta fotka u toho omezovace vzadu tak ta sipka je smer privod od Brzd. valce do toho omezovace .
ty spodni diry ty jsou privodni a horni jsou ke zadnim kolum uz ty kratky.....doufam ze jsi to pochopil nejsem talent na kresleni v malovani :mrgreen: PS:jo jinak ta fotka je focena z levyho boku tak jak je to na aute :mrgreen:
Konecne uz whim, co je to omezovac a jak to vypada ... THX za fota :)
[: Lepší spisovatel než automechanik, ale snažim se dělat pokroky :]

Uživatelský avatar
BADBOYSFAMILY
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4709
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha Picco
Kontaktovat uživatele:

Re: Nekonečný příběh - brzdové trubky po třetí

Příspěvek od BADBOYSFAMILY »

swapino píše:
BADBOYSFAMILY píše:ta fotka u toho omezovace vzadu tak ta sipka je smer privod od Brzd. valce do toho omezovace .
ty spodni diry ty jsou privodni a horni jsou ke zadnim kolum uz ty kratky.....doufam ze jsi to pochopil nejsem talent na kresleni v malovani :mrgreen: PS:jo jinak ta fotka je focena z levyho boku tak jak je to na aute :mrgreen:
Konecne uz whim, co je to omezovac a jak to vypada ... THX za fota :)
:mrgreen:

swapino
Řidič
Řidič
Příspěvky: 50
Registrován: 19.01.2008 22:52
Bydliště: Jablonec nad Nisou, Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Nekonečný příběh - brzdové trubky po třetí

Příspěvek od swapino »

Takze, jsem dneska sundal kolo a jal jsem se tak nejak zjisti, co kde s tema brzdama a tak ... tak jsem zjistil, ze to budu moct menit cely. Takze Curda v tom nezustane sam :) Taky jsem zjistil, ze jsem bez omezovace ... ted newhim, jestli mam plakat nebo vitezoslavne jasat ... jeste mi nikdo totiz nerekl k cemu to je dobry, ale tak coz o starost min :) hehe ... :) Uvidim mel bych mit typka, co mi udela trubky presme na miru, tak jak budu potrebovat, z jakyhokoliv materialu udajne :) Tak doufam, ze plast vyjde levne hehe :) Ne tak pokud se budem bavit ... tak dal na vyber med, pozink, nerez .... no tak uvidime ... kazdopadne ... blby kdyz by trubky prezily auto .. a co teprva cikani ty by po tom sli hehe ... :) tak asi vyhraje pozink ... :) Fotky vytaham z Etky ... no az budu vedet presnou cenu, ktera se ma pohybovat kol 600 ... tak dam vedet :) Zatial ...
[: Lepší spisovatel než automechanik, ale snažim se dělat pokroky :]

djslim
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 368
Registrován: 03.12.2007 11:18
Bydliště: UH. Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: Nekonečný příběh - brzdové trubky po třetí

Příspěvek od djslim »

brzdove trubky si po skesenosti delam sam nez schanet origos nebo nahrady tak sem si kupil celou sadu na vyrobu brzdových trubek a delam si je sam dokonce sem ted delal boreckovy aj hadice na plyn vyjde to podstatne levnej
zakladatel http://blueteamub.ic.cz/" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
OndrIs
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1875
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Morava,
Kontaktovat uživatele:

Re: Nekonečný příběh - brzdové trubky po třetí

Příspěvek od OndrIs »

Z čeho jsou týhle hadice?našel sem je když sem uklízel ve sklepíku! podle dlouhýho čepe bych řek že je to corrro? Mělo to uchýt ne na gumku ku nosníku, ale na plíšek ke tlumiči :wink:
Přílohy
P1010134.JPG

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“